Piłka nożna

Juve powinno całować Kopenhagę po rękach za to,że wygrali z Galtasarayem. Bo wiadomo,że inaczej Galtasaray miałoby 7 punktów i remis z Juve(a u siebie to możliwe)dałby im awans lub nawet wygrana z Realem, który będzie już pewny pierwszego miejsca w grupie.
 
Tak oglądam sobie tą naszą kartoflankę. Akurat leci Miedź z Lechem. Ten Lech jest taki słaby, że chyba dni Rumaka są policzone. Kopanina okrutna.
 
Still better love story than twilight :-)



tumblr_mvtbvoJ23S1qddnsso1_500.jpg
 
wiecie ,ze w Europie sa tylko 2 zespoly ,ktore do tej pory maja 0 pkt w grupie LM i LE. Jedna to Marsylia ,a druga to...Legia.
 
Nie wiem co w tym jest, ale chyba z tego co pamiętam to Milan jest ruchany na Camp Nou dość często. Karny którego nie było i bramka po spalonym. Kiedyś też karny jakiś z dupy był i to chyba więcej niż jedna taka akcja. Nie zaczynam debaty na temat sędziowania Real vs Barca, tylko po prostu taka uwaga.
 
Czarek od stycznia to już się w sejmie raczej nie pokaże, wg Godlewskiego Lewy za sam podpis pod umową z Bayernem ma otrzymać 16 mln euro!
 
godlewski to jest kretyn jakiich malo, widze sportowy artykul napisany przez tego partacza to nawet nie zaczynam czytac. zreszta na weszlo go kiedys podsumowali
 
No w porównaniu z frekwencją i wniesionymi projektami uchwał przez Tomaszewskiego to Kucharski nie ma startu xD



No tak, bo weszlo to zajebiście obiektywny portal ...
 
heh legia znowu gra drewno i przegrywa 0-2 z turkami. . .



4 mecze w le, 0 bramek, 0 ptk, wstyd
 
Liga europy czyli przedsionek wielkiej piłki jaka jest w lidze mistrzów i Polski klub gra 4 mecze, wszystkie przegrywa i nie zdobywa bramki.
 
Neymar to obecnie najwieksza pizda pilki noznej, uczen przerosl mistrza (busqets). Z milanem nurek ze chuj, ja w ogole nie wiem jak tam mozna w ogole cos pierdziec pod nosem o karnym bo wypierdolil zebami w murawe bez kontaktu z przeciwnikiem jak to ma w zwyczaju. Moze znowu grabie go zaatakowaly :D
 
0 6 zglos sie chcialoby sie powiedziec , biedna ta polska liga oj biedna , nie ogladam polskiej pilki od 3 lat/dałem sobie siana w pewnym momencie ,czlowiek nie umial sie przerzucic z meczu Premiership na polska lige/ ,ale napisze tylko takie pocieszenie ,ze kasa rzadzi w tym swiecie i napisze ciekawa rzecz ,ze ostatnio w meczu City-CSKA i Bvb vs Arsenal wyszedl tylko uwaga...1 Anglik/Gibbs,City nie wystawilo zadnego/
 
Chciałem wrzucić to co Malina ale po wczorajszym wpierdolu od pierwszoligowca mi nie wypada.



Więc wrzucam to:



http://ekstraklasa.net/kibice-lecha-nie-wytrzymuja-rumak-wystawiony-na-aukcji,artykul.html?material_id=527bdad99a22dded0f4336ad



Chcecie kupić :p?
 
Jeśli Maradona był Bogiem futbolu to Ronaldo jest jego ojcem.

Kolejny hat trick, 16 bramek w lidze (dwa razy więcej od Messiego) no i te 8 bramek na cztery mecze w LM.

Aha, co do Leszka Orłowskiego to piszcie co chcecie ale ja go kocham za te teksty którymi sypie z rękawa.

"..miał piłke jak na patelni"

"..nie wiedział jak te żabe zjeść"


"..wyskakuje jak diabeł z pudełka to tu to tam"

itp xD
 
Ronaldo niczym Messi w zeszłym sezonie strzela na zawołanie, ale ten rok zakończy bez żadnego trofeum zarówno w drużynie jak i indywidualnie.







Z reprezentacją też dużo nie ugrał, ale nadal jest najlepszy w swoim zespole i pewnie długo będzie. Ciekawy jestem czy długo tak wytrwa bez żadnych sukcesów.
 
Zapomniałem, w tym roku o Złotej Piłce decydują trofea drużynowe. Ewentualnie kto jest lepszym chłopcem.


Na jednym z portali widziałem fajny komentarz, który brzmiał mniej więcej tak:



"Ronaldo ma najlepsze statystyki, Ribery trofea a Messi poparcie FIFA"



:-)
 
Back
Top