Piłka nożna

Bale druga asysta w meczu, 4 asysta w ciągu dwóch meczów. Ronaldo znów dwa gole i mecz trwa ;p
 
Bale startuje z formą, bardzo dobrze.



Najtrudniejszy tydzień w tym sezonie dla Arsenalu dobrze rozpoczęty, teraz jak nie przegrają w Dortmundzie to będzie dobrze.



Bale dziad bez serca, popłakał się przez niego ten obrońca. Za bardzo emocjonalny chłopak.



Pepe ośmieszony, więc się zdenerwował i karnego zrobił. Świetnie go wykonał Jonathan Vieira, jak stary wyga.



Drugi karny w ciągu minuty,ale jaja xD Oba słuszne.



Nie powinno na moje być drugiej żółtej dla Carvajala, biegł dalej i się szczaił,że może być czerwo to się przewrócił. Jakby padł z miejsca, to powinna być druga żółta.
 
To są derby!







W Belgradzie się nie pierdolą :-)







http://www.ultras-tifo.net/photo-news/1996-crvena-zvezda-partizan-02112013.html
 
Nie powinno na moje być drugiej żółtej dla Carvajala, biegł dalej i się szczaił,że może być czerwo to się przewrócił. Jakby padł z miejsca, to powinna być druga żółta.




na moje być




szczaił




być czerwo




paść z miejsca




Gdzie wy do szkoły chodzicie:-)?
 
Dopiero przeczytałem to co napisałem.



Edytowałem kilka razy ten post, jednym okiem patrzyłem na mecz, drugim pisałem. Przepraszam, za takie błędy :-)
 
W nocy z soboty na niedzielę zmarł w chorzowskim szpitalu Gerard Cieślik. Legendarny piłkarz Ruchu Chorzów miał 86 lat. Dla wielkiej ikony "Niebieskich" był to drugi pobyt w szpitalu w ostatnim czasie.



http://www.niebiescy.pl/?id=14002



:(
 
Zaczyna pomału wkurwiać mnie ten Tottenham. Goście jedną połowę grają mega, na drugą wychodzi inna drużyna i oddają inicjatywę. Ponadto holują tą piłkę, podają wszerz, ale nic z tego nie wynika. No kurwa zero kreatywności, a AVB wystawiając Holtby'ego na ofensywnym jest poprostu głupi. Przecież ten piłkarz nie ma za grosz kończącego podania.
 
Pierwsza połowa dla Tottenhamu, druga dla Evertonu. Jako kibic Arsenalu nie interesuje sie Tottenhamem, ale jak gra Holtby, a na ławce jest Eriksen, Lamela albo Dembele, choć On jest chyba bradziej defensywnym zawodnikiem, to dla mnie jest cos nie tak. Holtby moze nie ma konczacego podania, ale z drugiej strony do kogo ma je kierowac, jak taki Soldado przechodzi znowu obok meczu (np. mecz z Chelsea). Tottenham mało strzela, ale też mało traci. Dzisiaj podobała mi sie gre Chirichesa, ładnie czyścił, dobrze czytał gre, umiał wyprowadzić piłke, nie panikował. Ciekawa sytuacja była ze zmianą Llorisa, a raczej z jej brakiem.
 
Zapowiadał się na jeden z dwoch najciekawszych spotkan kolejki, ale wyszło zgoła odmiennie niestety.
 
W Poznaniu bardzo gościnny Kolejorz przepierdala z Górnikiem 1-0 grając tak, że kurwa zęby bolą. Rumak potem kurwa powie, że widzi postęp w grze ofensywnej, pajac. KOLEJORZ GRAĆ KURWA MAĆ!!!!
 
andżeju napij się meliski



herbata_page_melisa.jpg




:-)
 
Musiałem ich opierniczyć na cohones by zaczęli grać:-). Nie ogarniam co się stało po przerwie. Jakaś chyba czarodziejka z magiczną różdżką ich w szatni odwiedziła. Nie da się tak od pierwszej minuty?
 
Hubi Ty jesteś kibicem Realu, powiedz mi jakie jest najfajniejsze polskie forum albo stronka z królewskimi bo trochę tego jest i nie wiem gdzie się zaczepić a wolałbym za wiele nie pisać z 7 latkami.
 
Moim zdaniem wiara w to, że Roma w tym sezonie ugra coś więcej niż LM jest płonna. Porównując skład Juve z resztą Serie A, ciężko znaleźć im dzisiaj rywala, który na dłuższą metę może im zagrozić. Dowodzi temu to, że bez formy Juve i tak nie traci punktów. Owszem nie grają nazwiska, ale Scudetto wygrywa się po 38 meczach nie 10. Zresztą, Juve ma wielką przewagę w lidze, bo ma stadion na własność, więc finansowo jest znacznie bardziej niezależny od reszty. Dzisiaj Juve jest bez formy, bo ciężko się patrzy na niektóre ich akcje, ale jak tylko odpali to, co przez ostatnie dwa sezony, to Juve będzie miało serię 10 zwycięstw i jeszcze coś wygra w LM. Za co kocham Sir Fergusona? Że oddał nam Pogbę za darmo!



Wybaczcie jak było. Wirtualna zgoda (której w rzeczywistości nie było) między Juve a Legią wygasła (niektórzy zrozumieli, że i tak jej nie było), zatem wreszcie można w tym kraju być dumnym z Juve nie oglądając się na fanatyków, którzy wierzyli w jednostronną zgodę.
 
Hubi Ty jesteś kibicem Realu, powiedz mi jakie jest najfajniejsze polskie forum albo stronka z królewskimi bo trochę tego jest i nie wiem gdzie się zaczepić a wolałbym za wiele nie pisać z 7 latkami.


Tak jak wyżej Ci pisali, realmadrid to jest najlepsza stronka z newsami. Za to forum to porażka, nic tam nie ma prócz kłótni,admini są zbyt chyba podjarani swoją władzą tam. Raz na rok coś napiszę,ale zbyt często tam nie wchodzę.
 
5 reasons why Emile Heskey is better than Lionel Messi

1) Heskey has never missed a penalty. Messi has
2) Heskey has 61 caps for England. Messi has 0
3) Heskey has scored 7 goals for England. Messi has 0
4) Heskey has scored 100+ goals in the Premier League, Messi has never scored in it
5) Heskey misses a lot because he doesn't want to hurt the goalkeepers feelings. Messi just scores all the time because he's a? dick....



Rozbawiło mnie to się dziele :P Hail to the king HESKEY !
 
Wybaczcie jak było. Wirtualna zgoda (której w rzeczywistości nie było) między Juve a Legią wygasła (niektórzy zrozumieli, że i tak jej nie było), zatem wreszcie można w tym kraju być dumnym z Juve nie oglądając się na fanatyków, którzy wierzyli w jednostronną zgodę.


To jak wytłumaczysz ze widziałem na własne oczy dwa lata temu ekipe Juve i ilość szali oraz innych gadzetów Legii mnie zaszokowała ?
 
Warto zauważyć, że we Włoszech nie istnieje środowisko zagorzałych kibiców takie jak w Polsce.



Środowisko Juve dzieli się na trzy znaczące grupy fanów. Ta, która miała 'niby' zgodę z Legią pochodzi z Rzymu (Drughii Bianconeri). Co więcej, ta grupa fanatyków Juve jest lekko mówiąc nielubiana przez resztę, na nasze można powiedzieć, że mają ze sobą kosę. Zgoda pochodzi od historycznego meczu z ADO Den Haag, z którą Juve ma zgodę, a która grała sparing z Legią. Tak narodziła się zgoda przy bardzo mocnym udziale kibiców z Hagi (zacieśniana, lecz przez kogo?). Nie miała więcej wspólnego niż mecz ze zgodą Juve. Najlepszym przykładem jest (lub był) herb na stadionie, jak się nie mylę był oficjalnym w 2002 roku. Pytanie jaką ekipę widziałeś, gdzie i z której strony oni byli (od Legii, czy z Włoch, czy z Holandii). Zresztą dokładnej historii radzę poszukać w źródle nie zdominowanym przez Fanów Legii. Lepiej jest poszukać wśród Fanów Juve, z którymi większość kibiców się utożsamia.



edit. Co więcej warto zauważyć, że wśród Polaków i fanów Bianconerich wcale nie dominują miłośnicy Legii, wręcz znam więcej kibiców Juve i Wisły, niż Legii i Juve. A pochodzę z rejonów, gdzie wpływ stołecznego klubu jest bardzo duży.



edit2. Nie chcę wywoływać tu wojny wśród kibiców klubów, bo nie mieszam się w nie swoje sprawy. Jednak jako fan Juve, przedstawiłem ciekawostkę, bo od tego też jest ten temat.
 
300 ciapatych Włochów z zesmalcowanymi włosami na Old Trafford (jakiś sparing przed sezonem)-naprawde niezły doping.



Poza tym to











4 minuty 10 sekund-chyba nie kupił sobie chłop takiej bluzy bo fajnie na nim leżała i zgoda raczej nie była wirtualna
 
O co chodzi z tą beką z Heskeya, bo nie ogarniam :-)?



Jaki mecz pojutrze pokaże TVP? Pewnie BvB- Arsenal, ale wolę się upewnić.
 
Back
Top