Piłka nożna

Oficjalna lista 23 piłkarzy , którzy powalcza o Złota Piłke



Gareth Bale (Wales), Edinson Cavani (Uruguay), Radamel Falcao (Colombia), Eden Hazard (Belgium), Zlatan Ibrahimović (Sweden), Andrós Iniesta (Spain), Philipp Lahm (Germany), Robert Lewandowski (Poland), Lionel Messi (Argentina), Thomas Móller (Germany), Manuel Neuer (Germany), Neymar (Brazil), Mesut ózil (Germany), Andrea Pirlo (Italy), Franck Ribóry (France), Arjen Robben (Netherlands), Cristiano Ronaldo (Portugal), Bastian Schweinsteiger (Germany), Luis Suórez (Uruguay), Thiago Silva (Brazil), Yaya Touró (Cóte d • Ivoire), Robin Van Persie (Netherlands), Xavi (Spain).
 
Wolski dla mnie musi pograc troche jeszcze, bo kontuzje go przesladuja. Pawlowski gra w Maladze i jak najbardziej powinien brac pod uwage. no i moj imiennik Bartłomiej, kolejny plus! ;)
 
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=48370



Już chyba wiemy dlaczego Messi będzie wygrywał wszystkie Złote Piłki, skoro nawet szef Fifa pozwala sobie na takie kurewskie zagrywki.



Ładna riposta Cristiano:

This video shows clearly the respect and consideration that FIFA has for me, for my club and my country. Much is explained now. I wish Mr. Blatter health and a long life, with the certainty that he will continue to witness, as he deserves, the successes of his favourite teams and players.






Boję się,żeby teraz ta jebana mafia się nie mściła za to.
 
I co cie tak zabolalo? Bo rozumiem ze burza hormonow nie pozwala ci napisac posta bez przeklenstw?
 
Juz przeprosił ze słowami:



"...Pod koniec mojej prezentacji, poproszono mnie o wybór pomiędzy Lionelem Messim a Cristiano Ronaldo. Stwierdziłem wówczas, że Messi jest rodzajem syna, którego chciałby mieć każda matka, ale chcę nadmienić, że według mnie Cristiano Ronaldo jest na tym samym poziomie co Messi i obaj nalezą do wybitnych piłkarzy. Każdy z nich na swój sposób."







Propaganda jak zwykle pełną para, złoty kurwa chłopiec - szkoda, że wali w jajo urząd skarbowy [czyt. jest złodziejem bo okrada panstwo], kopie z premedytacją piłką w kibiców rywala, wyzywa po parkingach innych piłkarzy przy ich żonach a kij w dupie i bycie nadętym dupkiem na treningach swojej druzyny to pomine. Messi ssie ;)
 
@sw



Nie, czasami poziom idiotyzmu wymaga podkreślenia tego wulgaryzmami. Jeżeli Ty tutaj nic nie widzisz, to nie wiem czy Ci współczuć, czy się o Ciebie martwic, czy mieć to w dupie. Podpowiem: od osób na pewnym stanowisku wymaga się pewnych manier i zachowań.



@magik



Przeprosił Pereza, jeżeli to uraziło Real Madryt, ale samego poszkodowanego nie.
 
Podpowiem Wam coś ciekawego znów: jest kapitanem tej reprezentacji i najwybitniejszym piłkarzem w jej historii, dlatego małpowanie jego, zaniżanie jego umiejętności i tępe podśmiechujki mogą umniejszać tej drużynie.
 
jest kapitanem tej reprezentacji i najwybitniejszym piłkarzem w jej historii, dlatego małpowanie jego, zaniżanie jego umiejętności i tępe podśmiechujki mogą umniejszać tej drużynie.


Na jakiej zasadzie mogą umniejszać, bo też nie rozumiem?
 
Oboje są genialni, jednak pewnie mi zaraz napisze ktoś że Eusebio zjada dupą i wypluwa buzią Ronaldo. Dla mnie to jedna liga i oboje należą do TOP 10 najlepszych wszechczasów. Nie ze względu na trofea, tylko na grę.



@bosman



Na podstawie osłabiania właśnie kapitana i jednego z dwóch najwybitniejszych piłkarzy (niech Wam będzie) w historii reprezentacji, przez najwyżej ustawioną osobę w światowym futbolu.
 
Hubi, personalny prztyczek jest personalnym prztyczkiem, błagam nie dorabiaj jakichś patetycznych ideologii do najzwyklejszych przepychanek słownych.
 
okej, ale 'personalne prztyczki' nie powinny znajdowac sie w arsenale prezydenta powaznej federacji.



ej, wspominajac o Arsenale... w koncu trafili na przeciwnika... :)



mam nadzieje, ze balonik peknie troche. brawo Jose, dobre pare dni.
 
@baju -jak ci sie dzisiaj Adnan podobał ? Chłopak z meczu na mecz coraz lepszy-a teraz jeszcze jak go wujek Patrice w sobote na UFC zabrał to juz dokładnie swirować zacznie :)
 
jasne, ze nie o tym, ale chcialem to dodac, bo to wazne akurat w tym przypadku. naprawde jeszcze sie nie przyzwyczailiscie do patetycznych ideologii i wyolbrzymiana wszystkiego przez kibicow primeradiwizjon? przeciez to na kazdym kroku widocznie, przy kazdym meczu, tysiace fauli niepogwizdanych, tutaj ktos kogos kopnal, tu liznal, tam ugryzl, tutaj Pepe nie dokrecil loczka na glowie, Ramos jako Wiedzmin, Messi kopie trybuny, Iniesta ma ten sam wyraz twarzy od paru lat, Xavi uzyl nie tego zelu, tak moglbym do jutra. jedyny czlowiek ktory ma moj wieczony szacunek w Barcelonie to Puyol.



co do United to dzisiaj w koncu wynik taki jaki byc powinien. asysta od Wayne'a kozak total, Fabio w szoku, ze trafil troche. Chica mogl wiecej jebnac, ale dobrze, ze w ogole trafial. (dzisiaj w fifie nic kurwa nim nie moglem. :C)



Adnan dla mnie to totalnie oddzielna historia, mam nadzieje na wielki talent, oczywiscie sepy z Hiszpanii i Wloch juz sie na niego rzucali (nie wspominajac o glosnych sasiadach), swietnie, ze zdecydowal sie zostac. Zaha rowniez na plus, w koncu dal mu zagrac, ile mozna bylo czekac? naprawde lubie tego zawodnika.



na UFC w ogole pelno graczy, Sturridge gwiazdeczka dostal wywiad az. :)
 
Naszej kadrze potrzebny jest trener z jajami. Co prawda jedni mówią, że to Fornalik się nie nadaje do reprezentacji, bo piłkarze mają potencjał, inni mówią : "z gówna bata nie ukręcisz". Każdy ma trochę racji. Zobaczymy czy Nawałka się nadaje. Ja bym wolał trenera zza granicy. Tylko czy nasze gwiazdki da się w ogóle do jakiegoś porządku przywołać przez kogokolwiek ? O Leo można było różne rzeczy powiedzieć, ale do momentu kiedy zacząło mu się wszystko wymykać spod kontroli, piłkarze byli mu posłuszni i zapatrzeni jak w obrazek. Nasi piłkarze mają niezły potencjał, były nie raz momenty w kórych pokazali dobrą grę, ale 20 - 30 min to trochę za mało. Z drugiej strony nie ma takich indywidualności, z charakterem i umiejętnościami, żeby pociągnąć grę, wziąć na siebie odpowiedzialność, nie są kreatywni, za to są wystarszeni i schematyczni. W sumie nie ma się co dziwić, skoro tak ich się uczy w Polsce grać. To nie jest tak, że w Brazylii rodzą się tylko utalentowani piłkarze, którzy bez treningu wchodzą na murawę i wymiatają. To jest kwestia szkolenia i podejścia, mentalności. U nas niby siłą jest kolektyw, stałe fragmenty gry itp. Czyli jak we wszystkich słabych, bądź średnich drużynach. O zaangażowaniu już nawet nie mówię, bo jak po każdym meczu kadry przegranym słyszy się tylko : jeszcze mamy szansę, gramy do końca to srać się chce. Zagrali nieźle drugi mecz z Ukrainą, szkoda, że wzięli się za siebie w momencie gdy szanse były już iluzoryczne. Przy okazji Ukrainy, jako jedna z pierwszych drużyn po kilku meczach była typowana do grona tych, które nie awansują, po zmianie trenera diametralnie inna gra i wyniki. Można ? Można. Potrzeba dobrego trenera, ale i piłkarze muszą się ogarnąć. Lewy np. miał trochę sytuacji które powinien wykorzystać, Fornalik przecież nie wejdzie za niego na murawę i nie strzeli. Jaja i odpowiednie podejście mają Boruc i Szczęsny. Ale też nie ma się co dziwić. Bramkarz musi ostro rywalizować o miejsce w składzie, z założenia musi mieć mocną psychę i ratować bandę patałachów, która w obronie jest zagubiona jak dzieci we mgle (m.in. przez nieustanne zmiany w tej formacji). Pewnie jak Szczęsny powiedział, że większość nawet na ławkę Anglii by się nie załapała to niektórzy się obrazili.
 
Uffff:

Decyzją Ekstraklasy S. A. wszystkie mecze 15. kolejki rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy w dniach od 2 do 5 listopada poprzedzone zostaną minutą ciszy. Dodatkowo 3 listopada, w dniu żałoby narodowej, piłkarze wystąpią z czarnymi opaskami na ramieniu.



Na 8 stadionach Ekstraklasy wszyscy kibice, piłkarze i sztaby szkoleniowe drużyn przed pierwszym gwizdkiem sędziów uczczą minutą ciszy pamięć o Tadeuszu Mazowieckim, pierwszym Premierze III RP. W dniu uroczystości pogrzebowych, które odbędą się 3 listopada, podczas dwóch meczów T-Mobile Ekstraklasy w Gdańsku i Poznaniu, piłkarze wszystkich drużyn wystąpią z czarnymi opaskami na ramieniu.



Ponadto Polski Związek Piłki Nożnej zadecydował, że wszystkie mecze I i II ligi, Centralnej Ligi Juniorów oraz Ekstraligi i I ligi kobiet, zostaną poprzedzone minutą ciszy.




Ekstraklasa S.A. informuje jednocześnie, że wszystkie mecze 15. kolejki T-Mobile Ekstraklasy zostaną rozegrane zgodnie z wyznaczonymi wcześniej terminami
 
wiem ,ze to temat pilki ,ale jak juz poruszyles ten temat userze ,to naprawde nie wiem co Komorowi strzelio do głowy ,aby robic zalobe narodowa w dniu pogrzebu Mazowieckego , i pomyslec ,ze bylem czasami zly jak zginelo 15 osob ,ze byla ogłaszana . Komorowski pobil wszystkich prezydentow na glowe ta decyzja. :-)
 
Ja to i tak się dziwię, że żałoby narodowej nie było po Madzi ze Sosnowca. Bez kitu. Po jaruzelskim będzie chyba z miesiąc :/
 
Bez przesady, aż tak Was boli ta żałoba? Nie widze w tym nic dziwnego.Mazowiecki to wielce zasłużona osoba.







Blater to jest po prostu idiota. Najpierw jedzie po Cristiano jednocześnie wychwalając Messiego. Dziadkowi już odpierdala.
 
Minuta ciszy w podzękowaniu za "grubą kreskę"
crazy.gif





Ktoś Ci wpoił głupot o zwrocie wyjętym z kontekstu, a Ty jak kretyn chodzisz i powtarzasz.



Zapoznaj się z całością i na przyszłość nabierz rozumu by nie brać bezkrytycznie wszystkiego, co Ci mówią:




Rząd, który utworzę, nie ponosi odpowiedzialności za hipotekę, którą dziedziczy. Ma ona jednak wpływ na okoliczności, w których przychodzi nam działać. Przeszłość odkreślamy grubą linią. Odpowiadać będziemy jedynie za to, co uczyniliśmy, by wydobyć Polskę z obecnego stanu załamania.


Jeżeli ktoś twierdzi, że Mazowiecki nie zasługuje na bycie uhonorowanym żałobą narodową to znaczy, że jest - łagodnie ujmując - ignorantem. Kretyńskim poziomem ignorancji jest natomiast porównywanie Mazowieckiego do "Madzi z Sosnowca".
 
Chyba nie zdajecie sobie sprawy kto to Mazowiecki i le zrobił dla kraju. Żaloba w pełni zasłużona, a piłka ma z tym tyle związku że będzie minuta ciszy. To tak wiele?
 
Oceni go historia, ale za gruba kreske i pozwolenie bylym PZPRowcom sprawowania jakichkolwiek urzedow po 89 roku calemu jego rzadowi wielki cha w de.
 
Back
Top