Piłka nożna

Ja również wstrzymałbym się z tak szybkim stwierdzeniem, że Guardiola zepsuł Bayern. Pożyjemy, zobaczymy. Mi się po prostu wydaję, że Pep potrzebuje czasu żeby jakoś poskładać tą drużynę. Dzisiaj gra Bayernu źle nie wyglądała.
 
Jak ktoś ma czas i go sen nie dopada to polecam wywiad na weszło z Osuchem. Właścicielem Zawiszy. NIe wklejam bo dość dlugi.
 
a co do przegranej z asystentem - nie przegral z nim zadnego meczu



sprawdź dobrze....


No i co z tego,że wygrał swój pierwszy mecz, jak potem w pięciu zanotował 3 porażki i dwa remisy? A zresztą, po co znów gadać o tym samym?
 
Ja mam podobne odczucie, ale w grudniu (chyba) jeszcze nie wiedzieli co Jupp zmajstruje xD



Tymczasem wg ASa Bale jest już w Madrycie ...
 
33ll3ec.jpg




8239.gif








Ale Toure w tym sezonie napierdala wolne :D.
 
Ja jeszcze wrócę na chwilę do Bayernu. Jeśli tak ma wyglądać ich system gry to Lewandowski będzie tam pasował idealnie.
 
Dobrze, że Al podpisał fotę. Bo Marka to poznałem od razu a kim jest ten drugi gość to za chiny ludowe bym nie wiedział.
 
andrzej, bo poza lechem nikogo innego nie widzisz. ale nie martw sie, ja tam u ciebie tez nikogo z japy nie kojarze :D
 
Jak mnie drażni, że ta kamera na meczach La Liga jest tak daleko, na PL wszystko bliżej się wydaje.



Nowa pozycja na boisku CR'owi nie służy raczej.
 
Benzema nawet nieźle dzisiaj gra, Modrić świetnie rozgrywa. CR dalej niewidoczny, Carlo ustaw go po ludzku, po co się uparł na tę dziwną pozycję to ja nie wiem.



Isco świetne piłki daje za obrone, bardzo dobry transfer póki co.
 
Jak Modric utrzyma formę, to żadnej akcji Juve nie przeprowadzi xD Trash talk czas zacząć!



A tak serio to Modric gra dzisiaj mecz życia, aż Bernabeu skanduje jego nazwisko, brawo Luka!



Isco też genialny!
 
Niepotrzebny tam Bale jest. Nie bardzo wiem kogo miałby on zastąpić w wyjściowym składzie.
 
ŁAdnie sie zaczyna!! Sturridge to najwiekszy błąd Chlsea i Manchesteru City w tej dekadzie to na bank.
 
dla dobra ligowej rywalizacji wynik świetny...



nie spodziewałem się takiej sytuacji po trzech meczach liverpoolu, trzy zwycięstwa i na zero z tyłu...
 
Jak Juve utrzyma formę to Real zostanie dobrze pojechany
malina, cool story bro, you made my day :-)

Thai, o Bale'a się nie martw, prawe skrzydło w Realu ma wakat, niby jest makaron, ale on musi ustabilizować formę, a nie grać tylko dobrze jak chce przedłużyć kontrakt, podoba mi się jednak jego podejście, że mimo przyjścia Walijczyka on w Realu zostanie i podejmie rękawice. Na niemieckiego kebaba mam wyjebane, jeszcze rok temu, widziałem w nim potencjalnego zdobywcę ZP, ale jego chimeryczność jest niepojęta.
Inna sprawa, że Carlo to trener którego drużyny nie grają skrzydłami xD
Mimo wszystko same świetne wiadomości, Kaka out, Fabio zostaje, Liverpool wygrywa z ManUtd, no i geniusz Isco i Modricia.
 
Back
Top