Piłka nożna

Karny to nie gol i to jest gdybanie bo nie wiadomo czy Real by się nie zerwał prędzej;)



Druga sprawa czerwona kartka dla Costy za wślizg w nogi Diego Lopeza też by dużo zmieniła. W studio w przerwie wszyscy się dziwili jak to bez echa przeszło...
 
Mimo ze gospodarze przewazali, to Juve wywozi 3 cenne punkty z Mediolanu i umacnia sie na 1 miejscu w tabeli.



Piekna bramka Teveza (choc bez porownania do tej ktora wrzucil Adib)







Lepiej wylaczyc komentarz bo komentator prawie sie dusi :D
 
MSW:
"Informujemy, że Policja wystąpi z wnioskiem do wojewody mazowieckiego o zamknięcie stadionu Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3 do końca rundy wiosennej, skieruje prośbę do Ekstraklasy S.A o objęcie zakazem wyjazdowym kibiców Jagiellonii i Legii do końca sezonu 2013/14 oraz złoży zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez organizatora w związku z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych"


No ale co się pogonili to ich. ALE ja bym poszedł dalej. Zamknąć wszystkie stadiony w kraju. Sytuacja z Warszawy może się przecież powtórzyć WSZĘDZIE!!
 
AkbdprW.jpg




:-)











Dziś wtorek? Jakieś Ligi mistrzów lecą?
 
Nie dopiero 11.03. Teraz są mecze Reprezentacji przykładowo we środę grają Hiszpania - Włochy, godzina 22:00
 
w Puyola miejsce to z 4 ŚO. obrona w Barcelonie z lepszej klasy (!!!) rywalami strasznie kuleje. nie bede nawet przypominal dwumeczu w ktorym bylo to widac najbardziej... :C



jesli chca wrocic na tron - trzeba konstruowac wszystko od OBRONY.
 
Panowie, dzisiaj gra jedyna reprezentacja w piłce nożnej, która zostawia serce, duszę, krew, pot i łzy na boisku, a do tego ma bardzo dobre wyniki.
17:00, Polsat Sport, Polska U21-Litwa U21. Wspieramy chłopaków!
 
Nasza kadra sprytnie nie odkryła wszystkich kart przed przyszłym meczem eliminacyjnym ze Szkotami.



Edyta:



To jest samojebka a nie tam Oscary



7a7a2cf9a95ce252097aece17ecbb9a28874.jpg
 
Ronaldo, Zidane, Figo, Makelele, Hierro, Salgado na jednym zdjęciu, skąd ja to znam? :)



Zidane w tym meczu wymiatał, te podania i zwody on powinien nadal grać w RM a nie siedzieć na ławce
 
Samojebka to z defenicji chyba fota z rąsi, a ja tu nie widzę kto trzymał aparat. :-)
Co nie zmienia faktu, że poziom legend na tym zdjęciu kosmiczny. :-)
 
Barcelona "mistrz" i Bayern MISTRZ. Ja pierdole hahaha wygrac 6-1 na wyjezdzie z 3-4? sila ligi niemieckiej to sa jakies jaja. Sadze, ze przez kilka lat to bedzie liga jednej druzyny. Borussia strasznie ich zmobilizowala:-)
 
barca narobiła sobie kłopotu, to mogą być ważne punkty...



w anglii robi się ciekawie, szczególnie na dole tabeli...
 
w ogole FCB narobilo ludziom apetytu na remis z VFL az tu nagle pierdolniecie. pasuje mi tu:



images




Valladoid propsy!



nikt o 'sukcesie' United!? 0:3!? na wyjezdzie!? jak Robin zszedl to gra wygladala o niebo lepiej - niestety.
 
rewanż za ubiegłoroczny finał pucharu anglii znowu dla wigan!!!



grubo, city poleciało....



arsenal ma niepowtarzalną szansę, bo reszta przeciwników dużo słabsza.
 
Back
Top