Piłka nożna

o kurwa, a ja o AFC myslalem, ze moze ma jakies szanse na krzywy remis. przypomina mi sie 8-2.
 
ahaha w dodatku ten AOC jeszcze chyba się przyznał sędziemu, że to on powinien wylecieć :-)



absurd na równi z tym uznanym golem widmo z ligi niemieckiej



1000 mecz trenera-śpiwora chyba nie będzie zbyt szczęśliwy /
 
trener-spiwor, lold



kurwa az szkoda mi czasem tego Wengera.



wydaje mi sie, ze h96 jebnie dzis BVB. z drugiej strony wraca Reus. :c
 
o k.....



trochę się spóźniłem na mecz a tu w meczu pęciarzy już 3-0 i mecz mógłby się skończyć...
 
Z tego co pamiętam to na finishowych odcinkach Arsenal od jakiegoś czasu zawsze wysiadał mimo fajnej gry na początku sezonu. Teraz jest podobnie. Zaczyna się to samo. Oby nie było coraz gorzej.
 
Ta Czerwona kartka dla Gibbsa :D Ja nie wiem po co tam jest 6 sędziów + do tego komunikacja radiowa :D
 
12793.gif




A Czerowną dostał Gibbs na obrazku numer 28 :D
 
ze strony guardiana " Wojciech Szczisnae getting any better" - Czeznej chyba nie będzie szczęśliwy po takim meczu.



Jedyny plus ze mistrz nie będzie z Dubaju, a z Londynu w tym sezonie.
 
o kurwa, to nawet w bramke nie lecialo, haha.



elson, spojrz ile City ma zaleglych meczy. zreszta to jest EPL. prorokowac na tym poziomie rozgrywek... eh. ;)
 
lubie pilke nozna, ale jestem chuuuuuuujowy jesli chodzi o jej typowanie. masakra.



Yazz, dzisiaj mloty polegna!!! Young wraca do skladu!!!







he he!
 
remis wziąłbym w ciemno, ale że wygrało norwich trzeba mierzyć wyżej...:-)



wiesz west ham może, manchester musi....



najlepszy napastnik świata dziś ugryzie united!!!
 
https://vine.co/v/MMrillmzIVw



say what?



z tym napastnikiem to trafiles... ugryzl to drugie United. :)
 
bramka kapitalna rooneya...



najlepszy transfer liverpoolu przed tym sezonem to sprzedaż andy carolla do west hamu!!!!
 
klops jak ch..



same chęci nie wystarczą.



dwa prezenty dla rooneya i po meczu.



mecz z hull trzeba wygrać, bo może być ciepło.



allardyce do widzenia...
 
to co w tym meczu odpierdolił Oxlade to ja nie mam pytań 0/10 to i tak za wysoko.



a co do tego że mistrz nie będzie z Dubaju... będzie. 3 mecze straty jak wygrają wszystko to maja i tak już teraz przewage 3 pkt, a dodajmy do tego że Chelsea lubi wtopić (ostatni mecz z Aston Villa to najlepiej pokazuje)
 
https://www.facebook.com/photo.php?v=716534288391962&set=vb.159093717469358&type=2&theater



ale w nich wjechal. :)



Lewy w FCB bedzie okrutnikiem.
 
Opowiadał to wczoraj Twarowski/Nahorny po przerwie. Szybko te dowcipy wymyślają :-)



Jakie typy na Gran Derbi? Ja stawiam na 3-1 dla Realu :-)
 
Żeby Benzema strzelił jeszcze te dwie setki które miał to byłoby 4-2 :-) Szczególnie żal tej pierwszej. To co gra Di Maria to majstersztyk, ale szkoda że dostał żółtą. Jeszcze bardziej mnie niepokoi żółtko dla Pepe..
 
Mecz fajny, ale gra niby druga i trzecia ekipa w Europie, a obrona w obu drużynach to jakieś bagno, szczególnie ta z Madrytu to banda kretynów xD
 
Back
Top