Piłka nożna

u21 bym jeszcze nie skreślał, wynik z Turkami ich ratuje, a w rew ze Szwecją mogą wygrać



co do Soboty to to jego nic wyglądało lepiej niż wszołek i mierzu razem wzięci i jakieś tam zagrożenie sprawiał



Lewy faktycznie ładne grał, bez względu na gola, szkoda, że Błaszczykowski grał na pałę tak często
 
Jezeli zagraja tak jak dzisiaj w rewanzu ze Szwecja i Turkami to jednak ja ich skreslam. To co Zyro robil to tylko plakac sie chce.
 
czy cos da ta zniana trenera to ja nie wiem! Smuda to dla mnie jest polglowek nie trener ale fornalik chociaz mlodych wprowadza ,



chciasz zatrudniliby THE SPECIAL ONE to chuja to da
 
Na pewno cos da. Patrzac, ze Fornaliik wolal jechac na mecz Politycy vs TVN, a nie ogladac naszych. Czy powoluje Wszolka ktory mial tragiczna wiosne, a w tym sezonie nic nie gral. Podobnie z Salamonem od momentu gdy dostaje powolania nie zagral oficjalnego meczu. Wyjazd do Turcji, Wloch, Anglii zeby obejrzec nie ma mowy. Tylko w Dortmundzie sie pojawia. Smuda pomimo, ze jego warsztat jest ograniczony przynajmniej jezdzil i ogladal tych chlopakow. Na pewno potrzebujemy SELEKCJONERA, a nie Trenera. Waldka jako trenera cenie to co zrobil z ruchem to tylko mu gratulowac ale selekcjoner z niego zaden
 
Popieram, pytanie tylko czy dać mu dograc te eliminacje, czy już teraz szukać selekocjonera, który miałby dzięki temu więcej czasu dla otrzaskania się z naszym piekiełkiem.



Oczywiście myślę tu o zagranicznym trenerze :)
 
Polacy zagrali dzisiaj najlepszy mecz od dłuugieego czasu, moim zdaniem nie ma sensu w takim momencie zmieniać selekcjonera, skoro najprawdopodobniej nowy też nic nie wskóra, a przez 'budowanie' drużyny stracimy kolejne eliminacje.
 
Myślałem, że to już koniec bo nie oglądam za bardzo piły nożnej, ale przy naturalnych wynikach rywali (czyli wygrane nad cieniasami i porażki z lepszymi) i wszystkich wygranych meczach polskich kopaczy, nadal jest matematyczna szansa na awans.
 
Nerwy mnie poniosły, ale ja tam zbytnio spalonego nie widziałem. A z pewnością nie przy karnym, który powinien być i tutaj jak ktoś ma wątpliwości to ja nie wiem.



Ale Portugalczyków to sędzia wydmuchał przy golu na 2:1 dla Irlandii, takiego spalonego nie zauważyć...
 
tez to ogladalem i to wygladalo jak by tam spal i sie przebudzal ale byl najebany ostro albo jakis chory
 
nie dalo sie tego ogladac najlepsze ze ronaldo dostal 6 powolan na raz :-)co on pierdolil to sie w glowie nie miejsci:-)
 
large
BTg2_DWIAAAVTC8.jpg:large




:-)
 
Widze, ze wystarczy przebudzenie Hintena i prawidlowo nieuznana bramka i wszystkim wiara nagle wraca. :D A juz teksty o zostawienie Fornalika calkiem mnie na lopatki polozyly. :) A tak naprawde niczym sie ten mecz nie roznil od wiekszosci ostatnich popisow naszych orlow. Roznica jedynie polegala na tym, ze lepiej grali przez te 30 minut przez, ktore zawsze graja. Druga polowa to juz byl dramat. A przez pierwsze 10 siedzialem tylko i powtarzalem, ze szaleja, szaleja, a za chwile przyjdzie pierwsza akcja "Montenegro" i bedzie po ptokach. A juz Hinten uciszajacy kibicow to komedia totalna, jemu sie chyba popierdolilo od przebywania zbyt czestego z cytowanym tutaj Czarusiem. Pierwsza bramka w powaznym meczu od nie wiem ilu miesiecy i juz kibicow ucisza. Nastepna okazje pewnie bedzie mial za poltora roku dopiero. Waldus niech bierze swoja kase i niech spierdala. Moze po nim i po Franku w koncu zatrudnia na to stanowisko kogos kto przynajmniej posmiewiska nie bedzie z siebie robil.
 
Back
Top