Piłka nożna

@Frugo tak na szybko to przypomina mi się gol z główki po dośrodkowaniu Di Marii w finale Pucharu Króla z Barceloną. Jak zmienisz zdanie i jeden ważny gol nie wystarczy napisz podam więcej.
 
BvB z Realem? Tam jedynie właśnie CR jeszcze trzymał poziom + Modric, reszta zjebała. Jego wina,że obrona puszcza 4 bramki, z których przy dobrych wiatrach powinna wpaść tylko jedna?

Może jednak ty podasz chociaż jeden WAŻNY mecz w którym gwiazda twojego idola swym blaskiem zapewniła tytuł, finał albo coś podobnego swojej drużynie.


Finał Copa del Rey (chociaż to był taki sobie jego mecz,ale gol ważny), masa meczy w Lidze 11/12, gdzie od połowy stycznia sam wygrywał mecze, w tym 4:1 na wyjeździe z Atletico (3 gole i asysta), mecz z Barcą na Camp Nou 2:1 dający mistrzostwo Realowi, Superpuchar 12/13, mecze z Manchesterem Utd w 1/8 LM z tamtego roku. Wymieniłem kilka, zamiast jednego. Ale pewnie dalej to nie jest żaden dobry mecz.
 
Roma 10 zwycięstwo z rzędu (sick!!!) bilans bramek 24-1. Rekord Juve z lat 30-tych już dawno pobity i to przez drużyne która pozbyła się latem dwóch czy trzech ważnych/kluczowych piłkarzy :-) Ciekaw jestem jak to się ma do rekordów w najsilniejszych zagranicznych ligach (PD i PL).



Stokowiec happy, Jaga wreszcie odczarowała Białystok, no i pierwsze zwycięstwo od pięciu kolejek ...
 
Stokowiec happy, Jaga wreszcie odczarowała Białystok, no i pierwsze zwycięstwo od pięciu kolejek ...


Kolejorz jest w czarnej dupie. Na mecz z Legią spięli poślady to udało im się ten remis jakoś ugrać. Dziś pokazali, że to banda patałachów. Napisałbym więcej ale musiałbym dużo przeklinać. Rumak, pakuj się.
 
Juz Ci Gambit mowie rekord nalezy do Tottenahmu i jest to wynik 11 zwyciestw. Przynajmniej tak twierdzili panowie z Orange Sport podczas dzisiejszego meczu Romy.



Wkoncu ten klub sie odradza i juz nie bedzie tak trudno im kibicowac jak do tej pory
 
SqDOLZH.jpg








A tutaj jest jeszcze inna tabelka:



http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2013/10/31/4371668/who-can-stop-roma-the-longest-winning-streaks-in-history?ICID=HP_FT_3
 
Barcelona ma rekord 16 wygranych z rzędu, Real 15.



O to wam chodziło?







Real ma 9 pierwszych meczy wygranych, Barcelona 8 w tym sezonie.
 
Chyba o rekord wygranych od rozpoczecia sezonu, a ten nalezy do RM albo zostal w tym roku wyrownany przez Barcelone
 
@Hubi



Zidane - 2 bramki w finale MŚ 1998 które kompletnie rozbiły faworyzowaną wtedy Brazylię.



1 bramka ale za to decydująca w finale LM 2002



Czyli dwa razy w finałach wielkich imprez zapewnił swoim drużynom zwycięstwo.



Oczywiście w tych meczach był najlepszy na boisku.



Ronaldo

Finał Copa del Rey (chociaż to był taki sobie jego mecz,ale gol ważny), masa meczy w Lidze 11/12, gdzie od połowy stycznia sam wygrywał mecze, w tym 4:1 na wyjeździe z Atletico (3 gole i asysta), mecz z Barcą na Camp Nou 2:1 dający mistrzostwo Realowi, Superpuchar 12/13, mecze z Manchesterem Utd w 1/8 LM z tamtego roku. Wymieniłem kilka, zamiast jednego. Ale pewnie dalej to nie jest żaden dobry mecz


Nie chce mi się wymieniać masy meczy Zidana które on wygrywał swoim drużynom a które były o wiele ważniejsze niż te co wymieniłeś Hubi w przypadku Ronaldo.



Wytłumacz mi Hubi jak to jest, że ten Cristiano jest taki fenomenalny, genialny, niepowtarzalny a jego osiągnięcia są takie słabe. Wyjaśnij mi też dlaczego drużyny w których gra Ronaldo nie osiągają wielkich sukcesów? Dlaczego Ronaldo nie potrafi tak jak Zidane kiedyś pociągnąć swoją drużynę do zwycięstwa w kluczowym i trudnym momencie? Bo mi się wydaje, że jest mocno przereklamowany i zastopowanie go nie jest wcale takie trudne. Piszczkowi i Błaszczykowskiemu to się udawało w meczach z Realem. Prawda o Realu i Ronaldo jest taka, że cały Real jest ustawiony pod Ronaldo i jak się Ronaldo zablokuje to Real nie istnieje. Getafe czy Sevilli może się to nie udawać ale już Barcelona, Bayern, BVB, Atletico, czy Chelsea radzą sobie z tym wyśmienicie.



Ronaldo nie ma charakteru, żeby zostać naprawdę wielką gwiazdą o której będą pamiętać przez lata. Nie wygra nigdy ani MŚ ani ME ani więcej LM. Za bardzo jest w sobie zakochany i podnieca si byle czym.



Wszystko wszystkim ale żeby kutas stawał po strzelonym golu to już chyba przesada



8beca034fa4068a3b979b63652c8f347.jpg
 
wszystko wszystkim, ale zeby po bramce zwracac uwage na 'kutasa' zawodnika... tak Cie to interesuje?



rs_560x415-130927131631-1024.2renoldo-beckham-underwear.ls.92713.jpg




masz, popatrz sobie. :)



#gayalert
 
Chyba o rekord wygranych od rozpoczecia sezonu, a ten nalezy do RM


tak... dziewięć wygranych spotkań.



edit:



Tar już to napisał powyżej, dopiero zobaczyłem...
 
baju

wszystko wszystkim, ale zeby po bramce zwracac uwage na 'kutasa' zawodnika... tak Cie to interesuje?


Nie interesuje mnie ale rzuca się w oczy. Widzę jednak, że ty jesteś mocno zainteresowany skoro masz pod ręką zdjęcie które wstawiłeś.
 
Brooklyn Beckham (14 lat) w styczniu ma przejść do Manchesteru United z QPR (U-14)
 
@Frugo



Ale ja nie neguję w swoim wpisie Zidane, bo dla mnie to jest akurat najwybitniejszy piłkarz w historii, więc nie rozumiem o co Ci chodzi z tymi porównaniami. Do tego trzeba dopisać,że Zizou miał genialną generację piłkarzy obok siebie, Ronaldo ma póki co siebie i drużyne z potencjałem,ale która NIGDY niczego nie wygra, bo to banda popierdzielonych egoistów.

Ronaldo nie ma charakteru, żeby zostać naprawdę wielką gwiazdą o której będą pamiętać przez lata.


Można Ronaldo zarzucić wszystko,ale chyba nie brak charatkeru. Come on, zastanów się nad tym, co u Ciebie oznacza charakter.



P.S. Jeżeli tak u Ciebie wygląda stojący kutas, to współczuję rozmiarów :-)
 
Frugo, wez sobie stad wyjdz... :)



jak chcesz pisac o pilce to nie ma problemu, jesli chcesz wylac wiadro zalu, bo Cris jest taki ladny to sobie zostaw to dla kolezkow z trzepaka.
 
Lewandowski 2 bramki w ciagu 2 minut :D. Ciekawe kto go przejmie z Borussi, calkiem niezly transfer moze byc.



ibn6RTWFwdMx3i.gif
 
Lewy aktualnie królem strzelców i 6 strzelcem w historii Bundesligi i jeśli zagra jeszcze 2-3 sezony w tej lidze to ma spore szanse być #1.



:-)
 
Back
Top