Piłka nożna

Przecież to było pewne już m-ąc temu xD



Ciekaw jestem czy ten transfer pociągnie za sobą kilkainnych ...
 
Czekali do końca praktycznie, bo o północy okno transferowe zamyka się.



Barcelona i Real rządzą w tym roku, jeżeli chodzi o zakupy, później PSG, Monaco i Napoli. Chelsea i ManCity za to bardzo zachowawczo jak na swoje możliwości. Najbardziej mnie dziwi, że United nikogo nie kupili, albo czekają z ogłoszeniem do północy.
 
Nie, "nie pewne"
???

lol ... Kaka jednak zostanie? :-)

@Elson

a okienko transferowe nie trwa przypadkiem do 2 września do pólnocy? w kilku wybranych ligach xD
i czemu Barca rządzi na rynku transferowym?
 
elson - Barca rzadzi w tym roku ? Kupila tylko Neymara, stracila 3 zawodnikow. Do tego wiedzac ze maja problemy w obronie licza dalej na wiekowego Puyola. Jak dla mnie to Barcelona razem z Arsenalem to wielcy przegrani tego okienka.
 
fakt, pomyliło mi się, bo więcej było zawodników, którzy mieli trafic niż faktycznie tam trafili. W każdym razie Real zrobił największe zakupy. Wątpię jednak w to, żeby ich trener to wykorzystał w pełni.







Co do okna to PL chyba dziś kończy, a nie widzę już innych głośnych transferów jutro we włoszech czy hiszpanii. Oficjalnej daty nie znalazłem nigdzie







@magik



z marketingowego punktu widzenia, to chyba lepiej by im było wyłożyć kilka milionów więcej, żeby przebić rekord CR, wtedy Bale zostalby najdroższym piłkarzem na ziemi, a to napędzi sprzedaż koszulek itp.



koszulki drugiego najdroższego piłkarza na ziemi nie idą już tak dobrze
 
Okienko oficjalnie kończy się jutro 2 września 23:59 w Hiszpanii, Anglii i kilku innych krajach :)







Na 90% BALE będzie najdroższym piłkarzem świata.



BBC informuję o 85 mln funtów (100 mln euro), najpewniejsze źródło.
 
@elson



w premier league jutro jeszcze podpisują...



co do bale'a i kwoty za którą przechodzi, to mistrzowski transfer w wykonaniu spurs, nieistotne czy 88, czy 92 mln...



dręczy mnie też pewna myśl:



jaki kopacz z wysp zrobił do tej pory zawrotną karierę w hiszpanii...?
 
Jestem ciekawy czy to wpłynie na bramkostrzelność Realu, szczerze wątpie i wątpie żeby Bale przesądzał mecze takie jak 1/2 LM czy GD.
 
No właśnie nie do końca jest ktoś taki, CR7 parę ważnych bramek strzelił jak np. finał pucharu hiszpanii czy kilka bramek w GD i LM ale wtedy gdy były one niezbędne do sukcesu nie wpadały zwykle.



Chcę zobaczyć współpracę na linii CR7 - GB
 
Jestem antyfanem Realu i jednocześnie będąc wielkim fanem talentu Bale'a nie chciałem tego transferu, ale jeśli już do niego doszło to z całego serca życze mu powodzenia i chcę, aby sprawdził się w nowym klubie.
 
Ja byłbym zadowolony gdybym zobaczył współpracę CR7 z kimkolwiek xD To prawie jak dostrzec w Benzemie napastnika :-)



Czyli jak dobrze pójdzie to Real w najbliższych tygodniach będzie wyglądał tak



López - Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo - Khedira, Modrić - Bale, Isco, Ronaldo - Benzema



Rezerwa: Casillas, Carvajal, Coentrao, Casemiro, ózil, Di Maria, Jese



Trybuny: Illara, Varane, Nacho, Morata, Jesus



BTW, plota czy nie - Kaka do milanu za darmo xD
 
Ja piernicze, "panama" to jednak młot. 19 minuta meczu a ten łapie tak debilną żółtą kartkę, że brak słów. Ja rozumiem, że chłop się dwa dni temu ożenił i się cieszy ale bez jaj. Starej mógł w chacie podziękować a nie na murawie. Dobrze, że utrzymali te prowadzenie.
 
Ja byłbym zadowolony gdybym zobaczył współpracę CR7 z kimkolwiek xD


Genialne dogadywanie się z Marcelo w pierwszych dwóch sezonach za Mou, świetne rozumienie się z Ozilem. Brak współpracy?
 
Lipa polega na tym, że Bale w Tottenhamie się wyróżniał ale w Realu nie będzie bo tam był najlepszy, a tu jego klasy zawodników jest wielu i to będzie jak z Benzemą, Kaką, Adebayorem, Snijderem, Robbenem którzy przed albo po etacie w Madrycie błyszczą w swoich klubach. Było kilku którzy utrzymali swój poziom albo go podnieśli i coś Mi się wydaje, że Bale nie będzie supertransferem ale jako kibic Realu życzę sobie pomyłki.
 
Dzisiaj w meczu Liverpoolu z Manchesterem miała miejsce napinka pomiędzy Gerro a Van Persim.



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=f21CFbJYZWw



https://www.facebook.com/photo.php?fbid=216640848459540&set=a.143659642424328.3450.142175459239413&type=1&theater



Na koniec jeszcze padło coś w stylu wanker i fucking prick. Hehe, jak tu nie kochać Stevena ;)
 
Gerrard do kozak i nie jestem fanem Liverpoolu ale tacy gracze jak on to w dzisiejszej piłce rzadkość. A Rvp to tylko najemnik;) Gracz dobry ale pójdzie wszędzie tam gdzie lepiej zapłacą;) Wolę tą pierwszą grupę piłkarzy;)
 
Back
Top