Piłka nożna

to jakas klatwa w tym sezonie :-)



Kolejny znany zawodnik nie pojedzie na Mistrzostwa Świata. Według doniesień angielskich mediów Christian Benteke zerwał ścięgno Achillesa w czasie dzisiejszego treningu Aston Villi.



http://www.transfery.info/64167,benteke-kontuzjowany-nie-zagra-na-mundialu
 
skad te 'h' ludzie biora w Atletico... Bilbao ma 'h' w Athletic. :)



Benteke mimo ostatniego braku formy bylby podstawowym napastnikiem dla Belgii na Mundialu. strata duza, bo w formie to jest zabijaka. Lukaku bedzie musial grac pierwsze skrzypce. (juz sa plotki o odejsciu z CFC, co za idiotyczny transfer, zatrzymali mu kariere praktycznie, ale to tylko IMO)
 
W Atletico(faktycznie, nie ma tam "h") też 2 będzie pauzować. Sociedad pokazywał w tym sezonie już ciekawe oblicze, a z BVB Real bez CR7 zwolnił grę o 50%, Morata załatwił sobie zwolnienie latem. Wydaje mi się, że wynik miał na to wpływ bo RM bez CR7 świetnie sobie radzi. W Barcy chyba też ktoś będzie pauzował.



3 hiszpańskie kluby grają w LM, 3 walczą o mistrza i 2 o puchar, takie tempo musi kogoś wykończyć...ciekawe jak się Hiszpania zaprezentuje w Brazylii po takim przeoraniu sezonem.
 
Real bez CR7 świetnie sobie radził bo był Jese który go godnie zastępował. Morata tego nie zrobi.
 
http://www.fakt.pl/ronaldo-spotkal-sie-z-chorym-chlopcem-z-polski-fakt-pomogl-dawidowi,artykuly,453512,1.html



#arogantlevelhard
 
Ładną bramkę Man City strzelili, szkoda, że z prawie 3m spalonego :D Nie wiem gdzie był liniowy, ale ja bym go skierował na bezpłatny urlop tak na 5 kolejek.
 
True



1978315_769259179753907_229501835470851664_o.jpg




Jak tak oglądam mecze Świętych to nachodzi mnie taka myśl, że gdyby potrafili grać w taki sposób przez 90 minut (totalna kontrola nad rywalem) a nie przez tylko jedną połowę czy 30 minut to byliby mistrzami PL.



Szkoda Rodrigueza
 
No fakt, 3 garinutr z Neuerem, van Buytenem, Martinezem, Schwainstaingerem, Kroosem i Mandzukiciem w pierwszym składzie oraz Mueller, Goetze i Alaba od drugiej połowy. Naginaj rzeczywistość dalej :)
 
o%centowany: tak sie starali go zatrzymać, że jak poprosił o wyzszy kontrakt to usłyszał, ze Polak nie moze najwiecej zarabiac w niemieckim klubie.


wiem czytałęm ten wywiad, nie chodziło mi jednak o finansową kwestię tego ich sporu
 
dokladnie mrmagic, 3 zawodnikow z rezerw i juz szaleja. od drugiej polowy Mullery i Goetze rowniez grali, nie zapominajmy. zreszta, Basti i Martinez odpadaja na rewanz wiec ktos za nich bedzie musial tez zagrac. kurwa wypelnilem sie troche nadzieja, to zle, bo to zazwyczaj sie zle konczy. oby Rooney sie wykurowal.
 
bayern sobie ligę olewa, bo już ją wygrał.



nie ma znaczenia czy gra 1,4 czy 7 garnitur.



nie ta motywacja.



nie jest przecież wymogiem przejście sezonu ligowego suchą stopą przez drużynę guardioli.



priorytety teraz są inne...



united nabiera wiatru w żagle niestety zbyt późno jeżeli chodzi o ligę.



liga mistrzów natomiast to ciągle sprawa otwarta, chociaż faworytem nie będą.
 
2:2 ze słabym ManU też przez to, że sobie LM olewa bo rozwala ich u siebie. Bayern ma zadyche i to widać po ich grze, a nie jakies farmazony z motywacją
 
wygrywaja 6-1, a ten oczywiscie placze. moj Boze, jak polaczkowo, az poczulem swiezo otwartego VIP'a i cebule. brawo Andrzejku.
 
Nie płaczę tylko zwracam uwagę, że znowu nie zachowali koncentracji do końca. Bramka po karnym z dupy co prawda ale zawsze. Wygrali, cieszę sie ale nie popadajmy w hurraoptymizm. Jaga była beznadziejna a ich obrona to parodia piłki nożnej.
 
pięknie everton.



cudownie by było gdyby skończyli w czwórce.



teraz ściskam kciuki za młoty, chociaż otwarcie przyznać trzeba, że punkt z rozpędzonym liverpoolem będzie dużym sukcesem.
 
jeszcze United pyknie Arsenal... to byloby piekne. 'rewelacja' sezonu (od poczatku wszyscy sie baaardzo podniecili) wyprzedzona przez 'najbardziej dolujacy' team na swiecie. haha.



https://vine.co/v/MiPqXuIlZUi



Yazz, gotowy na bicie od Suareza i spolki? :P
 
hahaha...



powtórki z anfield raczej nie będzie (4-1 dla liverpoolu)



nie lekceważ najlepszego napastnika świata, bo on jak mało kto ma coś do udowodnienia liverpoolowi...!!!



a tak całkiem poważnie- remis biorę w ciemno...
 
Bezczelny typ. Stal 20m od akcji, liniowy wskazal faul Carrolla, a ten ciec uznal gola. Jak nie pilka plazowa to inne cuda.
 
Back
Top