Piłka nożna

BTJ3jePIAAAK-Gj.jpg:large
 
Ozil zostaje; Perez zgodzil sie na transfer ale niemiec oficjalnie stwierdzil ze nie jest zainteresowany przejsciem.


Koniec okienka idealny - Bale w RM, Kaka pasozyt out, Ozil i Contrao zostaja


Paka na ten sezon boska
 
Mam nadzieje ze Nainggolan dolaczy do Juve ale nie za kwote 20mln Euro i ze Marotta nie zrobi glupoty i nie wymieni Quagliarelli za Gilardino
 
podobno Ozil wlasnie w Monachium przechodzi testy medyczne, rekord AFC transferowy pobity, z tym zostaniem nie bylbym taki pewny magik. :)



ciekaw jestem ostatniego dnia transferow Mojsa, Fellaini i Herrera najbardziej prawdopodobni.
 
Był Kaka Ozil i Isco na jedną pozycję (nie liczę Modricia bo na środku bardziej gra ostatnio) a teraz Real ma zostać tylko z Isco to byłoby strasznie głupie. Czuję, że Real odpali jakąś bombe jeszcze dzisiaj.
 
Ozil niby wlasnie przechodzi testy medyczne w Arsenalu...


podobno Ozil wlasnie w Monachium przechodzi testy medyczne


ma rozmach skur***** :-)




Myślicie, że jeszcze w ostatniej chwili pojawi się coś wielkiego ? :)


Suarez w Realu ale to tylko marzenia :-) Kolejny rok Real bez napastnika z prawdziwego zdarzenia. Może duet Ronaldo - Bale uzupełnią skutecznością tą lukę. Jest jeszcze możliwość, że obudzi się Benzema ale bardzo w to wątpię.
 
tez mialem koszulke realu "teka' z nr.3 (pewnie kazdy wie, kto gral z tym numerem)



ale nie sciagneli mnie do realu :(



:-)
 
A może niechciany przez Jose w Chelsea Mata jak odejdzie Ozil ? :)


Zdarzyć się dziś może jeszcze baardzo dużo...
 
Co by nie było czuję, że na rynku transerowym najbliższe godziny będą bardzo gorące.







@ down



Ok, mój błąd ;d Myślałem, że siedzi już w tym Londynie.
 
przechodzi testy w Monachium w celu transferu do AFC, nie do Bayernu, trzeba az tak tutaj tlumaczyc? :)



ja chce jedynie jednego CM do United i jestem zadowolony. mial tyle czasu, a spiecie jest w ostatni dzien, eh.
 
Nie wiem dlaczego ManU tak łatwo odpuściło Moutinho, moim zdaniem piłkarz idealnie pasuje do ich stylu gry.
 
Nie no, jeżeli Ozil odejdzie to będzie oznaczało,że jest fajką i się boi konkurencji.



Boję się,że Bale i Ronaldo nie będą wykorzystywani należycie, bo Carlo się upiera jak zwykle żeby nie grać skrzydłami, co jest niemożliwe mając takie skrzydła jak Real.



Oby Suarez przeszedł, potrzeba napastnika do tej genialnej paki.
 
przeciez na Suareza teraz nie ma szansy, to juz chyba przesadzone? wczoraj siedzial na Anfield na meczu z United razem z żoną.
 
Ozil też siedział na ławce w meczu z Bilbao a tu prosze, myślałem że za mojego życia sie nie doczekam takiego dealu :-)
 
Bale: Cristiano jest najlepszy na świecie, to jeden z powodów mojego przyjścia tutaj. Gra z nim będzie dla mnie zaszczytem.



Rzuty wolne? Cristiano jest najlepszy na świecie, on jest szefem, zobaczę co powie.
 
Widać,że chłopak ma zdrowe podejście. Zresztą co się dziwić, CR7 to jego idol w końcu.



@down



Trochę ironizowałem :-)
 
Manchester United zaoferował 36 mln euro za Andera Herrerę.



Ander Herrera przejdzie testy medyczne przed transferem do Manchesteru United - poinformował znany dziennikarz Guillem Balague
 
Nie spodziewałem się, że Sakho pójdzie do LFC.



Z Aggerem mogą stworzyć świetny duet na środku obrony.







---



36 mln za Herrerę? Skąd tak wysoka cena to ja nie mam pojęcia.
 
[strike]Panowie, cały dzień byłem w pracy, a Wy mi piszecie, że Ozill przechodzi testy medyczne w Monachium? Jakieś info?[/strike]



NWM znalazłem na goal.com - kebab odpierdoli maniane jak przejdzie do Arsenalu, zresztą krzyż na drogę ...



tumblr_mshxzjox5V1qaorn7o2_r1_400.gif
 
Arsenal jest szalenie zdeterminowany, aby pozyskać Mesuta Oezila i wszystko wskazuje na to, że się to "Kanonierom" uda. Jak informuje "Bild" zawodnik Realu Madryt przechodzi właśnie testy medyczne w Monachium.


Wysłannicy angielskiego klubu pojawili się w Niemczech, aby piłkarz nie musiał przerywać zgrupowania reprezentacji Niemiec, do której został powołany. Badania odbywają się pod okiem doktora Móller-Wohlfahrta. Transfer jest już niemal pewny, jeśli wyniki badań będą dobre, strony podpiszą tradycyjny kontrakt w Londynie.

Według angielskich i hiszpańskich źródeł Arsenal zapłaci za Oezila około 50 milionów euro. Piłkarz miałby zarabiać w Londynie 7 mln euro rocznie, a umowa ma obowiązywać przez pięć lat.

Transfer Oezila nabrał tempa dopiero teraz, bowiem tuż przed zamknięciem okna transferowego Real poinformował o pozyskaniu Garetha Bale'a.

Kibice "Królewskich" nie są zachwyceni informacją o sprzedaży Oezila. Podczas prezentacji Bale'a na stadionie Santiago Bernabeu skandowali: "Oezil nie na sprzedaż". Wydaje się jednak, że klamka już zapadła.
 
TRANSMISJA MECZU NAPOLI - BORUSSIA DORTMUND W ŚRODĘ 18 WRZEŚNIA W TVP1 I SPORT.TVP.PL OD GODZINY 20:25!



TRANSMISJA MECZU MANCHESTER CITY - BAYERN MONACHIUM W ŚRODĘ 2 PAŹDZIERNIKA W TVP1 I SPORT.TVP.PL OD GODZINY 20:25!


Sport.tvp.pl



Borussia standard ... Bayern vs Manchester City celny strzał !
 
Back
Top