Piłka nożna

Juve pięknie dzisiaj, tytuł będzie dla nas, u nas. Cóż to, nawet niepowodzenie w lm zrekompensowane. Do tego mistrzostwo u siebie w lidze.
Forza Juve i Malina.
 
1/2 finału Ligi Europy



Sevilla FC vs Valencia CF



Benfica Lizbona vs Juventus Turyn







1/2 finału Ligi Mistrzów



Real Madryt vs Bayern Monachium !!!



Chelsea Londyn vs Atletico Madryt







Nie będzie wymarzonego finału :-)
 
Real Madryt - Bayern Monachium



Atletico Madryt - Chelsea Londyn



Courtois nie zagra w półfinale, a Ronaldo w pierwszym meczu u siebie.



Stawiam na Bayern - Chelsea w finale.
 
jak bez CR'a zagraja tak jak z Borussia to sukcesu nie wroze. :)



CFC - Real final jak dla mnie.
 
ogladales ostatni mecz z BVB bez CR'a? ogladales ostatni mecz z BVB z CR'em? stadion stadionem, ale porownaj oba wystepy, potem pisz o jakims psychofanstwie. zreszta, mowimy o NAJLEPSZYM pilkarzu na swiecie i jego braku w druzynie - chyba cos jest na rzeczy, co?



Murzyn z wielkiej, marinhahaunino!



IMO Guardiola rozjebal ta druzyne troche, za Heynckesa chcialo ich sie ogladac, swietny, ofensywny futbol, akcja za akcja, rozegranie szybkie i do przodu, a teraz? zmulka jak fcb za czasow Pepa, po prostu nie idzie mi tego ogladac. w meczu z United praktycznie pierwsze dobre dosrodkowanie zaowocowalo golem, co daly te wszystkie podania w srodku na posiadanie?
 
Ronaldo to rzemieślnik, a Najlepszy jest Messi i każdy to wie tylko nie przyznaje, to po pierwsze. Nie chodziło mi o teraz tylko ogólnie, czasami mam wrażenie, że bardziej kibicujesz realowi niż manu. Stawiasz na real z bayernem tylko ze względu na kibicowanie jednemu pilkarzowi? I jak można w ogóle gadać o rozjebanej drużynie, która wygrywa jeszcze częściej niż w zeszłym roku? Ano mawiają tak tylko ludzie anty Barca, bo Guardiola = Barcelona. Ale pogadać można, a Bayern, którego nie cierpię i tak jako pierwszy w historii wygra lm 2 razy z rzędu. I to za sprawą tego dalej niesprawdzonego, nudnego i rozpierdalajacego drużynę trenera
 
co to w ogole za rangowanie Realu z United... w tej formie te dwie druzyny bardzo sie miedzy soba roznia poziomem. kibicuje United, ale przy tym jestem obiektywny, w takiej sytuacji nie mieli czego szukac z Bayernem, dobrze, ze chociaz powalczyli. stawiam na Real, bo jest w dobrej formie, ma swietny sklad oraz podoba mi sie praca Carlo. nie mowilem tu o wynikach, mowilem o stylu gry, a to jest subiektywna opinia. nic nie pisalem o niesprawdzonym, dla mnie taka pilka jest nudna i tyle, mozesz sie nie zgodzic, proste. i nie 'manu'. :)



Ronaldo to rzemieslnik. :-)
 
Zdejmij Gaara tą katalnoska flage z głowy bo Ci widzenie na świat przysłania.



Messi to rzemieślnik i wyrobnik, na którego pracuje cała drużyna - najlepszy przykład to reprezentacja Argentyny gdzie gra jak cipka. Porównując - obie nogi, gra głową, stałe fragmenty, strzały z dystansu, lepszy drybling, szybkość, przyśpieszenie, pracowitość na boisku (w którym meczu o stawke CR przebiegł prawie tyle km co bramkarz? :D), charyzma ew przywództwo, profesjonalizm wzgledem treningu - to wszystko składa się na najlepszego piłkarza obecnie - Ronaldo a Messi to póki co może nadrabiać statystyki drukarnią karnych Neymara.


Z kolei zalety Messiego: lepsze wykonczenie, Xavi, Iniesta, zwinność. Tu przeważa na CR i ale to kropla w morzu :)

A co do Gaurdioli - wsrod moich znajomych kilku kibicuje mu już sporo czasu i wszyscy serdecznie życzą żeby Pepa stamtad wypierdolili bo się meczy oglądać nie da :) Zreszta mecz z ManUtd najlepiej to pokazał - grali srake take to dostali brame. Dopiero po tym widać było, że FCB olała klepanie piłek i poszła na wymiane ognia jak za Heynckesa i to przyniosło efekty ;)
 
Ostatnio Real przegrał z Bayernem dopiero w karnych. Teraz według mnie, ten dzisiejszy Bayern jest jednak słabszy i wszystko zależy czy CR7 będzie gotowy na drugi mecz, a kto wie może i na pierwszy w Madrycie. W każdym razie, jeśli zagrają tak jak w Dortmundzie to już po pierwszym meczu może być po wszystkim.
 
Serio? Bayern jest słabszy niż w 2012 roku :-)? Dla mnie to drużyna trochę lepsza niż w 2012, aczkolwiek gorsza niż w 2013 roku. Real z pewnością jest słabszy niż ten z sezonu 11/12, ale i tak w nich wierzę. Ważne żeby CR był gotowy na rewanż, chociaż ciężko będzie wejść w meczu o stawkę, nie grając od miesiąca. Dobry wynik na SB w pierwszym meczu i w rewanżu zremisować i do finału.
 
Hubi: przecież kontuzja CR to 10-15 dni, jest cień szansy że wykuruje się przed pierwszym półfinałem.
 
Bk8CBDwCAAAc5vS.jpg
 
Hubi: przecież kontuzja CR to 10-15 dni, jest cień szansy że wykuruje się przed pierwszym półfinałem.


Nie chciałbym żeby ryzykowali, bo potem grając z dwoma urazami, podczas których odpoczynek jest bardzo ważny(problem ze ścięgnem w rzepce wymnikający z przeciążenia i naderwanie mięśnia), może załatwić się na reszte sezonu. A podejrzewam,że na pierwszy mecz byłby gotowy w 50%, to go wystawią i CR pojedzie na ambicji, bez ogrania będzie się starał zrobić wszystko sam, jak często ma, gdy ma potężny głód gry. Szkoda, że opuści finał CdR, chociaż Carlo mydli oczy, że są szanse, iż tam zagra.
 
Troche mi sie popieprzyło, bo rok temu przegrali z Borussią, a nie z Bayernem. Mimo to Bayern Heynckesa był lepszy niż teraz. Stylu gry nie ma sensu nawet porównywać, bo na te pedalskie podania w środku pola nie da sie patrzeć. Nawet Beckenbauer ostatnio krytykował i mówił, że jak dalej będą tak grać to nikt na mecze nie będzie przychodził. Znam kilku zagorzałych kibiców Bayernu i żaden nie jest zachwycony stylem gry. Guardiole bronią wyniki, ale kto by ich nie miał mając taką kadre i taką formę rywali w lidze. Wszystko do czasu. Będzie gorszy sezon to Pep ucieknie jak z Barcelony.



Z Ronaldo czy bez, liczę na finał Real - Chelsea.
 
Atletico - Bayern to najbardziej prawdopodbny finał, ale Chelsea może zaskoczyć, a Bayern może się potknąć jak każdy.
 
Fragment wywiadu z Ancelottim:
Mówił pan, że to mały problem, potem, że mała kontuzja, że to małe sprawy. Pytam więc: może pan jasno stwierdzić czy ta kontuzja jest poważna czy nie? Bo wydaje się trochę dziwne, że Real Madryt nie używa swojego najlepszego zawodnika, najlepszego piłkarza na świecie. To pokazuje, że coś się dzieje. Może pan to wytłumaczyć?


Ale ja to tłumaczyłem. Chodzi o to, że doznał małego urazu. Jeśli jest szansa, że zagra w finale Pucharu Króla, oznacza to, że nie jest to wielka kontuzja. Nie podejmiemy ryzyka, będziemy go regenerować, będzie się leczyć i kiedy będzie gotowy, zagra
.

O półfinał jestem więc spokojny - na mecz z Barca bym go nie wystawiał
 
@magik



Ale Ancelotti o małym urazie mówi od 3 tygodni. Jakoś nie wygląda mi to na mały uraz, skoro CR nie jest w stanie grać przez dwa tygodnie i jeszcze przez dwa nie będzie. Mały uraz był też w meczu z Almerią, a potem CR opuścił grę na miesiąc.
 
w lidze europy chciałbym finału benfiki z sewillą.



zdaję sobie jednal sprawę z siły juventusu, także będzie to zapewne pobożne życzenie.



w lidze mistrzów będzie powtórka z historii, czyli finał sprzed... 40 lat...:-)



tylko teraz chciałbym żeby wygrało atletico.



@magik



ja dobrze widzę, że tam wyżej napisałeś, że cristiano dysponuje lepszym dryblingiem od messiego...?



masz gorączkę, czy to przesilenie wiosenne?
 
Yazz: jasne, juz to tlumaczylem - drybling lepszy CR, Messi nie ma go praktycznie wcale, mija przeciwników BALANSEM ciała i zastawianiem piłki ale nie dryblingiem, który ma zresztą marny.







Definicja dryblingu dla januszy:



http://pl.wikipedia.org/wiki/Drybling_(pi%C5%82ka_no%C5%BCna)
 
Back
Top