Piłka nożna

Chciałbym by Bayern trafił na Atletico - myśle, ze bylaby niespodzianka roku ;)


Że Atletico nie dostało by więcej niż 5 bramek? Bo to chyba byłaby niespodzianka ta, wątpię aby mieli chociaż 5% szans z Bayernem. Chociaż to jest futbol.



Ja na chwilę obecną obstawiam takie pary:



Atletico-Bvb



Bayern- PSG



Barca-Pireus/Utd



Real-Chelsea (chociaż tu też wyczuwam możliwość trafienia na PSG)



Kiedy losowanie ćwierćfinałów? W piątek po zakończeniu 1/8?



P.S. Dzięki moim obstawieniom, już wiecie jakich par napewno nie będzie (podpowiem, te pary które wypisałem, takie nie zostaną wylosowane:-) Ci którzy śledzą temat Zakłady Bukmacherskie,będą wiedzieć o co chodzi).
 
A tu jak zwykle, kiedy sędzia daje dupy na niekorzyść FCB, pojawiają się Hang i Gaaara. Tacy poszkodowani teraz są, tymbardziej że i tak 2:0 z pierwszego meczu. Trzeba było sie udzielać jak Alves jebał piruety, nieodgwizdywali karnych i nieuznawali bramek na camp nou bo "marszczerano" został brutalnie faulowany plecami itd.
 
Przecież ja żartowałem. Chyba muszę dawać uśmieszki na końcu wypowiedzi bo ludzie nie ogarniają.



Napisałem tak bo zawsze Magik czy inny kibic drużyny z Madrytu pieni się jak sędzia myli się na korzyść Barcy.
 
Sędzia dzisiaj okradł obie ekipy, ale nie miało to na szczęście większego znaczenia bo Barca bez blasku to i tak za dużo dla City.
 
Oprawa z dzisiejszego meczu Juventus - fiorentina



10014677_614598045260313_922402590_n.jpg
 
... przed monitorem w koszulkach del Piero. :)



Totki jaki wpierdol. Juve tez ciekawy wynik. szkoda, ze LE to tylko nagroda pocieszenia i to jeszcze z tak malym hajsem.
 
po prostu zwala, wielka potega Lech wygrywa z Podbeskidziem i z miejsca w Internecie nadzieja urosla. :)



ciekaw jestem kiedy z tego sportu kurwa pieniadze zabiora. w Polsce jest to nie do pomyslenia.
 
@ baju - kę? Nie potrafię zrozumieć co chciałeś nam powiedzieć? Jaka nadzieja? I czemu sponsorzy mają się wycofać? przecież to najpopularniejszy sport na świecie jak i w naszym kraju. Mają odwrócic się od piłki kopanje którą śledzą miliony i dać na co? Na żużel? Na polo?



Zawsze mnie bawi ten ból tyłka. "O mój boże ile hajsu na piłkę idzie!!" No są chętni do płacenia to idzie.
 
wlasnie czekam az w koncu media przejrza na oczy, nie we wszystkich krajach pilka jest tak popularna, nie bede nawet o USA tutaj mowil, bo oni zyja ze sportu, a na SOCCER maja wyjebane i to grubo, spojrzmy na NBA, NHL, NFL, to sa spolki z pieniedzmi o jakich nie snimy. gdyby chociaz polowa srodkow z pilki zostala przeznaczona na sporty w ktorych jestesmy dobrzy to Polska w koncu cos by znaczyla w zespolowych sportach. mam Ci wymieniac sporty w ktore mozna zainwestowac? gdzie chlopaki naprawde chca grac i szkolenia mlodych zawodnikow wyszlyby na wielki +? ufam, ze poradzisz sobie sam z tym. Amerykanie zobaczyli, ze sa sporty w ktorych sa lepsi niz bieganie za pilka i wykorzystali to. nie mowie, ze ma to sie stac w Polsce, ale moze to czas zeby wyciagnac jakies nauczki? ten kraj zyje historia, zyje przeszlymi sukcesami, a teraz jest jeden wielki smutek. jak ktos zinterpretuje ten post jako, ze mamy zostac Amerykancami to niech lepiej nawet tego nie pisze. :c



nadzieja na fejsbukach jak to czesc moich znajomych z Poznania czy tam studiujacych sie jaraja 'MOZDZENNN' jakby mistrzostwo wygrali jedna bramka. ten Lech to jedna z wiekszych padaczek ligi, kolejny rok po hajs jedynie do europejskich i osmieszenie. zalosne.



nie mam bolu tylka, robta co chceta, ten kraj jest dla mnie strasznie niereformowalny, mamy pelno ludzi ktorzy po prostu nie chca sie zmieniac i nie maja ambicji. w mojej opinii jest to w Polsce (zaznaczam, ze tylko u nas praktycznie tak jest) najbardziej przereklamowany sport. interesuje sie mega pilka nozna, lubie ten sport, ale polskiej ligi to patykiem nie ruszam (bez wjazdow na patriotyzm, pls) - nie wspomne o poziomie kadry. mnie bawi poziom sportowy tego 'widowiska' i czolowe druzyny tej ligi. albo ruszamy sie z miejsca i zaczynamy cos robic (pieniadze=progres) albo dajmy sobie spokoj. z butthurtem sie powstrzymaj.



zrozumialbym gdyby w kraju sie przelewalo i pilkarzyki braliby takie hajsy, ale jak co chwila jest w mediach jak jest biednie, a grajki tutaj zarabiaja setki tysiecy zlotych to cos jest nie tak. :)
 
Wiesz, żeby byli sponsorzy muszą być kibice, zaintersowanie. Ostatnio obiło mi się o uszy, jak jakiś mistrz szybownictwa czy czegoś tam płakał, że nie ma sponsorów i sam musi dokładać ze swojej kieszeni do zawodów. No nie ma sponsorów bo kurwa nikogo nie interesuje ten sport najwyraźniej. A że piłką jarają się miliony to i hajs tu się zgadza. Proste. Są prywatne firmy i wolą dawać na takiego Lecha niż na takiego pilota.



Usa Świetny przykład. Ci sami amerykanie co mają w dupie SOCCER jarają się wrestlingiem. I nie nie uważam, że powinniśmy się na nich wzorować. Zresztą tak bardzo w tą piłkę wyjebane nie mają. Rozwija się to u nich w błyskawicznym tempie. A i podejrzewam, że NBA NHL i co tam ejszcze chcesz i tak nie obraca takim hajsem jakim obraca Fifa. Reklamy, popularność, miliardy kibiców na całym świecie. To robi hajs.



No i co do tego wszystkiego mają media? Czemu mają przejżeć na oczy? Co mają zrobić? Nie podawać wyników z meczy polskiej ligi kopanej czy jak? Czy może namawiać sponsorów by zakręcili kurki piłkarzom i klubom i przenieśli się na jakiś hipterski sport gdzie trafi się nam rodzynek który ma szanse na jeden medal z igrzysk co 4 lata.



"akby mistrzostwo wygrali jedna bramka" - musiałbyś widzieć jak z kumplem darłem ryj po tej bramce. Dokładnie tak jak byśmy wygrali mistrzostwo nie świata ale galaktyki. Po prostu. Albo się to czuje i każdy mecz przeżywa się właśnie tak jak by był to właśnie wymarzony finał. I takie emocje nie udzielą mi się nigdy podczas oglądania Barcelony, United itd jak właśnie podczas oglądania Kolejorza z takim Podbeskidziem.



Sam piszesz, że polskiej ligi nie tykasz czyli na stadion pewnie też nie chodzisz czyli nie wydajesz swoich pieniędzy a boli Cię to, że ktoś (prywatne firmy, sponsorzy) wydają WŁASNE SIANO na to co chcą, w tym przypadku na nasz polski futbol. No a mogli by przecież na coś co nikogo nie interesuje i na coś gdzie średnia liczba widowni to 500 osób. W chuj opłacalne.
 
https://www.youtube.com/watch?v=dEBo3EbHQMQ



Jacy głupi Ci kibice. Cieszą się jak by jakieś mistrzostwo świata zdobyli. Co oni nie wiedzą, że polska piłka to dno? I ten STS co się reklamuje na bandach i koszulkach. Bez sensu. Mogli by przecież dać piniondze na coś innego. Mistrzostwa Świata w Szachach - brzmi świetnie. Szachy królewski sport. 5 osób na hali(z zawodnikami) jest szansa by być potęgą na świecie a nie polski piłkarz troglodyta zarabia tyle piniendzy. SNo skandal mości panowie.



I nie. Nie spinam się Baju:) Dziwi mnie tylko jak łatwo przychodzi nam wydawać i operować (bo o zaglądaniu do kieszeni już nie mówię) cudze pieniądze.
 
Ty piszesz jakby Ci ludzie byli dobrymi samarytaninami i dawali pieniazki biednym pilkarzykom zeby Ci sobie pokopali, a wzamian dostaja jedynie 'swietne' widowisko. ja rozumiem, ze sponsoringi im sie tam najbardziej oplacaja, ale dlaczego nie korzystac z tego, zaczac stawiac na wyszkolona mlodziez, budowac zespoly od poczatku, nie obcokrajowcami w podeszlym wieku z pensjami na ktore NIE ZASLUGUJA.



na stadion od czasu do czasu pojde, ale bardziej dla kibicowania niz ogladania widowiska. jesli masz ironizowac z szachami i ignorowac inne dyscypliny sportu to nie ma o czym rozmawiac. mi po prostu ten kraj malo podchodzi, a pilka nozna jedynie dobija. :)



dobrym przykladem sa braki wyjazdow na mistrzostwa BJJ. takie talenty w Polsce siedza, a czesto nie moga jechac na MŚ czy innego rodzaju eventy, bo nie maja po prostu hajsu (maly % tego co idzie na Mozdzenie czy Drewniaki). przykro mi sie na to patrzy. dla mnie wieksze pieniadze oznaczaja progres, wieksze naklady POWINNY przyniesc korzysci, a tu chuj, sportowo jest jeszcze gorzej. lajt, ja nikogo pieniedzy nie wydaje, po prostu uwazam, ze sa dziwnie inwestowane i widac przyklady jak niektorzy potrafia zobaczyc potencjal w czyms, a niektorzy pchaja sie do kaleczniakow noznych w Polsce. jak ktos sie jara takim kopaniem po ostatnich krzeselkach na stadionie i napierdalaniem pilki po autach to dla mnie nie ma problemu, kazdy moze zmarnowac czas jak uwaza.



1920420_10152089978556840_712536159_n.jpg




to tylko moja opinia z polska liga, jarajcie sie, ja tego nigdy nie pojme. jedyny przyklad dla mnie w ktorym nie sprawdza sie powiedzenie - czlowiek uczy sie na bledach.



w Polsce ludzie boja sie postawic na cokolwiek nowego, na swiezosc, zaryzykowac. Niemcy sa idealnym przykladem jak z pilki noznej mozna zrobic oplacalny biznes ORAZ swietne (!!!) widowisko. jedna z najlepszych lig na swiecie zbudowana praktycznie na mlodych zawodnikach, stawianie na rodakow, czesto przekladanie mlodziezy nad bardziej doswiadczonym zawodnikiem, korzystanie z potencjalu. chlopak 18 lat po stadionach LM biega - w Polsce 23 latek to prospekt. hehe.
 
Back
Top