Piłka nożna

To w niedziele arcytrudny mecz dla Juve, wyjazd do Napoli. Po 30 kolejkach Bianconeri (26-3-1) maja 14pkt przewagi nad Roma (zalegly mecz) i 20pkt nad Napoli.
 
Stuttgart-BvB 2-0 po 25 minutach... Borussia gra teoretycznie najlepszym składem, więc chyba myślami już są na Bernabeu i tam dadzą 130% z siebie.
 
pęciarze przegrali z crystal palace!!!!



:-)



teraz niech tylko city puknie arsenal, a jutro liverpool żydków i weekend marzenie....
 
7735a7a39084e0c14f07e074e8b9b27b-full.gif




Karny dla Barcy, fuck logic:-)







City dość przypadkowo prowadzi jednym golem :-) Albo raczej po przypadkowej bramce.



@down



Chodzi mi o te zahaczenie piłki, nie wydaje mi się żeby to było mierzone zagranie. A że Silva jest zajebisty, to wiadomo nie od dziś.
 
przypadkowo? Silva jest po prostu zajebistym pilkarzem, nie widzialem tam przypadku, cisna Arsenal jak chca. ciekawe ile lat potrzebuje jeszcze Arsene zeby ogarnac, ze cos jest nie tak z ich koncowkami sezonu. :)
 
Legiai Barca na wałku. Fajnie. Ciekawe czy sędzia po meczu podejdzie do Espanyolu i przeprosi tak jak było to w przypadku Gila.



Widocznie oba kluby muszą mieć mistrza i prezepisy gry w piłkę nie mają tu nic do tego.
 
Nie, inny stary przyjaciel miał sędziować, Clos Gomez z tego co czytałem :-)



Też Wam zacina transmisję Arsenal-City na weeb? Streamuje agrestowy, podczas drugiej połowy Gran Derbi też tak miałem :-)
 
znowu Legia kupiła mecz. Nie pierwszy i nie ostatni raz kidy wygrywają w dziwnych sytuacjach. A to linie boczne wyginają się we wszystkich kierunkach, a to sędzia nie widzi faulu. Drukarnia na całego.
 
Jose Mourinho: "I told the ballboy not to waste time, otherwise he • ll get punched by one of my players."



Bj6-G0vCcAA7VoN.jpg
 
United po eliminacje LM, go go go!!! :)



przeskoczenie Eve i Tottkow powinno pojsc, gorzej z AFC, ale to jest EPL. iskierka nadziei.
 
baju, jak narazie to w ostatnich 5 meczach przewaga evertonu wzrosla jeszcze o 6 pkt, sa w takiej formie, ze manu ich za chuj nie wyprzedzi. tottenham pewnie tak, ale 6 miejsce to max co moze z tego byc i liga europejska wita, jakas legia czy moze zawisza :P
 
Najzabwaniejsze jest to, że MU jest w tym sezonie najlepszą drużyną na wyjazdach, za nimi zaraz Arsenal.



Ja ich nie widzę niestety w zadnych pucharach, może rok przerwy zrobi swoje. Zwłaszcza przy chęci pozbycia się połowy zespołu :



"Na Old Trafford mogą trafić między innymi Luke Shaw z Southampton i Toni Kroos z Bayernu Monachium. Klub myśli również o takich piłkarzach jak William Carvalho i Ilkay Gundogan. Old Trafford prawdopodobnie opuszczą: Nemanja Vidic, Rio Ferdinand, Shinji Kagawa, Javier Hernandez, Wilfried Zaha, Nani i Anderson."



Z tej calej paczki najbardziej mi szkoda Hernandeza, bo ma potencjał i jak gra normalnie to sprawdzał się.
 
zastanawiam się czy w przypadku wygrania przez arsenal pucharu anglii 7 miejsce w tabeli nie da awansu do kwalfikacji w lidze europy.



o ile przegrany z pucharu ligi nie ma nic, to nie wiem jak to jest w przypadku pucharu anglii, gdy wygrany gra tam z racji uzyskanego miejsca w tabeli (zakładając, że będzie to arsenal)



tak czy inaczej w united będzie dobre przemeblowanie.



mówi się o miliardzie złotych na transfery....
 
wiem, ze jeden wystep to malo, ale Kagawy po ostatnim meczu bym nigdzie nie wypuszczal. Chica szkoda najbardziej, to prawda. Toni Kroos sam przychodzi i jestem zadowolony. ;)
 
Przemeblowanie może i spoko, ale to kolejny rok w plecy przy takich mocnych roszadach. Wyrzucenie/odejście dwóch podstawowych graczy z obrony, może być niezłym szokiem dla zespołu.
 
Juventus już ze Scudetto na wakacje pojechał. Mecz z Napoli nie zachwycił, jednak mistrzostwo niezagrożone z taką przewagą punktową.
 
zaraz sunderland- west ham...



remis wziąłbym w ciemno, bo mocno przybliża do bezpiecznego utrzymania.



allardyce'a trzeba pogonić z powrotem do boltonu lub gdziekolwiek indziej...



michael laudrup czy steve clark mają ostatnio wolne weekendy...:-)



muszę również posypać głowę popiołem- po objęciu stoke przez nieudacznika marka hughesa przepowiadałem im ciężkie chwile.



w tej chwili ma 40 punktów i tylko czysta matematyka może odmówić im ligowego bytu w przyszłym sezonie...
 
Panowie, takie pytanko - jak najbliższe ćwiartki LM widzicie? Pytam bo nie wiem co myśleć o Atletico i PSG. Jakieś zdania na ten temat?
 
Back
Top