Piłka nożna

haha, mnie tylko wkurwiaja hiszpanskie, bo cipki uzywaja, a chuja sie znaja na pilce. wszystkie te viskyelbarcy i halymadryty fejsbukowe bym przepytal z podstawowej jedenastki ich 'ulubiencow' to by mi Ronaldo i Messiego wymienili na czym bylby koniec, moze jeszcze Puyol czy Iker. jak ktos kibicuje Juve to zdaje sobie sprawe, ze robi to od bardzo dawna, klub z historia, po przejsciach i zazwyczaj kibice Ci sa juz ze stara dama od Del Piero czy Nedveda.



Juve mega cisnie, Real kontruje, Cris sie irytuje, wyglada to nawet dobrze. United zerowo, haha. :)
 
Bramkarz Dolcanu Ząbki w kadrze repry.



http://www.weszlo.com/news/17225-Rafal_Leszczynski_o_sensacyjnym_powolaniu_-_Nie_wiem_co_powiedziec_Az_mi_sie_goraco_zrobilo
 
maja, ale Ci prawdziwi nie spamuja kazdego linku o Crisie jaki jest zjebany i gejowski/jak bardzo Messi jest zlodziejem i nie placi podatkow. a tylko to widze gdy juz czytam z ciekawosci fejsbuki czy komentarze w infoormacjach o tych klubach. po prostu denerwujacy stal sie ten caly 'konflikt'. (w tym przypadku internet war, ciekawe kiedy jakies ustawki.)
 
Z czystym sumieniem stwierdzam: Nie było karnego, Howard oszukał Real.



Ja się mega jaram meczem, ale oglądam go bardzo emocjonalnie.
 
Zasypiam na tym meczu. Podejrzewałem,że tak będzie,ale gdzieś w głębiu ducha liczyłem na dobre spotkanie.



Kibice niech zajmą się dopingowaniem swojej drużyny, nie wkurwianiem przeciwnej :-)



@up



Karny chyba byl,ale ja bym żółtej nie dał za te przypadkowe zahaczenie, tak samo nie dałbym żółtej Pirlo.
 
Szeroko rozumiany kontakt był, więc i podstawy do karnego są, chociaż widać, że Varane nie chciał faulować kumpla.



Jednak dla widowiska, jeśli można nazwać tak nudny mecz, to dobrze bo Real w końcu musi zacząć grać.



BTW, kibice w Turynie zawsze tak cicho? przecież to wygląda gorzej niż u wpierdzielaczy słoneczników :-)
 
Ale oprawy to robią mega:-)



1395820_679334652106614_1865968736_n.jpg
 
Leszczyński jest w kadrze bo w I lidze nie ma zawodnika który jest wstanie kopnąć piłkę tak żeby przeleciała ponad 90 metrów.
 
ja pierdole, jak United jest bezradne, karny w slupek, pusta bramka ponad poprzeczka Chicarito, RvP kolejna akcja w slupek, no kurwa mac. :)
 
no w koncu go wpuscil i pokazuje co potrafi, swietne pilki, kurwa moze Moyes cos zrozumie.
 
to juz meczace, co jest kurwa z nim. :O



Moyes niby mial z nim porozmawiac na ten temat, podobno jest na wylocie z klubu w zime.
 
Dobrze, że Robin nie strzelił tego karnego. Ostatnio dwa gole ze spalonego, czyli tak jak w poprzednim sezonie niemal 1/3 zdobytych. Teraz by był po nurkowaniu Younga. To już się robi żałosne.
 
szczerze wole juz nurkowanie niz gryzienie czy napierdalanie od negro... ;)



karma sie wyrownala, a ta 1/3 bramek z tamtego sezonu z Twojego magicznego spalonego to chcialbym zobaczyc. z AV jedynie pamietam byla wyrazna. uwielbiam te dissowanie kibicow EPL na United, zawsze to im sie dostaje po dupie, bo ich mecze maja duzy 'priorytet'. sam sir Alex pobawil sie kiedys w statystyke bodajze i na koniec sezonu liczby bledow sedziow na korzysc druzyn z czolowki wychodza baaaaaaaaaaardzo podobne wiec szkoda czasu na takie gadanie.



wynik moze okej, ale sytuacja Juve w grupie... ciezko.
 
haha. <3



zadnych testow nie chcieli mu zrobic? jakies obrazki pokazac zeby mowil co na nich widzi? pewnie samo jedzenie albo zabawki gumowe jakies... :>
 
Mecz w stolicy Piemontu wyrównany, z szansami dla obu zespołów. Zasłużony remis, choć wynik mógł być wyższy, dla obu stron. Bramki w dużej mierze po błędach obrońców. Dla mnie jako fana Juve widowisko bardzo emocjonujące (do poziomu się przyzwyczaiłem ostatnimi czasy), myślę, że mecz mógł się podobać również innym kibicom (zwłaszcza druga połowa). Oprawa bardzo ładna (zwłaszcza te trzy gwiazdki, które nam się należą), jednak niestety nawet na Juve, mecz z Realem ściąga masę piknikowych fanów, z reguły na stadionie jest nieco głośniej. Dobry występ Weeba. Moim zdaniem najgorszym w Realu był Benzema, wydawało mi się, że przechodził koło meczu, oraz Marcelo, w Juve na minus postawa Marchisio (miałem wobec niego wysokie oczekiwania), trochę bolały błędy Caceresa. Na plus postawa Ronaldo (w drugiej połowie), Khediry, u gospodarzy zaś dobry mecz Pirlo, Pogby i Barzagliego.



Baju trafnie stwierdził, że kibicami Juve jest w znacznej mierze starsza gwardia (pamiętający 2003 r. i wcześniej), spowodowane jest to w znacznej mierze degradacją i nieobecnością klubu w szerszej świadomości młodych ludzi poznających futbol, przez słabość Serie A/B (zwłaszcza marketingową) oraz czas wzrostu zainteresowania Barceloną i hiszpańskim rynkiem.



Sytuacja w grupie zapowiada ciekawą końcówkę w walce o awans. Dziwnie wygląda Juve na spodzie tabeli, ale wszystko w naszych rękach. Juve per sempre in mio cuore.
 
Sytuacja Juve wcale nie jest taka zła bo mają jeden punkt mniej od Kopenhagi i Galatasaray. U siebie z duńczykami na 99% wygrają i pozostanie mecz w Stambule który nie będzie wolno przegrać bo zakładam, że się Real z Galatasaray "nie podłoży".
 
Back
Top