Piłka nożna

@magik



zadałem sobie ten trud i przeczytałem całą definicję.



wydaje mi się, że ty przeczytałeś ją tylko do pierwszego przecinka...



ale chwila...właśnie spojrzałem w kalendarz- okolice 10 kwietnia!!!



jednak był zamach, oj antoni, antoni...



zapewne zaraz przekonasz mnie, że cristiano to lepszy drybler niż diego maradona za czasów swojej świetności.



zapewniasz mi dobry humor na cały wieczór, aż wypiję soczek grejfrutowy za twoje zdrowie...
 
@magik "Messi to rzemieślnik i wyrobnik, na którego pracuje cała drużyna - najlepszy przykład to reprezentacja Argentyny gdzie gra jak cipka."



Ile meczów Argentyny obejrzałeś?
 
cypher: wszystkie







Yazz: widzę, że dalej średnio łapiesz ale zwojów mózgowych to ja Ci bardziej po pofałduje, oleju do łba też nie naleje :) Postaraj się jednak popracować nad czytaniem ze zrozumieniem, bo wydaje mi się że cała energie poświecasz na wielokropki i macierewicza :)



Co mnie kurwa Maradona obchodzi? Pisze o Messim to skup się na Messim. Nie wiem po co Ci odpisuje, brzmisz jak 15 latek który na argument, że CR ma lepszy drybling od Messiego pisze, że Pele sie kiwał najlepiej :|
 
@magik



cieszę się, że taki umysłowy paralityk, jak ty opanował czytanie ze zrozumieniem szybciej niż twój idol antoni teorię wybuchu.



pozdrawiam, gratuluję wiedzy i zapraszam na wspólne oglądanie meczu, może poszerzę swoją wiedzę na temat futbolu...
 
Dopiero 22 minuta meczu Granada - Barca a sędzia już zdążył niepodyktować dwóch karnych dla Granady...
 
Atletico może przegrać jeden mecz przy wygranym każdym meczu Realu i Barcelony do końca sezonu, a i tak będzie mistrzem. Oby potknęli się dwa razy:-)



Brawo BvB!



P.S. Ktoś wie na ile wypadł Neuer?
 
Wszystkie trzy drużyny: Atletico, Real i Barca zgubią jeszcze punkty w tych ostatnich 5 kolejkach. Ja się w ogóle nie zdziwie jak w osatniej kolejce wszystkie 3 drużyny będą miały szanse na mistrzostwo i wygrany z meczu Barcelona - Atletico będzie czekał na wiadomości z Madrytu jak tam zakończył się mecz.
 
TwardyB trzymaj zwieracze, Bayern sie oszczedza a w meczu o stawke jest w stanie rozjebac kazdego na dzien dzisiejszy.
 
@PioTRTek



Real nie ma gdzie juz chyba nawet stracić punktów, wyjazdy do Valladoid i Vigo tylko zostały.



I nikt czekać nie będzie raczej, bo wtedy wszystkie mecze będą w tym samym czasie. Ja jedyne szanse na stratę punktów przez Atletico widzę w meczu z Valencią w 35 kolejce na Estadio Mestalla. No i oczywiście na Camp Nou.
 
@HubiSSJ3



Czekając na wiadomości z Madrytu miałem na myśli sytuację taką jak to miała miejsce w lidze angielskiej gdzie MU skończyło swój mecz i byli na pierwszym miejscu i na płycie boiska czekali 2-3 minuty na wynik MC żeby się dowiedzieć że City strzeliło 2 gole w doliczonym czasie gry i to City zostało mistrzem. Wiem, że wszystkie mecze w ostaniej kolejce są o tej samej porze. Co do gubienia punktów to punkty można zgubić z każdym nawet z drużyną która broni się przed spadkiem a ma szansę się jeszcze utrzymać. Dziś Barcelona pokazała, że można przegrać z każdym.
 
10261970_10152128022912535_4681314093286378905_n.jpg




okladka katalonskiego ,,Sportu'' po porazce z Granadą, jesli zdejma ban na transfery, przeczuwam male wietrzenie szatni Barcelony
 
Benzema niech poszuka jakiegoś celownika dobrego na ebayu, bo zmarnował 3-4 sytuacje, które w normalnej sytuacji by strzelił. Sędzia nie gwizdnął 2 ewidentnych karnych, ale na szczęście mecz wygrany 4-0, czyli konsekwencji żadnych nie ma.



Teraz czekamy na środę:-) Jest spora szansa, byle Benzema wykorzystywał swoje sytuacje i CdR może zawitać do Madrytu.
 
Neymar ostro zapieprza na trenigach z Busquetsem, Alvesem i Mascherano xD



https://www.youtube.com/watch?v=VRB7DikyPew







Komentarz Leszka O. po faulu na Pepe przy kontrze Realu : "faul może i był, ale Pepe chyba biegł w niedozwolony sposób" :-)
 
Czemu dzisiaj w Anglii grają o takich dziwnych godzinach? 14:37, 17:07..







Jakie prognozy na Lpool-City? Według mnie to będzie albo bardzo wyrównane spotkanie i jakieś 2-1 dla Liverpoolu albo tradycyjnie na Anfield The Reds przejadą się po rywalu z czołówki i wrzucą im z 3-4 bramki.
 
http://premiership24.com/publicystyka/25-rocznica-tragedii-na-hillsborough/



Ma to związek z Hillsborough. Liverpool wygra różnicą dwóch goli ;)
 
mnie remis nie zdziwi, tylko on będzie pasował pęciarzom od mourinho...



dlatego dobrze żeby dziś ktoś zdobył trzy punkty.



drużyny z liverpoolu zbyt długo czekają na tytuł.



chciałbym, aby znowu to miasto stało się stolicą piłkarskiej anglii.



także the reds mistrzem, everton w czwórce!!!!



to może niepoprawne politycznie, ale niech tak się stanie!!!
 
25min i po meczu ... takie mądrości to tylko Ty możesz prawić :D



Mam nadzieję, że The Reds zdobędą tytuł w tym roku.
 
Oczywiście, że jest po meczu, a nie widzisz tego bo masz rozumek Kubusia Puchatka :)



City bez Toure, Aguero i ma dwójke w 25minut. Mogą prosić o najniższy wymiar kary w tym meczu, bo wygrać to tego nie wygrają.
 
Back
Top