Piłka nożna

zastanawiam się kiedy zrozumieją, że miejsce mascherano jest w drugiej linii, środkowym obrońcą to on może być, ale w meczu z osasuną, celtą vigo czy innym betisem.



wynik cieszy, chociaż gdyby strzelili na dwa zero byłoby spokojniej, a tak rozszalał się di maria, no i benzema mógł hatricka skompletować w pół godziny.



dobrze, że zawsze można liczyć na sergio ramosa....!!!



znowu nie zawiódł.



tym drugim karnym messi pokazał klasę, jak się zatrzymał przed strzałem myślałem, że się osmarka...
 
No Messi zdecydowaniei był dzisiaj drugim najlepszym członkiem Barcelony, zaraz po Undiano... :)
 
Nie no panowie ja rozumiem zlosc i nerwy, ale obejrzcie na spokojnie powtorki. Jedynym bledem to byl karny dla Realu bo powinien byc wolny 10 cm przed szesnastka. Reszta karnych bezproblemowa jak dla mnie. A Ramos i Xabi to idioci do kwadratu. Jeden fauluje wiedzac, ze jest jakby ostatnim zawodnikiem na drodze Neymara, bo rozpedzony Neymar potem by dwoma krokami minal Lopeza i gol. A Xabi to już dałn do kwadratu. Zero zagrożenia a ten wpierdala w nogi Iniesty, a sedzia stoi 2 metry dalej.







PS.



A i niestety ale Xavi to juz powoli powinien sie zegnac z pileczka. Hamulcowy jak chuj tej Barcelony.
 
magik jak zwykle szuka winnych tylko po za zawodnikami Realu :) Barca była lepsza, a Messi dzisiaj pokazał klasę - rewelacyjny mecz.
 
Zabawne, ze jak Messi wyjebał sie w polu karnym po faulu przed nim w 1 meczu z City to cała rzesza kibiców pisała, że liczy się tam gdzie upadł zawodnik a nie gdzie był kontakt :D
 
Dodaj, że dwie bramki z karnych w tej oazie spuszczania się nad rzemieślnikiem.



Złota piła u CR wiec to on jest aktualnie najlepszym graczem świata, czy bedziesz płakał po forach czy też nie.
 
Na serio ktos tak tu pisal? Na MMARocks? Bo ze jakiejs zjebanej tronie polskiej Barcy czy Realu to pewnie ze gimboje sobie gadaja.
 
Ciekawe czy w przyszlosci bedzie mozna rozgrac GD w atmosferze przyjazni i wzajemnego szzacunku jakim, przynajmniej moim zdaniem, powinny darzyc sie dwie najlepsze druzyny w kraju skladajace sie najlepszych pilkarzy na swiecie.
 
Panowie bez spiny, przecież teraz zaczynany na nowo pompować balonik, a Carlo wyzerował licznik, czeka nas kolejne parę tygodni gdzie będziemy karmieni statystykami świadczącymi o zajebistości Realu, a nasze łaknące sukcesów oczka znowu zajdą mgiełką propagandy. Mou by dzisiaj ograł Ojca Martino. Barca do czerwonej kartki na pewno nie była lepszym zespołem, wygrała drużyna która miała dzisiaj więcej "myślących" jednostek.



Dla mnie Ramos i Alonso to jest osobna zagadka - jak można być tak pojebanym? a nie sorry, przecież tak jak wspomniał kiedyś Sergio "Jak ktoś nigdy nie grał w piłkę to chuja się zna" więc co ja piszę ...
 
true, jednak dalej twierdze, że nie tylko upośledzenie Ramosa ustawiło ten mecz ale głównie czerwona kartka, bo ten faul nie był nawet na żółtą. Wystrarczył karny. Równie dobrze mógł Alvesa sędzia wyrzucić bo faul podobnego kalibru.
 
10011371_608745965884773_840838822_n.jpg
 
Tak jak mówiłem, abstrachując od faktu, że Ramos jest idiotą, to tu czerwonej być nie powinno.



Co do zdjęcia które wrzucił baju, to widać że Pepe brutal atakuje głową nogi rywala, do tego od dołu!



I ehh, gdyby Mou miał tak słabą Barcę na talerzu przy wyniku 2-1... Dzisiaj świętowałby Real mistrzostwo kraju.
 
Zgodnie z przpisamy nie powinno byc czerwonej czy zgodnie z twoim widzimisie ?



"Abstrachujac" - :-)
 
United świetnie zaczyna :-) W drugiej minucie 0-1.



@sw



Zgodnie z przepisami i mój błąd tego nie zmienia. Napisałem tak przez abstrachuje TV, miałem to w głowie.
 
c0ff077f68d9c36ba4ed9b7e3050956e-554.jpg




Na tym obrazku wygląda to tak, że sędzia doskonale widział to zagranie. Jeżeli widział, a nic z tym nie zrobił, to powinien parafrazując "kurwa spłonąć". Arsenal w 3 minuty z 0-1, na 2-1.
 
Real Madryt otrzymał od Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej pismo, w którym poinformowano klub o wszczęciu postępowania wyjaśniającego w sprawie deklaracji Cristiano Ronaldo i Sergio Ramosa po zakończeniu niedzielnych Gran Derbi.




Sprawa przeciwko nim, gdy obok pojawiają się takie słowa:




Wiceprezes Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej oraz były prezes Barcelony • Joan Gaspart po ligowym Klasyku dorzucił swoje trzy grosze: • Mam nadzieję, że Real Madryt jak najszybciej przestanie liczyć się w walce o mistrzostwo i rozstrzygnie się ono między Baróą a Atlótico • .






:-)
 
Hiszpańskie federacja i całe to sędziowskie bagno jest wielokroć gorsze od PZPN-u z czasów Laty. Syf.
 
Real 2-1 w plecki :D.



Znowu sedziowie klody pod nogi podkladali ? Pytam bo nie ogladalem meczu.
 
niet, chujowy mecz po prostu + troche pecha. alez pare dni Realu, moze i United nie zagraja w LM, ale to co RM wlozylo w tym roku i jakie byly napinki - jesli skoncza na 3 to bedzie zle. randomy z dziwnych stronek juz pierdola zeby wyjebac Ancelottiego, haha.
 
szczęśliwe, ale niezwykle ważne zwycięstwo młotów nad hull.



sytuacja jest o tyle dobra, że jeszcze przed wielkanocą można zapewnić sobie spokojny ligowy byt.



bramka chestera kapitalna- szkoda tylko, że samobójcza...



i druga sprawa: brawo sewilla!!!!!
 
Back
Top