Piłka nożna

Nooooo ciekawe od kiedy za gre w reprezentacji się hajs dostaje :)


Hajto zdaję się opowiadał kiedyś, że wywalczył solidne startowe na taksówki i dyskoteki : D ewentualnie lasce coś do pończochy włożyć trzeba :-)
 
Nooooo ciekawe od kiedy za gre w reprezentacji się hajs dostaje :)

Hajto zdaję się opowiadał kiedyś, że wywalczył solidne startowe na taksówki i dyskoteki : D ewentualnie lasce coś do pończochy włożyć trzeba
lol.gif




Z tego co wiem to dostają "startowe" czy jak to się nazywa, ale w porównaniu z zarobkami zawodników za granicą są to grosze. Większą pulę dostają dopiero gdy awansują do MŚ lub ME.
 
Trochę dziwi mnie takie krytykowanie Nawałki i zawodników po pierwszym meczu, dajmy im czas - popatrzcie jakie wyniki w meczach towarzyskich miała Kadra Engela, a jak zagrała w eliminacjach.
 
Ja dzisiaj mecz Polski olewam ciepłym moczem i skupiam się na europejskich barażach. Szkoda, że na mistrzostwach zabraknie Ronaldo lub Ibry, naprawdę szkoda. Ale niech lepszy wygra. Z całych sił kibicuję żabojadom bo mistrzostwa bez takiej reprezentacji i gwiazd jakich się w niej znajdują (Ribery! Takiego piłkarza nie może zabraknąć na takim turnieju) tracą na wartości.
 
ale mecz Polski u21



mlodziaki wygrywaj z grekami :) 2-0do 85 minuty pozniej 2-1 i w 90 minucie karny dla grekow nie wykorzystany w 94 3-1 hatrick Milika drugi w drugim meczu pod rzad:)
 
No niestety obrona to jeszcze przez dlugie lata bedzie nasza najgorsza formacja... Ale mecz przyjemny do ogladania widac ze Milik w formie bo wrecz osmieszal grekow. Za to inni nasi ekportowi pilkarze pokazali brak formy i bylo widac braki zwiazane z ciaglym siedzeniem na lawce/trybunach w klubach :(.
 
Sensowny do meczu?


http://sport.tvp.pl/5189542/pilka-nozna/reprezentacja/wideo/pilka-nozna-polska-irlandia-studio-przedmeczowe


PS: Taaa, wrzucajmy piłkę prosto z autu w pole karne, może coś z tego będzie... :-)
 
Ale żabojady cisną Ukraińców, sędzia ogórek - najpierw nie uznał prawidłowej bramki Benzemy, żeby za chwilę nie odgwizdać metrowego spalonego przy golu na 2-0
 
Z ciekawostek:



Gibraltar zamieszkuje niespełna 30 tys. osób czyli coś koło tego ile wiary jest na meczu Lech - Legia.



Gibraltarski Związek Piłki Nożnej (GFA) powstał już w 1895 roku i jest 54 członkiem UEFA.
 
No właśnie tak patrzę, a tam ludzi mniej, niż w moim powiecie ;)


Życzę im, aby reprezentowali jakiś poziom sportowy, chociaż zrobić selekcję z 30k łatwo nie jest
 
Kurwa, niewidzialny Ibrahimović 2 bramki i jest 2-1 dla Szwedów... Słaba obrona przy wolnym, było wiadomo,że tak uderzy.



Ronaldo kuleje, nie straszcie mnie...



EDIT: CR genialnie wyczekał tą sytuację, 2-2 !
 
Jedyny puls dzisiejszego meczu z Irolami był taki, że być może niektóre dzieciaki poczęte na przełomie czerwca i lipca zeszłego roku pierwszy raz spotkały tatusiów :)
 
Nawiazanie do mojego poprzedniego postu:



http://www1.skysports.com/football/news/11096/9033038/best-of-the-rest-xi
 
Jeśli Ronaldo w tym roku nie zgarnie tej złotej piłki, tylko karzeł na sterydach to znaczy, że fife pojebało doszczętnie.
 
Back
Top