Piłka nożna

Jeszcze 10 minut dzieli od tego aby Real osiągnał największy sukces na arenie międzynarodowej od ponad 10 lat xD



sw, czemu nie wklejasz gifów z meczu Atletico - Barca?
 
Barca bez pomocy sedziego tak jak myslalem - najwieksze podcieracze dupy z druzyn ktore zostaly w lm ;)
 
@Propag



Polecam:



33241865a913.png
 
co Atletico zrobilo... huhu. :)



zbychumma, piszesz takie glupoty czasem, ze za glowe sie lapie. tak, koniec Messiego i spolki, bo przegrali dwumecz. spokojnie, nie lubie ich stylu, ale wiem, ze wroca silniejsi, bo maja na to potencjal.



Bayern na CFC poprosze i Mourinho niszczy Pepa.
 
Awansowali ci ktorych obstawiałem, bez niespodzianek. Atletico mogło spokojnie 3-0 wygrać. Teraz dadzą pewnie Real - Chelsea i Atletico - Bayern.



Wolałbym Chelsea - Bayern żeby uniknąć Mourinho :-)



Zobaczymy, trzeba czekac do piątku.
 
Jestem pod wielkiim wrażeniem Atletico, to powinno sie skończyć wynikiem 4:0, 5:0. Bardzo bym chciał żeby wygrali LM, Simeone zbudował mega ekipę. Niech ktoś "mniejszy" wygra rozrgrywki. Szacunek!
 
Jestem pod wielkiim wrażeniem Atletico, to powinno sie skończyć wynikiem 4:0, 5:0. Bardzo bym chciał żeby wygrali LM, Simeone zbudował mega ekipę. Niech ktoś "mniejszy" wygra rozrgrywki. Szacunek!


popieram :-)
 
Xavi w wywiadzie po przegranej z Atletico:

Gracz z Terrassy zapytany o to, czy awansowali lepsi, odparł: • Nie wiem, muszę obejrzeć mecz jeszcze raz. Zasłużyliśmy przynajmniej na remis • .


Koleś jest niesamowity, brakuje odpowiediz w stylu "mieliśmy większe posiadanie piłki, powinniśmy wygrać" itp
 
ahahahaha, cooo on daje, co dwumecz przegrany to pierdoli takie kocopoly, dlatego mi brakuje szacunku do nich. tylko Carles!
 
Brawa dla ekipy Simeone. Trochę brakowało skuteczności, ale zagrali zajebiście w tym dwumeczu. Teraz TheBlues vs Real i Bayern vs Atletico.
 
atletico zagrało super w tym, zresztą i w poprzednim meczu.



awans w pełni zasłużony, mam nadzieję, że wytrzymają trudy sezonu i awansują do finału oraz utrzymają pozycję w lidze.



należy im się...



kapitalny gol evry rozkręcił bayern...



chciałbym zobaczyć w finale drużyny simeone i guardioli i obojętne mi jest kogo odprawią w półfinale.
 
Ronaldo naderwał mięsień dwugłowy uda, opuści finał Pucharu Króla i prawdopodobnie pierwszy mecz półfinałowy Ligi Mistrzów...
 
To może zaboleć zwłaszcza w LM, gdzie Ronaldo strzelał jak na zawołanie.







Najłatwiejszy rywal dla Realu to według mnie Chelsea, z Atletico 50/50 a z Bayernem w roli underdoga.
 
Mój kumpel tak zrobił, mówił, że zajebista jakość, praktycznie bez ścinek.







Tymczasem dowiadujemy się, że Barca przegrała, bo trawa była zbyt sucha.
 
Back
Top