Piłka nożna

Aż tak surowa kara to przesada bo powinni najpierw dać jakieś ostrzeżenie.







Jeśli to wejdzie w życie to Barca ma problem bo odchodzi podstawowy bramkarz i nie ma następcy.
 
A ja mam wyjebane na to, jako fan Realu. Gdy zobaczyłem te dwa okienka zawiasów, to myślalem o karze za łapówkę Neymara, ale patrzę, że to jeszcze nie jest rozpatrzone.



P.S. Karę i tak zawieszą, zapłacą kilka baniek i z głowy :-)
 
sw: pocieszaj się, kara będzie jak najbardziej a Tobie pozostanie conajwyżej odczuwanie pieczenia w dupie przez najbliższe dwa okienka transferowe. Buźka :)
 
06c757e8d2eb731c28e0c33630acd1de_original.gif




Doświadczenie podpowiada, aby się zabezpieczyć.
 
Tar-Ellendil to jest kara od ktorej można się odwołać Chelsea też taką kiedyś dostała, ale UWAGA za 1 zawodnika, odwołali się i skońyczło się na karze pieniężnej. Tutaj jest aż 6 piłkarzy więc z odwołaniem może być różnie.
 
@up



a chelsea przypadkiem nie wisiała jednego okienka, czy moja pamięć zawodzi...

Barca ma problem bo odchodzi podstawowy bramkarz i nie ma następcy.


spokojnie on ma ponad pół roku gry z głowy i w tej chwili jedną poważną ofertę kontraktu.



z barcelony...
 
...Tak było w przypadku przenosin Francuza Gaela Kakuty z Lens do Chelsea w 2007 roku.



Dwa lata później FIFA uznała, że klub ze Stamford Bridge przeprowadził transfer w sposób nieprawidłowy i zakazał The Blues rejestracji kolejnych piłkarzy aż do 2011 roku. W listopadzie 2009 roku Trybunał w Lozannie zawiesił embargo do czasu wyjaśnienia postępowania. W tym czasie władze klubu dogadały się z Lens co do rekompensaty za wyszkolenie zawodnika.
 
a widzisz- nie uważałem do końca...



pamięc z wiekiem słabnie :-)



moje typy na dziś to dwubramkowa wygrana realu oraz wygrana paryżan 2-1.
 
VIPA W REKE I RAZEM Z ROBERTEM PRZED TV OGLADAMY.



Cristiano, rozpierdol ich tam dzis! :)
 
3-1 Real po hattricku Ronaldo i 1(2)-1 PSG-Chelsea.



HALA MADRID!



Zaraz lecę w studio posłuchać co mówią, ciekawe czy powiedzą o mocnych osłabieniach Realu (nie zagra Di Maria:-)), czy będą mówić tylko o osłabieniach BvB.
 
wydaje mi sie, ze PSG - CFC bedzie lepsze widowisko, chcialbym zeby Ibra rozjebal. :)
 
Real - Borussia:


Real: Casillas - Carvajal, Pepe, Ramos, Coentrao - Xabi Alonso, Modric, Isco - Bale, Benzema, Ronaldo


Borussia: Weidenfeller - Piszczek, Sokratis, Hummels, Durm - Kehl, Sahin - Aubameyang, Mhkitaryan, Grosskreutz - Reus


Paris Saint-Germain - Chelsea Londyn:


PSG
: Sirigu - Jallet, Thiago Silva, Alex, Maxwell - Thiago Motta, Matuidi, Verratti - Lavezzi, Cavani, Ibrahimović


Chelsea
: Cech - Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta - David Luiz, Ramires - Willian, Oscar, Hazard - Schórrle







Typy:



Real 3:0



PSG 1:0
 
A bo Robert pauzuje za kartki. Jaki żal.. Dobrze, że po sezonie odchodzi może TVP się ogarnie z tą Borussią. Psg-Chelsea zapowiada się dużo ciekawiej jak dla mnie.
 
kurwa szczerze mowiac to wole popatrzec na mecze BVB w Bundeslidze niz to co robi FCB. klepanie pilka nigdy mnie nie 'pociagalo', graja naprawde skutecznie, ale to trzymanie pilki mnie denerwuje, Pep robi to samo co w barcy, a wlasnie od tego zawsze 'uciekalem'. BVB w formie mistrzowskiej gralo tysiac razy lepiej dla mnie.
 
mam w robocie kumpla - kibica Bayernu i też go wkurwia to co Pep odwala z FCB, śmiem twierdzić, że za Juppa nie było by co zbierać wczoraj na OT XD
 
Jest i Isco :-) Teraz jeszcze CR na 3-0 i będą zajebiste humory przed najważniejszym ligowym meczem do końca sezonu dla Realu - na wyjeździe z Sociedad.
 
Borussia Dortmund nie istnieje bez Lewandowskiego. Nie dziwie się że Włądze klubu kombinowali jak tylko sie da aby go zatrzymać, ten klub bez niego to padaka.
 
BVB w tym sezonie to padaka, z Lewym czy bez niego, nic to nie zmienia.



Real z taką obroną może owce na hali paść xD
 
images








Ronaldo 14 goli w 8 meczach, czyli wyrównał rekord Messiego grając 4 mecze mniej. Najlepszy pilkarz swiata :)







o%centowany: tak sie starali go zatrzymać, że jak poprosił o wyzszy kontrakt to usłyszał, ze Polak nie moze najwiecej zarabiac w niemieckim klubie.
 
We wtorek jedna Barcelona grała u siebie a druga na wyjeździe. Bayern nie gra już swojego futbolu, tego którym wygrał LM. I tego którym ograł Barce w dwumeczu 7:0
 
Ja bym wam panowi radził nie wybiegać za bardzo w przyszłość bo jeszcze ten Bayern może wygrać Ligę mistrzów i ani trochę się nie zdziwię.
 
Nigdy nie sądziłem że Modrić będzie grał jako napastnik, a jednak! :) Spryciulne szacher macher Carlo.



Morata w 14 minut zaliczył 10 strat, zero techniki i kompletna panika kiedy ma piłkę przy nodze. Niech Arsenal bierze.
 
Dziennikarz: Sprawa awansu jest zamknięta, prawda?



Klopp: Jak mógłbym brać pieniądze za swoją pracę, gdybym stanął tu i powiedział, że sprawa awansu jest zakończona? To byłoby dokładnie tak samo głupie jak powiedzenie, ze bez problemu ich wyeliminujemy



Ja tutaj, w studiu ZDF, nie mam zamiaru z nikim się kłócić. Natomiast jeżeli pada tak głupie pytanie, to mogę udzielić co najwyżej równie głupiej odpowiedzi. Przepraszam, ale musimy kończyć. Wywiad skończony?



Dziennikarz nie miał wyjścia i przytaknął trenerowi, który rzucił nerwowo mikrofonem pożegnał się z Oliverem Kahnem, a dziennikarza potraktował jak powietrze.


https://www.youtube.com/watch?v=aG4bF9q6NkQ







Tłumaczenie wp.pl







Ach te pomeczowe emocje :-)
 
Bałem się, ale wyszło tak jak powinno na papierze. Real gra dalej na 100%. Obstawiam również PSG, Barcelonę i Bayern. Ale będę kibicował Athletico i ManU.



MU musi strzelić gola więc pewnie do 70-75min będą kontrować, a jeśli utrzymają 0:0 to ruszą śmielej po awans. Realnie widzę to tak, że Bayern wygrywa 2-3 do 0.



PSG awansuje na bank. Jestem niemal pewien, że paryżanie tego meczu nawet nie przegrają.



Barca - Athletico to kwestia dyspozycji katalończyków. Jak trafią swój dzień to może być 3-0, jak nie to może być sensacja. Obie drużyny walczą o mistrzostwo więc nie mogą spuszczać z tonu, trudność meczy ligowych może przesądzić o dyspozycji w rewanżu.



Chciałbym takie półfinały: Real - Athletico / ManU - PSG
 
Back
Top