Piłka nożna

Szkoda, że Włosi nie skończyli w regulaminowym czasie, teraz loteryjka na trzęsących girkach : )



Buffon król niskich odbić : D brawo
 
Po tym turnieju utwierdzilem sie w przekonianiu ze Buffon mimo ze jego kariera zmierza ku koncowi jest caly czas w TOP3 bramkarzy na swiecie.



W finale stawiam na Hiszpanie.
 
Super że Włosi wygrali teraz niech Brazyli pojedzie Hiszpanów którzy głupim fartem w karnych wygrali z Italia no i Portugalia niech zdobędzie mistrzostwo świata i będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie
 
jak mozna glupim fartem wygrac w karnych? ja tam widzialem bardzo dobrze wykonane jedenastki, po obu stronach
 
Tylko że to Włosi strzelali na luzie te karne za każdym razem robili w chuja Ikera, a Hiszpanom ze strachu latały dupy i strzelali napały niestety Bonucci czy jak to się pisze jego nazwisko obsrał się bardziej niż cała jedenastka hiszpańska i wykonał gorzej rzut karny od Beckhama na Euro 2004
 
Czyli twoim zdaniem Bonucci "obsrał się" głupim fartem? Jaki sens ma twoja wypowiedź? Ja tam szczęścia nie widziałem, wszystkie karne były wykonane bardzo pewnie.
 
Niestrzelił i dzięki temu Hiszpania wygrała głupim fartem ale Brazylia pokaże im gdzie raki zimują i zrobi im dziecko
 
Neymar fantastyczny mecz :o







Kret z Realu w formie nadal gorszej niz Lopez, szkoda ze znow bedzie gral za nazwisko.
 
Back
Top