Piłka nożna

przy większym szczęściu ten punkt był do zdobycia.



liverpool jednak był lepszy, mógł wygrać wyżej.



2-1 w bramkach, 2-1 w poprzeczkach i homoseksualista z gwizdkiem- całe podsumowanie.
 
To nie jest żart:



Najbardziej efektywni strzelcy La Liga 2013/14:

1 Morata (1 gol co 52 minuty)

2 Messi (79)

3 Cristiano (85)

4 Ibai Gómez (86)

5 Costa (103)

:-):-):-)
 
Co w tym meczu robi obrona Realu?! Chyba bardzo się martwią o to,żeby kibice nie cierpieli na brak emocji.



Szkoda, że Angel zepsuł karnego, mógł zabić ten dwumecz.



Komentatorzy to jakieś jaja, zero stronniczości.



KURWA WPUSZCZAJ RONALDO, bo inaczej będzie lipa.
 
Angel rozjebal, hahah, czyzby zalatwil BVB polfinal?



nie wierze, ze Borussia wyrzuci RM, ale zobaczymy. mysle, ze Real cos trafi.
 
Kurva cały sezon Carlo powtarza że pozycja Bale to prawe skrzydło a w tak ważnym meczu zaczyna kombinować i Bale jest bezużyteczny. Di Maria w miejsce Ilarry a Ronaldo na skrzydło i OGIEŃ!!!
 
https://mediacru.sh/OXYtqoLcC4ju



https://mediacru.sh/alarzYvrTdMD



http://giant.gfycat.com/AlarmedShinyGrasshopper.webm
 
Pewnie poza mną i magikiem nikt tu nie oglada na weeb, więc zadam pytanie. Czy Tobie (chyba że ktoś inny też) zacina streamy od agrestowy w drugich połowach? On odpowiada za canal+sport i cały czas mi tak zacina.
 
Hubi: taa, przycina. Pierwsza jeszcze w miare w drugiej to bylo juz slabo. Weeb tv wstydz sie.







Chelsea i Real w półfinałach - lepiej być nie mogło :)
 
Komentarz w meczu Realu to skandal, ci ludzie traktują Borussię na równi z reprezentacja Polski. Chorągiewki się wylęgają jak grzyby po deszczu.
 
Ja pierdole, myślałem że już to spieprzą i będzie dogrywka. Pierwsza polowa tragiczna, grali jak patałachy.



Jeszcze tylko Atletico i Manchester :-)
 
Jutro trzymamy kciuki za ManU i Atletico, choć jak wygra Barca to też dobrze, bo wtedy gdzieś w lidze liczę, że polegną przez natłok meczy :) A Atletico bedzie mogło się skupić na lidze ewentualnie. Sytuacja typu win-win.
 
ja kibicuje Atletico teraz żeby przełamali tą smutną jak pizda hegemonie realu i barcelony w la liga i żeby doszli chociaż do finalu LM :-)
 
Hahah BVB rozjechalo dzis Real grajac skladem rezerwowym (w polowie),w polfinale nie maja czego szukac, mam nadzieje ze trafia na Bayern ktory jutro awansuje, i bedzie bezlitosny wpierdol.
 
wszyscy ostatnio rezerwowymi skladami graja... szkoda, ze ligi nie ogladamy i taki Jojic czy Kirch jak juz graja to daja dobre wystepy. jedyny rezerwowy typowy tam to Friedrich dzisiaj i dziwie sie, ze nic nie wpuscilo BVB. gdy Gundogan ma kontuzje to caly srodek cierpi i jesli ktos uwaza, ze Kehl jest 'nierezerwowym' to spoko. :)



co nie wyklucza, ze to byl chujooowy wystep RM.
 
no Jojic to prawdziwa perelka ale chlopak potrzebuje ogrania, ale czy z Kirchem nie za duzo wazelinki ? wiem ze defensor powinien glownie stawiac opor, niemniej jednak goniec zapierdala z pilka przed siebie bez pomyslu wykonczenia ostatnio nawet zaliczyl asyste w BL przy golu druzyny przeciwnej :)
 
Back
Top