Piłka nożna

Do dziś myślałem że to jakiś żart z tym sędzią co mu głowę ucieli, ale jednak nie ;d



Na necie krąży filmik ze szpitala gdzie w częściach leżał ten sędzia...



Brak słów...
 
Sypnelo ladnie oficjalnymi transferami dzis







Gomez-Florentina , Aruna Kone - Everton , Henrikh Mkhitaryan - Bvb , Eric Abidal - Monaco







A na koniec



W poniedziałek po południu Zbigniew Boniek podpisał wniosek o rozwiązanie kontraktu z międzynarodowym arbitrem piłkarskim Hubertem Siejewiczem



:-)
 
A Benteke to gdzie chce sie wybrac? W sumie jak Tottenham nie kupil Villi, Negredo i Soldado kosztuja po 30 mln, to moze Christiana wezma. Oby...







A Bale nie po to podpisywal nowy kontrakt 2-3? miesiace temu by teraz skladal prosbe o transfer. Jesli juz to Tottenham go sprzeda za fure hajsu.
 
27 Pazdziernik , 10 kolejka PD - Barcelona vs Real Madryt

rewanz 23 marca Real-Barcelona



1 kolejka PD 17-18 sierpien

Real-Betis

Barcelona-Levante
 
Ehh, po jaki chuj oni się Calletiego pozbywają? Moze nie był to crack na miarę CR'a, ale kochał Real i zawsze dawał z siebie 100%. Szczególnie zapamiętam tę bramkę, dzięki Jose :-) :
 
Tak, a potem będzie biegała banda patałachów którym się nic nie chce, bo po co? Aż nagle -18 do Katalonii i płacz. U niego chociaz widać zaangażowanie.
 
Popieram zdanie magika. Callejon podjął mądrą decyzję wiedząc że na pierwszy skład realu nie ma szans....



Chce się rozwijać i chwała mu za to, ale myślę że prędko o nim zapomimy i popadnie w przeciętność Serie A, wracając za sezon albo dwa z powrotem do Hiszpanii do słabszego klubu.
 
Co tam zaangażowanie jak umiejętności brak, Callejon już zrobił swoje, na starość pochwali się wnukom zdjęciami z gwiazdami Realu, a teraz życzę mu powodzenia we Włoszech, będzie mu potrzebne xD



 
Asier Illarramendi nowym zawodnikiem Realu Madryt!



Piłkarz, prezes i dyrektor sportowy Realu Sociedad pojawili się na konferencji prasowej, podczas której ogłoszono przed chwilą odejście Illarry. Królewscy wpłacili klauzulę za pomocnika, która z podatkiem wynosi 38.940.000 euro.

Ja pierdole :-) Za taką kasę to można ściągać Suareza, nie jakiegoś Illarramendiego, który i tak będzie grzał ławkę.
 
1044161_278170632321203_296626035_n.png




Jebane kurwy



images
 
ahahaaha, Real mistrz transferow. rozumiem sciagnac obiecujacego mlodzika w cenie do 20mln euro, ale kurwa prawie 40? popierdolilo im sie w dupach, ewidentnie.
 
ło, 40 baniek to zdecydowanie za dużo.







Co do UEFY to się nie dziwie. Mają zasady i ich się trzymają, a fundacja fundacji nie równa. Nie raz się czytało, że prezesi takich fundacji robią rachunki w hotelach na tysiące złotych, wydają na niepotrzebne biura czy "bonusy" dla pracowników. Nie mówię, że tak będzie tutaj, ale ja nigdy nie zaufam żadnej fundacji.
 
Real ściąga najbardziej obiecującego grajka z młodej generacji Hiszpanów i trzeba się cieszyć. Stylem gry bardzo przypomina Xaviego i już teraz jest kreowany na jego następce, jeżeli dalej będzie się rozwijał tak jak w RS to szybko te 40 mln stanie się małą kwotą :)



 
Back
Top