Piłka nożna

Ja Matriego nigdy zbytnio nie ceniłem, co innego Qua:-) Ja bym Poldiego brał nawet z kontuzją. na ten okres byłoby zastepstwo.



A co do Legii.. Współczuje.
 
Zaraz sie na mnie rzucą patrioci ale wg mnie szanse są malutkie na awans. Apollon pojadą, ale Lazio i Trabzon są nie do ruszenia i to oni beda dzielić i rządzić. Złe losowanie dla Legii.
 
Ale ogólnie grupa jest jedna z najmocniejszych jak nie najmocniejsza... Liczyłem, ze Carvalho wyciągnie ją do L, nie ma co kalkulować trzeba walczyć.
 
o 2 miejsce mozna powalczyc



lech mial swego czasu gorzej z juve i city, a kazdy pamieta chyba jak sie skonczylo :D
 
Zaraz sie na mnie rzucą patrioci ale wg mnie szanse są malutkie na awans. Apollon pojadą, ale Lazio i Trabzon są nie do ruszenia i to oni beda dzielić i rządzić. Złe losowanie dla Legii.


Może i masz racje, ale pamiętasz co się działo 3 lata temu w Manchesterze i Juventusie ? :)
 
e tam, Awans spokojnie do zrobienia.



Trabzon i Apollon zdecydwanie w zasięgu Legii, a Lazio też śmiało możemy urwać punkty u siebie.
 
Legia kibolsko fajnie trafiła



946956_10151579727717466_829635476_n.png
 
Lewonozni chujowo wykonuja karne - potwierdzone info.



Mourinho smutny :(. Dobrze ze wygrala druzyna ktora prezentowala pilke ofensywna.
 
Postawiłem na czelsi stówe i 3 były do wygarnięcia. Przed sesją karnych spisałem jak to będzie wg mnie wygląć (autentyk, sorry za "chuje" ale pod wpływem emocji pisane ) :







CZELSI :



DAVID LUIZ - STRZELI

ROMELO LUKAKU - NIE STRZELI

TERRY - STRZELI

LAMPARD - STRZELI

OSCAR - STRZELI

ASHLEY COLE - STRZELI



CHUJE :

MANDŻUKIĆ - STRZELI

JAVI MARTINEZ - STRZELI

MARIO GOETZE : NIE STRZELI

RIBERI - STRZELI

TONI KROS - STRZELI



ALABA - STRZELI

PHILIP LAHM STRZELI
 
Back
Top