Piłka nożna

No i nigga zawalił wszystko tak sobie pomyślałem, że to jest tak wyrównany mecz to na kogoś musi spaść wina za przegraną.
 
Jedak Pep poprowadził Bayern do zwycięstwa. Gdyby nie Cech to by mecz się skończył w 90min, ale tak to przynajmniej emocje były. Na razie Mou strasznie defensywnie ustawia zespół. Nie podoba mi się to, no ale liczę, że jak wyczuje zespół i aktulne możliwości kopaczy to zobaczymy piękny ofensywny futbol.
 
Sam sie poducz, bo jak tak wygrywa najlepsza druzyna świata z goścmi, którzy z grupy nie wychodza to można śmiało powiedzieć - Guardiola zepsuł Bayern. Pomijam, że majac takie zapasy ludzkie w obu drużynach to Bayern powinien wygrywac z Chelsea w cuglach [jak np 0:7 w dwumeczu]
 
Świetny mecz, Bayern dużo lepszy z gry był. Jednak wg mnie Bayern Henckesa rozjechałby CFC już do przerwy.



Karne to loteria, jednak Lukaku totalnie zlekcewarzył sobie sprawę. Brawo Bayern, zasłużona wygrana
 
magik - to jedynie oznacza ze Henckes > Pep, a nie jakis Mourinho...







btw. "uciekl katu spod topora"
 
pisze z koma wiec sie wypchaj miodku







I nie masz oczywiscie racji, pisze to ponownie - porownujac zasoby ludzki i mecz mou > pep, ktory z mega druzyny zrobil jakieś bagno i gdyby nie mega fart to by dziś były baty
 
Magik, wygrali ? Wygrali, to teraz zawrzyj ryj, a nie czepiasz się, że za mało razy Cech ratował cudem dupe Mourinho. Do spania.
 
Jakiś Mourinho?



images








Co do meczu to Bayern miał szczęście, że Oscar spieprzył i potem jeszcze poprzeczka.



W dogrywce cisneli, cisneli i w końcu wcisneli. Lukaku z takim rozbiegiem musiał strzelić w lewo, a takie numery to nie z Neuerem.
 
@Hang Na chuj sie plebejuszu udzielasz w ogole tutaj? :) Szlachta rozmawia, wiec do obory kmiocie



I POWTARZAM:
MOURINHO > GUARDIOLI, ktorego jedynym osiagnieciem jest jak narazie psucie swietnie dzialajacej maszyny

dziekuje dobranoc.
 
to co los zabrał bayernowi w tamtym finale ligi mistrzów teraz mu oddał...



bardziej niż wygrana monachijczyków cieszy mnie porażka chelsea...



wstrzymałbym się jeszcze z oceną zapsucia zespołu przez guardiolę, przecież to dopiero początek sezonu...
 
magik - final ligi mistrzow 2011/2012, podobne zasoby ludzkie Bayern przegrywa z Chelsea :).
 
podobne, ale nie takie same to raz. dwa, ze wtedy przegrali tez lige i ogolnie sezon w plecy, wiec jednak duzo sie zmienilo a od finalu LM minelo ile? 2-3 miesiace?
 
@Magik



Hahahahhaha, jaki Ty jesteś żałosny. Świetne argumenty w rozmowie "szlachty". Mam Ci poszukać statystyk, żebyś zobaczył, że Mou murował przez 75% czasu i tylko dzięki rewelacyjnej postawie Cecha udało im się dociągnąć do dogrywki, a później do karnych ? Wszyscy widzieli jak wyglądał mecz, a Ty w zaparte jak ciemnogród typowy wykrzykuje swoje herezje, a potem tylko obraża. Do spania jak mówiłem.
 
Widać, komu tutaj siano z butów wystaje :)







ps. proponuję administracji przytemperować magika, no chyba, że można na forum bezpodstawnie kogoś obrzucać błotem
 
Panowie wnoszę apel o spokój, nie będę dochodził kto zaczął. Ale zachowajmy jakieś standardy dyskusji.
 
Magik mi kiedyś groził, że jak by był modem to dostałbym bana :(? Pytam bo nie wiem czyją stronę trzymać w tej wojnie. Dawno na cohones się nic nie działo a zadyma pt: "guardiola to super trener kurvo, nie bo mou lepszy sciero" myślę, że zainteresowałaby grono czytelników.
 
Ta, składaj taki wniosek za każdym razem jak ktoś cie ustawi do pionu za głupie teksciki. Pomijam, ze daremnie bo jestem ziomem Tidzeja. ;)







Z mojej strony EOT, pisałem, prosiłem żeby nie zagajał ;)
 
Co nie czyni Cię królem i władcą. Wszystkich obowiązują tu zasady, bez wyjątków. Więc się dostosuj.
 
Oj chciałbym







Wujek: no wiem, wiem - troche za mało zarabiam jeszcze, by sie zachowywać jak król :P
 
MOURINHO > GUARDIOLI


farmazon...



przecież największe baty jakie dostał mourinho, to właśnie od pepa...



co więcej przegrał z nim ligę...



mało tego przegrał ligę z asystentem guardioli....



magik albo masz gorączkę albo jesteś abderytą
 
Hang - najpierw prowokujesz i piszesz "zawrzyj ryj" - potem proponujesz przytemperować magika :-)







Piłka nożna to nie tylko ofensywa i niekórzy wolą się bronić i czekać na kontry. Zresztą kto normalny grałby ofensywnie z tym Bayernem? To grozi 0:7 w plecy.



Cech bronił rewelacyjnie, ale w dogrywce. Przy golu Riberiego był trochę źle ustwiony i nie zdąrzył z obroną. I nie pisz hang, że Chelsea udało się dociągnąć do dogrywki. Bo mimo ofensywnej gry Bayernu( i strzałów w kibiców), to londyńczycy mieli więcej groźnych akcji(poprzeczka, Oscar, Luiz)



Pozdrawiam:-)
 
wygral z nim lige również, bijac przy tym wszystkie rekordy



a co do przegranej z asystentem - nie przegral z nim zadnego meczu a wiekszość wygral. liga została wtopiona przy wspolnej pomocy hiszpanskiej prasy, ikera a potem reszty zespolu i konfliktow panujacych w klubie
 
liga została wtopiona przy wspolnej pomocy hiszpanskiej prasy, ikera a potem reszty zespolu i konfliktow panujacych w klubie




... antoni, czyli jednak był zamach...




a co do przegranej z asystentem - nie przegral z nim zadnego meczu


sprawdź dobrze....
 
nie wiem co ma antoni do tego, ale ty najwidoczniej nie chcesz uznac wiedzy powszechnie dostepnej za prawdziwą
 
Back
Top