Piłka nożna

Mecz AZ Alkmaar - Atromitos zostal przerwany z powodu malego pozaru :D



Dokonczony zostanie prawdopodobnie o 11 jutro.



http://www.101greatgoals.com/gvideos/az-alkmaar-atromitos-europa-league-halted-due-to-technical-fire/
 
Arlovski
W środę Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu (CAS) w Lozannie wykluczył Metalist Charków i Fenerbahce Stambuł z udziału w europejskich pucharach piłkarskich. W czwartek UEFA zadecydowała, że miejsce Turków zajmie jedna z drużnyn, które odpadną w IV rundzie eliminacji, a wakujące miejsce zostanie przyznane drogą losowania. Szanse, więc będzie miał Śląsk Wrocław, chyba że wywalczy awans na boisku, odrabiając trzy bramki straty z pierwszego spotkania z Sevillą.
 
Cala Polska w cieniu Slaska !!



Nawet mi sie z nich smiac nie chce bo wynik mowi sam za siebie :D.
 
Bankowo TVP pokaże środowe mecze BVB w fazie grupowej. Oby nie kosztem Real-Juve czy Milan-Barca.




BVB będzie grało w inne dni niż Real. Ale jeżeli znajdą wymówkę na nie pokazanie meczu Real-Juve to podpalimy im z malinowsky siedzibę, nie?



@down



Dobra,to Ty pomożesz wrazie czego.







My tu pierdu pierdu, a się wydaje,że jak Kaka ma Ancelottiego to powinien zostać, a tutaj:




Kakó: Chcę odejść. Chcę opuścić klub przed poniedziałkiem, klub o tym wie.
 
@Hubi



No nie wiem czy znów chcesz oglądać klęskę:-):-)



Jeśli mecze będa stały na takim poziomie jak dotychczas to nbasze konfrontacje dostarczą sporo kisielu w majtkach:-)



@Zlatan



Sam mi się przyznałeś że kibicujesz Juve dopiero od transferu Lucio:-)
 
Nie no wreszcie Arsenal zrobił porządny transfer. W nastepnym roku Emirates Cup wraca na swoje miejsce.







Hehe.







A juz za kilka chwil Ericksen w Tottenhamie:-)
 
Wenger po prawdopodobnej porażce w niedziele z Kogutami włączy tryb paniki i zacznie na biegu kupować szroty jak Santos czy Park, kontuzja za kontuzja w drużynie, mierna ławka rezerwowcyh, brak skrzydłowych i środkowych obrońców, ale dobrze, że hajs się zgadza.
 
Kevin-Prince Boateng przeszedł dzisiaj testy medyczne i został oficjalnie zawodnikiem FC Schalke 04. Media donoszą, że ghański piłkarz został kupiony przez niemiecki klub za 15 lub 12 milionów euro. Co prawda Królewscy nie interesowali się w tym okienku transferowym 26-letnim pomocnikiem, ale Hiszpanie spekulują, że może on odegrać sporą rolę w transferze Kaki do Milanu. Według El Confidencial, mediolańczycy mają przeznaczyć pieniądze z tej transakcji właśnie na kupno Brazylijczyka. Z kolei portal SoyMadridista.com informuje, że transfer Boatenga nie ma nic wspólnego z Kaką, a Milan ma wykorzystać pieniądze na kupno Alessandro Matriego z Juventusu. Z kolei włoski Mediaset donosi, że Adriano Galliani uda się do Madrytu w trybie natychmiastowym, by wypożyczyć Brazylijczyka do końca jego kontraktu.






WTF?! KPB za takie grosze?! Czemu Real go nie kupił,przecież to za pół darmo..
 
Widze, ze Milan akt desperacji w postai proby sciagniecia Matriego z Juve, jesli oczywiscie ploty sa prawdziwe :)
 
Matri odchodzi na 90% za ok 11-12 milionów, Juve ma jeszcze pozyskać napastnika w jego miejsce, chodzą słuchy o Podolskim.
 
Podolski kontuzja na 8-10 tygodni, wiec raczej jego transfer odpada. Matri jest az tyle warty?
 
Pilkarz jest tyle wart ile sa w stanie za niego zaplacic :P



ja akurat lubie Matriego i Quagliarelle wiec liczylem ze nie odejda, natomiast nie bylem zwolennikiem transferu Llorente (oby mnie pozytywnie zaskoczyl).
 
Przecież Matri to się nadaje do tarcia chrzanu, a nie płacić za niego tak astronomicznie monety. Przecież to prawie taki drugi Bendtner tylko o schodek wyżej.
 
nikt nei oiglada losowania le? jak narazie:



trabzonspor, lazio, legia i czekamy na ostatnia druzyne
 
Back
Top