Piłka nożna

Co do MU i Van Persiego to trzeba by sprawdzić statystyki reszty piłkarzy, ale wbrew pozorom Holender jest tak samo skuteczny jak w zeszłym sezonie. Z 1 mecz czy 2 mecze temu sprawdzałem to Van Persie w PL potrzebował w tym sezonie tylko ok. 30 sekund więcej na strzelenie bramki, niż w zeszłym (w tym mniej grał) - średnio gol co 120 min. To taka ciekawostka dla tych co twierdzą, że gra padakę w tym sezonie.







Co do Gerrarda świetny koleś - pamiętam jak Ibracadabra strzelił tego gola Anglikom z przewrotki z kilkudziesięciu metrów. Gerrard był pod takim wrażeniem, że powiedział coś w stylu : "to była piękna bramka, będę ją pamiętać do końca życia". Człowiek z klasą.
 
to, ze strzela tyle samo bramek czy tam podobna ilosc nie znaczy, ze nie gra padaki, przynajmniej dla mnie. czesto przeszkadza w akcjach, bierze gre na siebie totalnie bez sensu, uderza kiedy nie musi, a ma do kogo podac, nie wspolpracuje jak nalezy, nie trzyma sie swojej pozycji, w ogole jest jakis off dla mnie.
 
Chyba jakiś rok temu sprzeczałem, sie z baju ... tfu, prowadziłem dyskusje o Pampersie i Igle i już wtedy byłem przekonany, że choć miał "sezon konia" to mając na karku 30 lat w przyszłości będzie marną pociechą dla Red Devils. No i to jest różnica RVP obecnego do tego z zeszłego sezonu, wtedy gdy ManUtd grał piach Pampers przesądzał o wynikach spotkań, teraz jest cieniem zawonika z tamtego okresu/
 
Nie wiem jakie to statsy, ale jak ja widzę grę RVP w tym sezonie to tylko mogę załamać ręce, a rok temu składały się same one do oklasków. W tym meczu miał on jakiś kontakt z piłką poza spalonymi?



Na pocieszenie dla fanów Diabłów, mogę przypomnieć, że mają najłatwiejszy terminarz ze wszystkich rywali, bo z mocnych drużyn zostało im tylko City, a np. Liverpool ma Tottenham,Chelsea i City jeszcze do gry. Na pierwszą czwórkę i tak bym nie liczył, ale wyprzedzenie Spursów jest w zasięgu Utd, jeżeli zepną dupę i zaczną grać na chociaż 70% swojego potencjału i możliwości.
 
No pewnie, że to tylko staty, ale wynika z nich, że gdyby RVP był w formie (jak i całe MU) to byłby jeszcze lepszy, niż w zeszłych sezonach, bo mimo, że grają w tym sezonie tragicznie, to on strzela tak często jak w zeszłych rozgrywkach PL.
 
#śmiechłem



1394820488_by_gloowa5.jpg
 
@baju



niech ta asysta Cię dobije:-)



https://www.facebook.com/photo.php?v=616205858432865&set=vb.135708723149250&type=2&theater
 
Jese dla mnie najwiekszy talent młodego pokolenia, zerwał wiązadła ACL w meczu o pietruszkę...dramat



BjCdN2-CUAAQzp_.jpg:large
 
To jest jakaś masakra, pół roku przerwy i to dla kogo, jednego z najulubieńszych piłkarzy, i to teraz kiedy kontuzje ma Benzema, a Morata jest coraz większym drewnem.
 
nie przesadzajmy z tym największym talentem (wiadomo kibice realu będą go tak mianować) natomiast szkoda go napewno
 
Polecam



https://www.youtube.com/watch?v=tuJrO-rbO6s



Kosecki niezle się zdenerwował, ma rację !
 
kurwa co to za sklad na Olympiakos. jesli to wygraja/awansuja to bede w ciezkim szoku. moooooooooooooooooooooojssssie, co Ty odpierdalaaaaaaaaaaaaaszzzz!!!
 
haha, impossible is nothing. Giggs raz swietnie raz mega slabo. de Gea to jest kurwa gosc!!!
 
Wow ale Lewandowski zajebał z kolana :-)



e: LOSS - Robert Lewandowski - DQ (Knee to Head of Grounded Fighter)
 
hahaah, no pasowalby obrazek idealnie. to chyba najlepszy mecz jaki ogladalem za czasow DM w United. kurwa nie mozna tak caly czas? nie podobal mi sie jedynie moment 'obrony' przez 10-15min i oddanie inicjatywy, ale na szczescie dzisiaj Jones i de Gea zawody mistrzowskie.



swietny mecz ogolnie!
 
de Gea to jest kurwa gosc!!!


duże piwo koledzy powinni mu kupić...



bramkarz na co najmniej dekadę.



nie będzie to peter schmeichel, ale co najmniej poziom van der sara jest w jego zasięgu.



następną rundę widzę tak:



chelsea- real



borussia- barcelona



bayern- manchester



atletico- psg
 
ogolnie DDG jest dla mnie kocurem od zawsze, jak przyszedl do United miewal problemy, ale gosciu ma meeega potencjal. Rooney w koncu z pazurem, RVP w koncu strzelal (i otrzymywal podania, co wazne), a pomoc jak to pomoc - biegala. modle sie o BVB w 1/4, lol.
 
Back
Top