Piłka nożna

Mustafa. nigdy nie widzialem, zeby Mesut plakal o pensje, musialo mi umknac. Zidane podobno namowil go na zostanie. twitter szaleje.
 
Faktycznie pop...o wszystkich. Na twitterze podobno Ozil byl dzisiaj wspomniany 3 razy wiecej niz Bale. :D
 
Oficjalnie: Ozil w Arsenalu, Fellaini w Manchesterze U, Lukaku wypozyczony do Evertonu.
 
Ja pierdole! Jak można pozbyć się gościa, kóry ma średnio 25 asyst w sezonie? No jak kurwa? :-)



408f75d8c34f9ae9bb35c576b07803f4_large
 
Twit Linekera. :D
"Fellaini will give MUFC something they don't currently possess. No not surplus hair for Rooney and Giggs, but a physical presence in middle."
 
Ernesto Bronzetti, agent FIFA reprezentujący interesy Realu Madryt we Włoszech, odniósł się do plotek dotyczących ceny Garetha Bale'a. W rozmowie z telewizją Mediaset Premium stwierdził, że: • Bale kosztował 91,2 miliona euro, tyle Florentino naprawdę za niego zapłacił • . Włoch nawiązał również do negocjacji w sprawie nowej umowy Cristiano Ronaldo: • W najbliższych dniach podpisze swój nowy kontrakt z Madrytem • .
 
Teraz to mam mętlik w głowie. Czytam to co mówił Ozil i wychodzi na to,że to Florek chciał się go pozbyć... Jezeli tak, to jest pojebany.
 
Widocznie sakiewka jednak nie jest nieskonczona, czy takiej mysli do siebie nie dopuszczasz ? :)
 
mowilem, ze Ozil tak sie wypowiadal to zostalem zrugany, panowie, najpierw cokolwiek sprawdzic - potem krzyczec na mnie. :)



oby na koniec sezonu Fellaini okazal sie najlepszym transferem w EPL, w koncu srodek na United.
 
Hubi, a w jaki sposób ten mętlik nabyłeś? Ja rozumiem mieć go po tym co wrzucił baju, ale jego ostatnie wypowiedzi, zaraz po przejściu do Arenalu, świadczą tylko tyle, że sam zdecydował o swoim losie. "Brak zaufania trenera", przyjście Bale'a i Isco, już nawet o kasie nie wspomne, sprawiły, że sam podjął tą decyzję. Przecież nikt niemieckiego turka na siłę z Realu nie wypychał. Pojawiła się oferta i wszystkie zainteresowan strony na nią przystały. Gdyby Mesut chciał zostać nie byłoby tematu, być może wiedział, ze jego rola w projekcie Carlo nie będzie już tak znacząca jak u Mou, więc speniał i wybrał najprostsze rozwiązanie - pomóc Arenalowi w przedłużeniu pasma nie wygrania żadnych trofeów xD



Fellaini jak złapie forme z początku zeszłego sezonu to Manchester stanie się cholernie silny.
 
Widziałem jakies artykuły na stronach pokroju sport tvp, teraz czytam jego wypowiedzi i jednak to była jego decyzja. Czyli się jednak biedak konkurencji wystraszył.
 
No jasne że to była jego decyzja...


Arbeloa powiedział że pożegnał się z nim już w Niedzielę więc o tym że odejdzie dowiedział się wcale nie wczoraj wieczorem...
 
Co do Garetha







Aż czterdzieści tysięcy koszulek z nazwiskiem Garetha Bale'a wykupili kibice Realu Madryt w pierwszym dniu pobytu Walijczyka w barwach Królewskich.









Bale został zaprezentowany kibicom Realu w poniedziałkowe południe. Tego dnia fani madryckiego klubu zaczęli też szturmować sklep, by zakupić koszulkę z nazwiskiem Bale'a. Także ten internetowy, przez co oficjalna strona klubu w pewnym momencie zawiesiła się. W ciągu całego dnia sprzedanych zostało 40 tysięcy trykotów, co przyniosło zysk w wysokości 4,3 mln euro.











Plus dobry komentarz o Ozilu z RM.pl





Z ciekawości spojrzałem sobie na oceny Ozila z poprzedniego sezonu w pomeczowych artykułach sporządzanych przez redakcję naszej strony, i nawet policzyłem średnią. Wydaje mi się, że nic nie pominąłem (Superpuchar jedynie odpuściłem sobie).







Ale najpierw oceny (począwszy od 1. kolejki La Liga):



Valencia - 2; Getafe - 1,5; Granada - 3,5; Sevilla - 2; City - 4; Rayo - 3; Deportivo - 4; Ajax - 3,5; Barca - 3,5; Celta - 4; Mallorca - 4; Borussia - 3,5; Levante - 2,5; Atletic - 4; Betis - 1; Alcoyano - 2,5; Valladolid - 5; Malaga - 2; Sociedad - 4; Celta - 4; Osasuna - 1,5; Valencia - 4,5; Valencia - 5; Valencia - 3,5; Getafe - 4,5; Barca - 4,5; ManU - 4; Rayo - 4,5; Depor - 3; Barca - 4,5; ManU - 3,5; Celta - 4; Mallorca - 5; Saragossa - 2; Galata - 5; Levante - 5,5; Galata - 2; Betis - 5; Borussia - 1; Malaga - 4,5.







Średnia ze wszystkich meczów: 3,50.



Średnia z Ligi Mistrzów - 3,285714.







Dla mnie są to... średnie średnie.







A teraz kilka cytatów z analiz i opisów autorstwa Redakcji



(daruję sobie cudzysłowy a cytaty oddzielę średnikami):







Wszedł, pobiegał i tyle; przez większość spotkania nie zachwycał; braki szybkościowe; zamiast dobrych zagrań pokazał głupie straty; aktywny, dokładny, kreatywny; znakomicie asystował przy golu Ronaldo, ale poza tym zniknął gdzieś między obrońcami Borussii; słaby mecz Niemca; potrafi przeczłapać kilkadziesiąt minut i zepsuć w głupi sposób kilka akcji; piłkarz mecz; gdyby nie asysta, nic nie ratowałoby go przed najniższą notą; diament; przede wszystkim strzelił kapitalną bramkę; perfekcyjnie zastąpił Kakę w truchtaniu w środku pola i unikaniu gry







Myślę, że przytoczone przez ze mnie słowa i oceny doskonale oddają całego Ozila. Chimeryczny, leniwy, utalentowany.







Tym niemniej, 3,5 i 3,28 to mało. Wahania formy miał na przestrzeni całego sezonu, wystarczy spojrzeć jak się układają te oceny. Bardzo często redakcja podciągała mu ocenę oczko wyżej przez asystę, mimo, że jak pisali, grał naprawdę źle.







Potrzebujemy lepszych graczy. Zarówno pracowitych, jak i utalentowanych. Niestety, to jest Real, tylko jednak z tych cech jak u pracowitego Callejona, albo utalentowanego Ozila to za mało. Tutaj muszą grać najlepsi, i nie ma co płakać po Ozilu.







A teraz jeśli ktoś z Redakcji to przeczytał, to może sami zrobicie podobne podsumowania w tym sezonie oczywiście dla całej drużyny? Np. po rundzie grupowej LM, po 1. rundzie La Liga itd a potem po całym sezonie i po całej LM?
Z ciekawości spojrzałem sobie na oceny Ozila z poprzedniego sezonu w pomeczowych artykułach sporządzanych przez redakcję naszej strony, i nawet policzyłem średnią. Wydaje mi się, że nic nie pominąłem (Superpuchar jedynie odpuściłem sobie).<br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
<br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
Ale najpierw oceny (począwszy od 1. kolejki La Liga):<br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
Valencia - 2; Getafe - 1,5; Granada - 3,5; Sevilla - 2; City - 4; Rayo - 3; Deportivo - 4; Ajax - 3,5; Barca - 3,5; Celta - 4; Mallorca - 4; Borussia - 3,5; Levante - 2,5; Atletic - 4; Betis - 1; Alcoyano - 2,5; Valladolid - 5; Malaga - 2; Sociedad - 4; Celta - 4; Osasuna - 1,5; Valencia - 4,5; Valencia - 5; Valencia - 3,5; Getafe - 4,5; Barca - 4,5; ManU - 4; Rayo - 4,5; Depor - 3; Barca - 4,5; ManU - 3,5; Celta - 4; Mallorca - 5; Saragossa - 2; Galata - 5; Levante - 5,5; Galata - 2; Betis - 5; Borussia - 1; Malaga - 4,5.<br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
<br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
Średnia ze wszystkich meczów: 3,50.<br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
Średnia z Ligi Mistrzów - 3,285714.<br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
<br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
Dla mnie są to... średnie średnie. <br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
<br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
A teraz kilka cytatów z analiz i opisów autorstwa Redakcji<br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
(daruję sobie cudzysłowy a cytaty oddzielę średnikami):<br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
<br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
Wszedł, pobiegał i tyle; przez większość spotkania nie zachwycał; braki szybkościowe; zamiast dobrych zagrań pokazał głupie straty; aktywny, dokładny, kreatywny; znakomicie asystował przy golu Ronaldo, ale poza tym zniknął gdzieś między obrońcami Borussii; słaby mecz Niemca; potrafi przeczłapać kilkadziesiąt minut i zepsuć w głupi sposób kilka akcji; piłkarz mecz; gdyby nie asysta, nic nie ratowałoby go przed najniższą notą; diament; przede wszystkim strzelił kapitalną bramkę; perfekcyjnie zastąpił Kakę w truchtaniu w środku pola i unikaniu gry<br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
<br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
Myślę, że przytoczone przez ze mnie słowa i oceny doskonale oddają całego Ozila. Chimeryczny, leniwy, utalentowany. <br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
<br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
Tym niemniej, 3,5 i 3,28 to mało. Wahania formy miał na przestrzeni całego sezonu, wystarczy spojrzeć jak się układają te oceny. Bardzo często redakcja podciągała mu ocenę oczko wyżej przez asystę, mimo, że jak pisali, grał naprawdę źle. <br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
<br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
Potrzebujemy lepszych graczy. Zarówno pracowitych, jak i utalentowanych. Niestety, to jest Real, tylko jednak z tych cech jak u pracowitego Callejona, albo utalentowanego Ozila to za mało. Tutaj muszą grać najlepsi, i nie ma co płakać po Ozilu.<br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
<br style="color: rgb(0, 0, 34); font-family: arial, sans-serif; font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(198, 198, 198);" />
A teraz jeśli ktoś z Redakcji to przeczytał, to może sami zrobicie podobne podsumowania w tym sezonie oczywiście dla całej drużyny? Np. po rundzie grupowej LM, po 1. rundzie La Liga itd a potem po całym sezonie i po całej LM?
 
Ja tam jestem ciekaw jak syn Mustafy poradzi sobie w PL, tam trzeba biegać i pracować w defensywie czego Ozil ani nie potrafi, ani szczególnie mu się nie chce.



Schemat postępowania Wengera rozwala: Wenger sprzedał Gervinho do Romy, żeby Lamela mógł przejść do Tottenhamu, to pozwoliło Bale'owi odejść do Realu i dzięki temu ma ózila xD



Teraz jeszcze mnie tak naszło pytanie, jaki piłkarz udziela wywiadu w niedziele, ze nie odejdzie z Realu przez konkurencje, a praktycznie jest już dogadany z innym klubem?



Zresztą wywiad z Ozilem, w opisie przetłumaczony na eng, jak nic to Perez go wypchnął na taczce xD



 
z tego co czytam to tam na tym rm.pl są jakieś głąby skoro zawodnik przez taki okres czasu notuje tyle asyst to źle gra? skoro cała gra jest pod Ronaldo to jak Ozil ma sie tam pokazać? te komentarze redakcji co do ocen są kompletną bzdurą porównując to co on wnosił w gre zespołu ile robił asyst, strzelał goli.
 
Tutaj macie wytlumaczenie tranferu Ozila i innych poglosek dotyczacych Realu i Arsenalu :



http://www.arsenalvision.co.uk/articles/4370-how-arsenal-landed-oezil.html







Chociaz zdaje sobie sprawe ze nie mozna wierzyc we wszystko co jest w internecie ale wydaje mi sie ze jest to w miare logiczne, a do tego znajomy ktory sie interesuje Arsenalem mowi ze autor artykulu ma dostep do dosc pewnych zrodel. Ale oczywiscie opinie zostawiam wam :).
 
Arsenal ma teraz najlepsza pomoc w BPL moim zdaniem. Szkoda ,ze tylko Giroud jest jako takim napastnikem ,a rezerwa to tylko Sanogo i Akpom.
 
troche brutal, ale chyba wytrzymacie chlopaczki?



999761_620325868026385_664437576_n.jpg




jakby ktos nie wierzyl w kontuzje Roo to sam zainteresowany zamiescil na fejsbuku juz zdjecia, troche sie wkurwil juz na te marudzenie, ze nie zalezy mu na United czy reprezentacji Anglii. ;)



1236966_620325871359718_1944288606_n.png
 
Real Madryt wyasygnował 172,5 mln euro na zakup nowych piłkarzy na sezon 2013-2014. Kwota ta stanowi niemal połowę środków wydanych na letnie transfery przez wszystkie zespoły Primera Division.


"Królewscy" zdecydowanie przewodzą liście hiszpańskich klubów pod względem wydatków na letnie transfery. Druga w kolejności FC Barcelona wyłożyła 57 mln euro. Następne kluby to Sevilla FC oraz Atletico Madryt, które zapłaciły za nowych zawodników odpowiednio 36,3 oraz 33,1 mln euro. Czołowa czwórka wydała łącznie 80 proc. wszystkich pieniędzy przeznaczonych na transfery przez ekipy Primera Division.


Lider zainwestował w młodych zawodników. Asier Illarramendi, pomocnik Realu Sociedad, za którego "Królewscy" zapłacili 39 mln euro ma 23 lata. O dwa lata młodszy jest Daniel Carvajal, obrońca z Bayeru Leverkusen, na którego wicemistrz Hiszpanii wydał 6,5 mln euro, a także Carlos Henrique Casemiro. Brazylijski pomocnik został latem pozyskany z Sao Paulo FC za 6 mln euro. Najmłodszym z nabytków Realu Madryt jest Francisco Suarez, znany jako Isco. Przybył on do stołecznej drużyny z Malagi CF za 30 mln euro. W kwietniu obchodził 21. urodziny.


Ostatnim, a zarazem najbardziej wartościowym nabytkiem Realu jest Gareth Bale, który 1 września podpisał sześcioletni kontrakt. Tottenham Londyn zainkasował za tego 24-letniego napastnika z Walii niebagatelną kwotę 91 mln euro. Transfer ten jest drugim najbardziej kosztownym kontraktem na świecie. W 2009 roku Real wydał za Cristiano Ronaldo o trzy mln euro więcej sprowadzając Portugalczyka z Manchesteru United.
 
Lider zainwestował w młodych zawodników. Asier Illarramendi, pomocnik Realu Sociedad, za którego "Królewscy" zapłacili 39 mln euro ma 23 lata


Małe sprostowanie, zapłacili 30-32 mln euro, to było nawet potwierdzone, tylko dokładnie nie pamiętam która kwota.



Mam nadzieję,że teraz Real będzie tylko wzmacniał skład kosmetycznymi zmianami, czyli transfery do 50mln euro rocznie xD
 
Coś czuję, że sprzedaż kebsa i zatrudnienie Bale'a może zepsuc trochę szatnie Realu. Każdy narzeka, ze odszedł, nikt się nie cieszy, że przyszedl.
 
No też tak czuję... Idealny deal to byłoby kupienie Bale oraz pozostawienie Mesuta . Teraz przyjaciele Mesuta mogą być wrogo nastawieni do Garetha niejako obwiniając go za odejście Ozila.
 
Hajs na drzewie nie rośnie, nie można mieć wszystkich najlepszych zawodników, tym bardziej płacąc im za grzanie ławy. Dobrze jest, jak jest, przynajmniej dochodzi kolejna drużyna, która może coś zdziałać w LM.
 
5 tys. euro kary oraz zamknięcie Kotła na jedno spotkanie • to efekt zawieszenia podczas meczu Lecha z Żalgirisem antylitewskiego transparentu.


Komisja Dyscyplinarna UEFA uznała, że zachowanie kibiców było niewłaściwe, a transparent miał charakter obraźliwy. Zgodnie z przyjętymi zasadami przy wymierzaniu kary UEFA kierowała się zasadą miarkowania kary określoną w regulacjach dyscyplinarnych.

To nie jedyna kara jaką otrzymał Lech Poznań. Już wcześniej otrzymał karę finansową wysokości 10 tys. euro za zachowanie fanów po meczu z Honką Espoo oraz 25 tys. euro za odpalenie raz podczas spotkania z Żalgirisem.


Rozumiem, że sierp i młot oraz cze gewara nikogo nie obrażają. Logika Uefy :/
 
kurwosci, cisnac 10 minut, byc caly czas przy polu karnym przeciwnika i stracic bramke z autu... postawilem na czarnogoe z handi, ale nie bede sie cieszyc jak wygraja
 
Kto gra z nr 4 w PL bo nie moge dojrzec? Kurwa, gosc wychodzi 1 na 1 z bramkarzem, a typ sobie truchta 2 metry obok jakby nigdy nic :D Ekstraklasa!







Uuuh to Robert ukasil
 
Back
Top