Piłka nożna

ale pisalem, jebana kurwa furia gowno czuje moj hejt i wiedziala zeby zjebac mi kupon. :C



co oni robia!!!
 
Zawodnicy Realu sie nie popisali w tym meczu :D. Hiszpanii by sie przydalo przewietrzenie skladu bo granie ciagle graczami za zaslugi nie jest dobrym pomyslem, a wybierac maja w czym ;).
 
Ramos procz karnego to najpewniejszy pkt obrony Hiszpani w tym meczu, Pique wiadomo padaka, zreszta jak caly sezon, chociaz ostatnio w polfinalach LM zaczal lapac forme i nawet bramki strzelać ;) a podanie piłki Albie = jej strata co chyba zauwazyli i nie dostaje jej już, ale tak to jest jak sie potrafi tylko szybko biegać.
 
Dzisiaj Brazylia zagrała jak Real w ostatnim meczu Copa del Rey z Barceloną.



Szkoda że Hiszpania bez Alonso w środku.
 
cudownie...:-)



wielka wygrana... oby tak za rok!!!!!



dlaczego nie dali tej kadry od razu dla filipao, tylko zatrudnili wcześniej nieudaczników jak dunga, czy menezes.



ramos chyba czytał mój wpis o karnych strzelanych w góre z uporem maniaka, postanowił coś zmienić... i niestety....:-)
 
1006212_10151588258597701_56479884_n.jpg
 
Tar, jak sie czujesz z tym ze macie w Barcy najbardziej placzliwa cipke ever? :D Ale moze zrobia tam z niego mezczyzne, w koncu kluv z tradycjami dr. Fuentesa, to i wstrzykna mu cos meskiego :)
 
chodzi plota, ze Arsenal chce Torresa ściągnąć. Ogólnie nie pamiętam, kiedy Kanonierzy byli łaczeni z tyloma nazwiskami i to nie obiecujących 12 latków tylko pilkarzy o uznanych markach, Julio Cezar, Torres etc. No jestem w szoku nawet jeśli są to tylko spekulacje to od odejścia Anelki do Realu głośno o Arsenalu podczas okna transferowego :-)
 
I tak pewnie zaraz ukaże się wywiad z Czawim, że byli lepsi i to im należało się zwycięstwo xD

1013011_674512875922265_1571751563_n.jpg



Pepe, kill them all xD
 
Back
Top