Piłka nożna

PSG może u siebie ugrać remis, ewentualnie wygraną 2-1 przy bardzo dobrych wiatrach. U siebie Jose nie da się oszukać.



Atletico jutro przegra i pożegna się z myślami o półfinałach.
 
szczęśliwe to wczorajsze zwycięstwo młotów, bo z pomocą howarda webba.



sunderlandowi należał się karny w pierwszej połowie.



wynik jednak idzie w świat i już tylko kataklizm może młoty zepchnąć do championship...



bardzo ciekawa będzie następna kolejka dla układu sił w drugiej połowie tabeli.



wszystkie drużyny od 12 do 20 miejsca grają w bezposrednich meczach.







co do ligi mistrzów to psg moim zdaniem może zakończyć marzenia chelsea o wygraniu ligi mistrzów.
 
I oby zakończyło. W końcu jakaś niespodzianka, bo ostatnio wszystko się robi strasznie przewidywalne. Rok temu na tym etapie była przykładowo Malaga, a teraz żadnego choćby małego zaskoczenia.
 
Czy dzisiaj wieczorem po meczach będą gdzieś skróty ligi mistrzów w TV / a najlepiej stream z tego w necie?
 
Skróty LM zawsze są na TVP 2, więc i tym razem pewnie będą, chociaż na tv.wp.pl nic nie ma na ten temat.
 
gdzie te bicie chlopaki. :o



'juz skomentowalem losowanie, chyba jako pierwszy. lysy nie byl laskawy, czuje wpierdol, ale to jest pilka nozna. oby nie wiecej niz 0:7 w dwumeczu, lol.'



na ten moment sie chyba sprawdzi! <3



Szwajni!
 
Jaka szkoda, że Bayern strzelił :-)



P.S. Moja taktyka się sprawdza, stawiam na Barce kasę to nigdy nie wygrają. Dlatego następny każdy mecz Barcy w lidze wchodzę na grubo i Real na mistrza :-)
 
Kurwa komentarz w meczu Barcelony z Atletico.. aż razi po oczach! Nawet nie próbowali być obiektywni, onanizowali się chyba tam, bo to co pieprzyli to przykro słuchać.
 
malina bredzisz, komentatorzy NC+ byli dzisiaj na Camp Nou, więc tym razem Leszek O. i Rafał W. nie mogli mieć opuszczonych do kolan spodni tak jak to bywa co weekend w studiu xD
 
Ja tylko czekałem, aż pokaża wapno albo czerwo dla któregoś z Atletiko - NO ALE - liga mistrzow to nie liga hiszpanska :) barcy zabrakło w składzie Udinado Mallenco, Ovrebo albo Gomeza. Ciekawe jak rewanż, Atletico w domu to ciężki rywal.



A co do FCB vs MU to wielki zaskok - Manchester nie zapomniał jak sie gra w piłe, chyba poprostu szuszary Fergusona brakuje...
 
z Atletico kurs na fcb 1.35 i ktos to stawial? hehe.



ranny niedzwiedz zremisowal dzis, po 0-1 albo 2-2 na ALIANZ!!! :)



#marzyciel
 
LM jest piekna, bo pokazuje bardzo czesto nieprzewidywalnosc, atletico i united byli przy pilce góra 30 procent, a nie sa bez szans w rewanzu.



szkoda, ze lewy dzis nie zagra z Realem...
 
bayern ma dobrą sytuację przed rewanżem.



w rywalizacji hiszpańskich drużyn kluczową sprawą będzie pressing atletico i to na ile starczy im sił.



niespodzianka, nie sensacja- niewykluczona.



bramka diego przepiękna.
 
Transfery Ter Stegena i Halilovica do Barcelony zablokowane przez FIFA. Barca ukarana sankcją transferową na dwa najbliższe okienka transferowe.
 
I bardzo dobrze - złodziejski klub pełen patologi. Niech sie teraz męcza z Pinto na bramie jak nie potrafią przestrzegać prawa :)
 
1972305_824169774278373_705299282_n.jpg




:-)



Z jakim Pinto sie przemacza ? Maja lepsze zastepstwo :



messi_2166331b.jpg








Ogolnie to wydaje mi sie ze nic z tej kary nie wypali, ale przynajmniej magik bedzie mial pare mokrych dni :D.
 
Ta pewnie się odwołają i znowu kara pieniężna, chociaż wolałbym żeby Barca przestrzegała prawo i ponosiła konsekwencję jego łamania.
 
Haha dokładnie :D ja tam mam w dupie i jednych i drugich, ale mam beke z tego, jak jedni najeżdżają na drugich a obdywa siebie warte kluby :D
 
Back
Top