Piłka nożna

Jakbym miał ustawić kolejno od najlepszej do najgorszej drużyny, które zostały to:







1.Bayern



2.Real



3.Barca



4.Chelsea



5.Atletico



6.PSG



7.ManU



8.Borussia







Ciekaw jestem strasznie losowania w piątek
 
identyczny ranking bym pierdolnal dlatego tez chce BVB. w lidze im idzie slabo, gra sie nie klei, United jesli wpadloby na malutka fale wznoszaca to mogliby ich pyknac. 1/4 jak na ten sezon to i tak bardzo wysoko.
 
brawo United! jeśli teraz wygrają w lidze z Młotami to Moyes chyba ucieknie spod toporka.
 
https://www.facebook.com/photo.php?v=658606210860957&set=vb.158905187497731&type=2&theater



lol, Quaresma jakby odrodzenie lekkie zlapal. Napoli wyautowane.
 
Quaresma, totalnie zmarnowany potencjał, gościu miał szansę stać się najlepszym piłkarzem świata
 
Arcymistrz Andrea Pirlo!

Prawie tak ładnie jak Możdżeń.

Gaara przystopuj ze wstrzykiwaniem tej marihuany bo z tym "miał szansę stać się najlepszym piłkarzem świata" trochę poleciałeś ;)
 
w pewnym momencie tez uwazalem, ze to material na czolowke swiatowa, ale kontuzje i dziwne decyzje niestety sprawily, ze Ricardo teraz juz jest 'zmarnowanym talentem'. oby jeszcze cos pogral.
 
Za chwilę losowanie ćwierćfinałów LM. Chciałbym:



Chelsea - Bayern



Atletico - Barcelona



Real - Borussia



PSG - Manchester
 
1964863_846766502016896_1993046194_n.jpg




Stawiam na Atletico, Real, Chelsea i Bayern.
 
@ MMAteusz



Było blisko :)



Real i Bayern zdecydowanymi faworytami, stawiam na PSG i Barcelone, choć ich mecze będą bardziej wyrównane :)
 
Ciekawy moze byc mecz machester-bayern wcale bym nie byl pewnien ze bayern wygra... moze sie wydaac ze manchester jest slaby w tym roku ale nie maja nic do stracenia w tym meczu...
 
Barcelona dostała bęcki 7:0 to ja nie wiem ile dla ManU naklepią przy ich obecnej grze obronnej
 
prezes Zdzislaw zawsze obecny w pilce noznej. :)



juz skomentowalem losowanie, chyba jako pierwszy. lysy nie byl laskawy, czuje wpierdol, ale to jest pilka nozna. oby nie wiecej niz 0:7 w dwumeczu, lol.
 
tylko w pierwszym meczu. do tego Reusa dawno nie widzialem, az taki pewny jego wystep?



Real z tamtego roku i BVB z tamtego roku bardzo roznia sie od tego sezonu, z tym, ze w Hiszpanii nastapil progres, a w Niemczech chaos. Klopp na poczatku wydawal mi sie po prostu wybuchowy i 'za bardzo' mu zalezalo, ale teraz jego zachowania wygladaja juz troche 'psychicznie'.
 
Dortmund pokutuje za bardzo wąską ławkę rezerwowych, gdy grają wszyscy podstawowi to BvB jest bardzo silne, ale potem zaczynają się kontuzje i nie mają zbytnio kim grać. Do tego w tym roku w urazy, to u nich strasznie obrodziło niestety.







Dobra zapowiedź :-)
 
Zobaczymy jak to bedzie w tym razem.... Wydaje mi sie ,ze Borusia bedzie miala ciezko powtorzyc wyczyn z tatego roku awanusja do finału...Real będzie chcial sie zrewanzowac sa w formie w tym roku
 
Back
Top