Piłka nożna

Obrazek z dupy, tytuł króla strzelców otrzymuje zawodnik z największą liczbą bramek na koniec danych rozgrywek, w tym momencie CR jest po prostu najlepszym strzelcem. Król strzelców roku 2013-ciekawe kto wymyślił ten tytuł :)
 
Co Ty Pierdzielisz ?


Dwa lata temu nagrode powinien dostac Sneijder, Xavi lub Iniesta a dostal Messi za wygranie pucharu króla i najlepszego strzelca PD, co porownujac do mistrzostwa świata z reprą lub wygrania swojej ligi i wygrania mś (przykładowo Casillas) jest niepojęte jak to możliwe że nagrodę i tak zgarnął Leo...


Promowanie go na siłę i tak odbije się czkawką Fifie, zwłaszcza po ostatnich wypowiedziach Blattera jak ten wygra po raz kolejny to posypią się gromy że to wszystko i tak jest ustawione...
 
U niektorych to co roku sie kryteria zmieniaja, zalezy jakie spelnia ich ukochany zawodnik.:-)
 
Tak jakby byly tylko 2 strony... Barca jako klub jest poprostu ogolnie znienawidzona [ i to nie tylko kibice rm, ale tez juve, manu ich nielubia, co na tym forum mozna nawet zauwazyc] i tyle, a i za darmo to sie nie stalo - promowanie calego klubu jak i messiego na sile przez fife, burackie wypowiedzi kataloncow po meczach, podarowanie im lm z chelsea [skandal ze chuj] a karlowi 2 zlotych pilek bez podstaw ku temu, do tego plejada nurkow i pizd na widok ktorych kazdemy normalny facet ma chec wejsc na boisko i wpierdolic takiemu wijacemu slimakowi a fcb ma ich 11 [dobra, 10 bo jeden puyol jest ok]. No i chyba najglupsi kibice - wczoraj Real wygral 5:1 a na forum Barcelony najebali 400 postow hejtu na Real w topiku o ich trenerze - rotfl :) Takiej kumulacji debili nie ma chyba nigdzie, choc akurat cohonesowi kibicie barki sa w miare normalni, mimo ze do idealu brakuje.


Pomijam zazdorsc o CR, ktory jak wiadomo jest lepszy od rzemieslnika Messiego. :)
 




Dobra konferencja z udziałem Krzysztofa Przytuły, nawet nie wiedziałem, że jest trenerem ŁKS Łomży, pewnie dlatego dawno go w C+ nie słyszałem :)
 
Hubi, chyba nie muszę Ci przypominać, ze Messi w 2012 roku zdobył 91 goli, CR7 jest jak na razie w ch*j daleko (chyba jeszcze 13 spotkań w tym roku) i jeśli zdobywanie bramek ma być jego "elementem przetargowym" do zdobycia ZP to ja nie widzę tematu. Messi rok wcześniej dokonywał w tej materii cudów i wtedy na tym forum podważaliśmy sens przyznania mu tej nagrody za indywidualne osiągnięcia, choć dorzucił jeszcze Puchar Króla.
 
Hubi, chyba nie muszę Ci przypominać, ze Messi w 2012 roku zdobył 91 goli, CR7 jest jak na razie w ch*j daleko (chyba jeszcze 13 spotkań w tym roku) i jeśli zdobywanie bramek ma być jego "elementem przetargowym" do zdobycia ZP to ja nie widzę tematu


Aaa, to dla Ronaldo dajemy Złote Piłki jak są rekordy. A nie, sorry jak pobił rekord bramek w lidze to jakoś nic nie było, mimo,że w 2011 roku ZP słusznie dostał Messi (ups, napisałem coś, czego Wy w życiu nie będziecie w stanie napisać, czyli tego,że przeciwnik był lepszy w danym roku i dlatego należy się ZP właśnie jemu). Chuj z tym,że Ronaldo w obecnym sezonie ma 24 bramki, a Ci rzekomo dwaj najlepsi piłkarze świata Neymar&Messi mają tych bramek razem 18. Kij z tym,że w tym roku wyprzedza drugiego Leo o 15 goli (chyba). W tym roku dajemy ZP jakby był rekord! Ale to obowiązuje tylko Ronaldo. Za jakiś czas Messi będzie miał kilka bramek więcej od Ronaldo i wtedy to bramki będą najważniejsze. Ręce opadają.
 
Zp jest za to co Messi ma akurat najwiecej!


Ps. Tak naprawde to zlota pilka nie zasluguje na Ronaldo :)
 
Polecam miec zlota pilke w dupie. Od kilku lat stosuje taka postawe i jestem zdrowszy. Przeciez tam glosuja Koltonie i Iwanskie z calego swiata, czego innego sie spodziewac?
 
ktos sie jeszcze przejmuje tymi pilkami po pierdoleniu jakie dal Blatter? haha, szkoda czasu i nerwow. :)
 
Złota piłka jest jak pas KSW w 84! Nic nie wyznacza!!!

Co i tak nie zmienia faktu, że mi się lepiej Leo ogląda niż Rondalo..
Pewnie dlatego, że zawsze u mnie w domu zawsze kibicowało się Barcelonie..
Rondalo jest dobry i prędzej czy później coś wygra.. ale i tak MESSI KRóL!!!!
 
Jakie typy na Utd-Arsenal?



Tutaj można się spodziewać wszystkiego, ale myślę,że będzie remis po ciekawym meczu. 2-2 czy cos w tym stylu. Coś czuję,że dzisiaj Rooney zagra genialny mecz.
 
Ja stawiam na Arsenal, ale ogolnie to licze na dobry mecz, oby bez zadnych kontrowersji jak bramka ze spalonego albo karny po nurkowaniu lub za nic jak wczoraj w meczu Chelsea :)
 
Rooney zawsze gra dobre mecze z Arsenalem. kurwa troche bym dal za wygrana, zblizyc sie do druzynki Wengera na 5punktow... :)
 
Roma stracila dzis 3 punkty w doliczonym czasie gry, a autorem bramki byl Domenico Berardi ktory jest wspolwlasnoscia Sassuolo i Juve. :)



A o 20.45 hit tej kolejki: Juventus - Napoli



FORZA BIANCONERI !
 
Brawo United, na weszlo sie pewnie zesraja ze złości że nie beda mogli znów się dojebać do Moyesa i spuszczać nad Ozilem, który tam wyrosl na najlepszą 10tke świata od kiedy opuscił RM :)







Yazz, dzieciaku tak się zastanawiam - potrafisz napisać post bez 3 kropek? :D
 
Back
Top