Piłka nożna

Orły na swoim standardowym poziomie widzę. :D
Błaszczykowski jako jedyny cokolwiek tam ogarnia, nieźle też ten Olkowski gra, choć nie wiem czy przy pierwszej bramce nie mógł lepiej się zachować, bo to na jego stronie się wszystko zaczęło.
 
POLSKA MISTRZEM POLSKI!!!



jedrzejczyk (nietrafione) wyjazdy jak na orliku, przesadzam, jak na boisku miedzy blokami, przesadzam, jakby komus chcial wybic pilke od kosza, przesadzam, dno! :)



hahahahah, nie wierze!



to tak jakby obrone Slowacji sklecic z samych zawodnikow ze slowackiej ligi. Skrtel > 4lacznie obroncow naszych, hehe!
 
Oby się nie skończyło czterema z tyłu. Zastanawia mi, czy Lewandowski celowo nie podawał do Kuby, gdy ten mógł sam na sam wyjść, bo innej opcji nie widzę.
 
Najpierw "wewnętrzne przekonanie" Piechniczka zdecydowało o nominacji dla Fornalika a teraz "brak kompleksów Zbyszka" zdecydował, że szansę dostał Nawałka. Jak zacznie decydować rozum to postawią na kogoś takiego jak Leo i po jakimś czasie coś może z tego będzie. Bez bardzo dobrego trenera z zagranicy o jakimś postępie nie ma mowy.



Boniek twierdził, że nie ma kompleksów więc nie widzi problemu żeby szkoleniowcem mógłby być ktoś z "polskiej myśli szkoleniowej". Problem polega na tym, że piłkarze mają kompleksy, coraz większe a ta nasza cała myśl jest tyle warta co gówno sprzedawane na wagę. W Polsce nie ma trenerów wybitnych, bardzo dobrych, przeciętnych, sa tylko słabi. Gdyby było inaczej to chcieliby ich w Europie ale ilu ich pracuje w poważnych drużynach na naszym kontynencie to widać. Co potrafią osiągnąć z drużynami klubowymi też widać. Zresztą trudno się dziwić skoro u nas wszystko załatwia się po znajomościach. Trenerzy też są z "polecenia" i to na każdym stopniu piłkarskim od V ligi do Ekstraklasy.







Mam nadzieję, że skończy się 0:5 i panowie w PZPN z wydziału szkolenia zostaną wypierdoleni ze związku na taczkach przez rozwydrzonych kibiców. Z tymi starymi dziadami Piechniczkiem i jemu podobnymi nic się nie zmieni.
 
po co mają sie starać. Przecież i tak kupa hajsu do kieszeni wpada. Niech zamieniom się zarobkami z siatkarzami, może wtedy zyskają odrobine ambicji kiedy na pieniądze będą musieli sobie zapracowac zwycięstwami.







Edit: Przed chwilą była szansa na 3-0. :-)
 
Islandia bez bramkowy remis z Chorwacją od 50 minuty grali w 10. Źle nie jest :-)


Słowacja 2 : jajo Polska :-)
 
Cristiano coś dzisiaj średnio, Portugalia niby ciśnie ale te okazje nie są klarowne.



EDIT: Przywołaj mistrza, a się pojawi. coś a la Szczupak i 1:0.



Ale teraz mógł ich dobić ! Poprzeczka tylko... ehh a tak by byli jedną nogą na Mundialu.
 
Jak zatrudnią kogoś takiego Leo, to nie licz na to Frugo, że ktokolwiek sensowny mógłby pracować w wydziale szkolenia, nawet jakby tam wszystkich leśnych dziadków wywalili. Chyba nie muszę też przypominać jakie wyniki miał boski Leo w drugich eliminacjach.


Nie ma co demonizować. Żaden selekcjoner od czasów Wójcika nie wygrał w debiucie, dziś zagrali ch...o, ale poczekajmy jeszcze parę meczów i dopiero będziemy Nawałkę oceniać.
 
Francja jest dla mnie fenomenem. Skład mają jeden z najlepszych w Europie, zaś grają taką padakę, że szkoda gadać.


Odnośnie Lewandowskiego i tych podań - mógłby schować swoją dumę do kieszeni. Nie od dziś wiadomo, że Robert nie lubią się z Błaszczykowskim.
 
Kaminski mecz zycia chyba, co? skad on sie kurwa tam wzial przy tak grajacym Lechu? :)



a z tymi podaniami od Lewego to mam podobnie jak Hubi, dlaczego zwlekal 2 razy w sumie to wie tylko Robert, tragedia.
 
Ja to bym Hintena już dawno wypierdolił na ławkę. :D Jaki jest sens opierania ataku na napastniku nie strzelającym bramek? :D A to co dzisiaj odpierdalał z tymi wspomnianymi podaniami i paroma innymi akcjami to już w ogóle jakaś komedia.
 
Brzyski się z dobrej strony pokazał, mocny i celny strzał i niezła centra, Lewandinho zaczyna mnie drażnić jak Ronda :D, a co do treneira to już wcześniej pisałem, że to może być Fornalik bis, ale z utwierdzeniem się w tym przekonaniu poczekam jeszcze kilka spotkań
 
Ale jaja. Teraz wielki lament w internetach. Co wy myśleliście, że Fornalik ich odmieni jednym krótkim zgrupowaniem? Sam zestaw obrony pokazywał, że ten mecz to wielki test a niektórzy tu oczekiwali chyba jakiegoś gładkiego pogromu.
 
Polska repra to jest facet lezacy na ostrym dyzurze i schodzacy z tego swiata , Leo sreo , Fornalik , Nawałka ,Pralka nic tu nie pomoze ,poprostu jak to mowi Wenger pilkarz musi miec jakosc ,a kto ją ma w reprze moze 2 kolesi jako taka ? Pamietam repre z czasow 2002 i 2006 ,2008 byly to repry sredniawe ale nigdy nie pamietam az tak slabej repry jak jest obecnie . W 2002 byl Mundial w 2006 rowniez , w 2008 Euro , ale kadra 2009-2013 to jest istny DRAMAT. Gdyby zliczyc jako takie druzyny jakie Polska ograla od rozpoczecia Euro to mamy tylko...Moldawie i ogranie w towarzyskim Danie ,tragedia.
 
Jak grali to wszyscy widzieli, ale to co wyprawiały trybuny wywoływało u mnie pianę na pysku. Buczenie, gwizdanie, śmiechy. No kurwa, nie masz zamiaru kibicować Reprezentacji to na nią nie przychodź. Buraki i Janusze... W dużo większym stopniu przeszkadzali niż pomogali naszym. To tak jakby grali na wyjeździe razy 3, bo antydoping od swoich boli, a antydoping od rywali się zlewa. Jako piłkarz wydałbym specjalne oświadczenie do tych idiotów, krótkie i treściwe- "Wypierdalać".
 
Ty pewnie jestes jednym z tych co najglosniej spiewaja 'nic sie nie stalo' po kazdym meczu. Lrzypominam Ci, ze te pizdeczki graja dla kibicow i skoro robia to do dupy to dostaja to co im sie nalezy, nic wiecej, nic mniej.
 
Ciekawoski z dzisiejszego dnia (wrzucam linki nawet do gifow bo post by za duzo zajmowal) :



- Dwa gole Sancheza w meczu z Anglia



http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/821988566.gif?1384546095



drugi :







- gol Cristiano ze Szwecja



http://i.imgur.com/HBoeUgX.gif



http://i.imgur.com/5A84RF3.gif



- spiecie miedzy Cristiano, a Lustigiem







- gol Abate z Niemcami



http://i.imgur.com/JJk91Ot.gif



- czerwo dla Koscielnego w meczu z Ukraina



 
ahahaha, jakie spiecie, nie wierze, kurwa Cristiano uwazany za ksiezniczke, a tu tylko czekaja zeby sprowokowac. Lustig twardziel dobrze, ze nie upadl.
 
w sensie ja nie mialem na mysli 'to nie jest spiecie' tylko raczej 'rodzaj' tego incydentu, dzisiejsza pilka zostala 'zarazona' tego typu zachowaniami i zawodnicy zrobia wszystko zeby nie do konca fair wykluczyc zawodnika z gry, rozumiem, ale troche honoru i dobrego smaku by sie przydalo, bo gifow mozna zebrac juz niezla galerie takich cudow. Luiz z Busquetsem na pierwszym remis.
 
By były jaja jakby Lustig się wywrócił, a sędzia wedle tradycji dał czerwoną kartkę.



Kibice i tak zaskoczyli, cały stadion był, na początku mocno naszych dopingowali, ale potem jak znów zobaczyli piach to się wkurzyli i zachowywali się adekwatnie do gry naszych.







P.S. Lustig się trochę zmieszał po tej akcji z przedrzeźnianiem, chyba głupio mu było,że w taki sposób chciał wyłudzić kartkę.
 
Back
Top