Piłka nożna

Fabregas nie poszedł z takim hukiem jak Anelka odchodził. Newet kiedy odchodził Thierry Henry to też takiej pompy nie było jak przy odejściu Anelki
 
haha Suarez znowu odjebał xD on chyba jest na głodzie ...







C_3_Media_1735726_immagine_ts673_400.jpg




171973955-giorgio-chiellini-of-italy-clashes-with-luis-gettyimages.jpg




1017281_598716133506989_1458009073_n.jpg
 
on ma najebane w glowie, jakis fan lpoolu wie moze czy ma jakies badania zrobione czy tez wizyty u lekarzy specjalistow? to nie jest normalne zachowanie. :O
 
malina ma szczęście, że Chiellini wyszedł z tego cało ... chociaż wygląda na żylastego, być może dlatego Luis dał sobie spokój z konsumpcją xDmalina ma szczęście, że Chiellini wyszedł z tego cało ... chociaż wygląda na żylastego xD
 
Hubi dla mnie calkiem zabawne, moze mam cos z poczuciem humoru, ale nawet mnie to smieszy
 
Nie widzę w tym nic żałosnego. Pierwszy raz spotkałem się z tymi filmikami i muszę przyznać, że są całkiem zabawne.
 
Tak oglądam tego Suareza i się nie zdziwie jak ktoś kiedyś nie wytrzyma i nie licząc się z zawieszeniem poprostu wypierdoli mu w ryj. Może wtedy się opamięta. Bo niby są kamery powtórki jakieś pierdolenie o fair play a nie potrafią utemperować tego debila.
 
Te dwa filmiki zajebiste :D Piękne podsumowanie spiania dupy przez dzieciaki, które sądzą, że "ich klub jest naj". Pozdro Magik :*
 
Według najnowszych doniesień mediów, Hans-Joachim Watzke, Pierre-Emerick Aubameyang oraz Jórgen Klopp przebywają obecnie w siedzibie klubu.







Aubameyang pilkarzem BVB na 99,9 procent
 
Barca ogarnęła się ze strojami to niestety RMCF musiał dowalić comic sans jako czcionkę. Słabo to wygląda, muszę przyznać.



1002762_10151662724374178_1204151011_n.jpg
 
945368_10152988015985111_444166144_n.jpg




Gotze troll :-) (Adidas wpłaca do kasy Bayernu co rok 35 mln Euro, a Mario przyszedł na prezentację w koszulce Nike)
 
podobno te koszulki sa tak chujowe (oczywiscie to tylko moja opinia) zeby lepiej wygladaly w 3d. good job Lpool. :-)
 
Wg Lequipe Cavani zaklepany przez PSG , wczoraj mialo dojsc do porozumienia na linii Napoli-PSG , PSG ma wplacic cala klauzule 64 mln .







A wg Kickera Mkhitaryan z Szachtara przejdzie na 100 procent do BVB
 
Mecz ligi amatorskiej w Brazylii przerodził się w prawdziwą rzeźnię - informują tamtejsze serwisy sportowe. Boisko stało się sceną podwójnego morderstwa.


Wszystko rozegrało się w brazylijskim Maranhao, kilka dni temu. Podczas meczu ligi amatorskiej jednemu z zawodników nie spodobała się decyzja arbitra, Otavio Jordao da Silvy, który postanowił wyrzucić go z boiska za brutalny faul.


Piłkarz, Josenir dos Santos Abreu, popchnął sędziego, a wystraszony arbiter niespodziewanie wyciągnął nóż i śmiertelnie ugodził zawodnika. Natychmiast z trybun zbiegli na murawę rozwścieczeni kibice, którzy nie tylko pobili śmiertelnie sędziego, ale obrzucili także jego ciało kamieniami, a następnie odcięli mu głowę i nabitą na pal umieścili w kole środkowym boiska.


source: onet
 
Back
Top