Piłka nożna

Mecz sezonu. Szkoda, że Henderson osłabił zespół. Bezmyślna kartka. Dobrze, że jest Lucas, który wraca do zdrowia.
 
Mecz sezonu.
Ja ciągle nazywam tym mianem listopadowe derby Liverpoolu. Chociaż ciężar gatunkowy dzisiejszego spotkania był nieporównywalnie większy. Martwi trochę forma jak i kontuzja Sturridge'a.
Mark Clattenburg to chyba mój ulubiony sędzia piłkarski.
 
niedalej jak przedwczoraj zapraszałem kolegę magika na wspólne oglądanie meczu, ale wyszedłby po 25 minutach, czyli nie dowiedziałbym się od niego za wiele o piłce przez ten czas...



spotkanie godne meczu o najwyższe laury premiership.:-)



liverpool w tym sezonie zdążył pokazać, że początki meczów są bogate w gole w ich wykonaniu.



city pięknie wróciło do gry, mogło nawet przechylić szalę na swoją stronę, ale jeden błąd popsuł wszystko.



kompany śmiało może kandydować do pechowca sezonu: to kontuzja, to kapitalny swojak, czerwo, które mu się nie należało, teraz ten klops...



końcówka sezonu zapowiada się pasjonująco, bo każdy stracony punkt może kosztować mistrzostwo.



terminarz:



liverpool: norwich (w), chelsea (d), palace (w), newcastle (d);



chelsea: swansea (w), sunderland (d), liverpool (w), norwich (d), cardiff (w);



city: sunderland (d), west brom. (d), palace (w), everton (w), aston villa (d), west ham (d);



jakaś drużyna z dołu może kogoś wyleczyć z walki o tytuł na dobre.
 
Parę miesięcy temu spotkałem grupe turystów z Anglii i okazało się, że kibicują Liverpoolowi. Poruszyliśmy temat Brendana Rogersa, twierdziłem że w sumie trener bez sukcesów, dopiero na początku kariery na tym stanowisku. Byłem zdziwiony, że byli tak mocno entuzjastycznie nastawieni i przekonywali mnie, że mimo braku głośnych nazwisk (poza Suarezem, Gerrardem) zbuduje zespół na mistrza i Ligę Mistrzów. Jak narazie idą jak burza i nic nie wskazuje na to by im się to nie udało.



Mecz mistrzostwo!
 
Brawo Liverpool! Na mistrza :-)!



City ma chyba najlepszy terminarz, myślę, że jedynie gdzie mogą stracić punkty to mecz z Evertonem, w domu powinni wszystkich pokonać.



Boję się, że Chelsea ogra The Reds, a w wyniku tego mistrzem zostanie City..
 
Kolejny który być może zobaczy mundial w TV - nie trawię kolesia, ale szkoda by było. Padło info o złamaniu, ale być moze to tylko rozcięcie ...



https://www.youtube.com/watch?v=yuhWnmIydMM



tak się rozprasza przeciwników



BlH2hwHIEAA8MxM.jpg
 
Ja myślałem, że po tym meczu Liverpool zapewnił sobie majstra. Już im chciałem gratulować na cohones. Musiałem być zmęczony gdy patrzyłem na ligę bo mi się pomyliło i myślałem, że 34 kolejka jest ostatnią w Anglii.
 
Liverpool ogólnie świetny sezon, Manchester City dwa mecze zaległe. Czyżby znowu miały się ważyć losy mistrzostwa do ostatniej kolejki? :-D
 
Liverpool to jest na tyle w dobrej sytuacji, że teraz wszystko w ich nogach. Nie muszą liczyć na nikogo tylko wygrać swoje mecze. W 36 kolejce grają u siebie z Chelsea i to zapewne będzie kluczowy mecz w walce o mistrzostwo. Ja obstawiam, że mistrza podobnie jak w Hiszpanii poznamy w ostatniej kolejce. W obu ligach po 3 drużyny z realna szansą na mistrzostwo, dawno tak nie było.
 
http://www.record.xl.pt/futebol/internacional/mundial2014/23_mundial.aspx jak komus sie nudzi moze zaproponowac kadre portugalii na mundial. Jest Sa i Paixao. Przed ukazaniem sie tej ankiety w polsce mieli 2% glosow teraz sa w czubie
 
863a18423daf72971307177e25ae3e7c-full.gif




Benzema- najlepsza techniczna 9 na swiecie,duzo mozna chlopakowi zarzucac, ale dla mnie z topu nikt na tej pozycji nie ma lepszej techniki w tym momencie.
 
Oficjalnie



w finale pucharu Niemiec, Francji , Holandii i Anglii moga zagrac Polacy i go wygrac, mowa tu o Lewym , Piszczku, Grosickim, , Klichu i Fabianskim.
 
niestety...



mecz wedle znanego ostatnio scenariusza:



niezły początek, prowadzenie, potem wyrównanie arsenalu i baty na koniec...



nie udało się...



znowu...:-)
 
1621936_581714121942918_7323699561746995568_n.jpg




na jakims gimbfanpejdzu znalazlem, ale spoko nawet, haha. rozgrzewka przed dzisiejszym. :)
 
Back
Top