Piłka nożna

@magik



jasne, że potrafię- pytanie tylko czy chcę.



dla zaspokojenia potrzeb twojego wybitnie analitycznego umysłu popracuję trochę nad własną interpunkcją.



nie czuj się jednak jakoś specjalnie wyróźniony z tego tytułu.
 
Pirlo jest kozakiem ale Pogba rozjebał system!



Roma usiadła już na dupie, Juve gromi Napoli i jest 1 punkcik do Romy. Forza Juve!



9gppaI1.gif
 
Kozak!

Paul Labile Pogba (ur. 15 marca 1993)

2011 • 2012 - Manchester United
2012 • Juventus 29 (5)


Kapitan_Szczęka (ur. 1988)

10.11. 2013 - Piję piwo



:-)
 
andżeju rzeczywiście smutny los w porownaniu do ciebie tego progby, no ale nie kazdy ma tyle szczescia ;)
 
Moja znajomośc futbolu kończy się na ISSie na PSXa :-)Bez kitu kiedyś posiadałem całkiem sporą wiedzę(nie chwaląc się) teraz nie wymieniłbym Ci 11 Realu czy Barcelony
 
Co do Złotej Piłki to jest to nagroda indywidualna dla najlepszego piłkarza globu i tutaj tyczą się statystyki (bramki, asysty) Co z tego, że Ribery poprowadził Bayern do Potrójnej Korony jak jest daleko w tyle za Ronaldo i Messim. W tym roku Cristiano jest nie podwarzalnie najlepszym graczem mówią o tym statystyki, jeśli nie wygra ZP to powinni zbojkotować ten cały konkurs.
 
Cris też co 3 mecze strzela hat tricka, ale nawiązująć jest wiele piłkarzy którym ta nagroda przejdzie koło nosa Jak choćby ten wyżej + Buffon, Casillas, Thierry Henry, Paolo Maldini, Iniesta, Xavi itd...
 
apropo ,jeszcz ZP pierwszy raz w historii w finale bedzie 5 graczy nie 3 . Obstawiam/nie oznacza ,ze to jest moja 5/ Ibra,Messi ,Ribery,CR7 tej 4 jestem pewny jak nic, z 5 mam ciezko/Lewy,Robben,Suarez/ moze.
 
Ribery, Zlatan, proszę was. Oni nie umywają się ani do Ronaldo ani do Messiego. Zlatana jeszcze bronią statystyki, a te Ribery ma dość słabe. Zgadzam się z aqua, Złota Piłka to nagroda indywidualna a więc powinna być przyznawana za indywidualne osiągnięcia. To że Ribery ma trofea za poprzedni sezon nie wiele znaczy, bo trofea zdobył cały zespół nie sam Ribery - tym bardziej że jak wspomniałem, nie powalał statystykami (11 bramek w poprzednim sezonie na 43 spotkania, w tym idzie mu lepiej bo ma 9 / 17 spotkań ale to nic nie zmienia). W grze liczą się tylko Ronaldo i Messi, a biorąc pod uwagę że Ronaldo ma już dużo lepsze statystyki, a do tego Messi w tym roku już nie zagra. to sprawa wydaje się oczywista. Jeśli ZP wygra ktoś inny to nagroda ma wartość pasa wagi średniej KSW i Oscarów.
 
Naturalnie Cristiano Ronaldo. Jest najlepszym piłkarzem na globie. Nie mówię to jako jego fan, ani kibic Realu. Szybki, silny, dynamiczny, skuteczny. Właściwie grając na każdej pozycji, oprócz bramki spisywałby się rewelacyjnie.
 
''Ribery, Zlatan, proszę was. Oni nie umywają się ani do Ronaldo ani do Messiego.''







Zlatan sie nie umywa do tej dwojki :-) dobry zart
 
To jest tak samo jak w wadze ciężkiej UFC - Jest Cain i JDS a potem długo długo nic i pojawiają się kolejni, tutaj Ronaldo i Messi są daleko przed Ibrą, Riberym, Neymarem, Van Persiem itd.



I chyba każdy trzeżwo myślący kibic powie dokładnie to samo...
 
http://www.fifa.com/ballondor/puskasaward/



Glosowanie na najlepszego gola ostatnich 12 miesiecy ;).
 
Suarez Comberku to tak obiektywnie w tym trio? Zlatan dla mnie najlepszy napastnik swiata, tamtej trojki bym nie zaliczyl do tej 'rasy'.
 
Back
Top