Piłka nożna

941230_10151681877954178_1303739082_n.png




Droższy o 10 mln od Modricia... Ja pierdole, więcej niż 20 mln za niego dawać nie powinno się.
 
Gdyby Juve dysponowalo takim budzetem to Jovetic juz gralby w bialo-czarnej koszulce. A ze jest kryzys to 9 za Teveza + 12 za Ogbonne i trzeba sprzedawac by pozyskac kogos nowego :)
 
Josó Callejón pożegnał się z kibicami Realu Madryt za pośrednictwem strony internetowej klubu:

• Chcę wysłać wiadomość do wszystkich madridistas za pomocą tego komunikatu. To nie jest pożegnanie, ale wdzięczność. Chciałbym wyrazić wdzięczność Realowi Madryt za wszystko co mi dał. To dla mnie wiele znaczy i zawsze będzie znaczyło, ponieważ klub bardzo mi pomógł zarówno pod względem sportowym, jak i osobistym. Chciałbym podziękować temu wielkiemu klubowi i kibicom za zrozumienie, wsparcie i uczucie, jakie mi dali. Chciałbym także podziękować wszystkim mediom za zrozumienie i szacunek. W sposób szczególny chciałem podziękować wszystkim osobom, które pracują w Realu Madryt. Prezesowi, pracownikom, trenerom i tym anonimowym osobom, które nie są znane, ale zawsze są obecne w klubie. Na koniec chciałbym zaznaczyć, że osiem lat mojego życia spędziłem w Realu Madryt, co jest i będzie dla mnie niezapomnianym przeżyciem. Z mojej strony, zawsze starałem się dawać z siebie wszystko, aby odwdzięczyć się Realowi Madryt za to wszystko, co otrzymałem od klubu. Za to wszystko bardzo dziękuję • .
 
gdzie on ma sie tak rozwijac? w RM na pomocy? juz widze te 10minut w co piatym meczu, 'wiele szans' bedzie mial. :DDD
 
Real ściąga najbardziej obiecującego grajka z młodej generacji Hiszpanów


A takim mianem nie obarczono przypadkiem Isco? No i w końcu kogo ten zawodnik którego nazwiska nie potrafię wymawiać, a co dopiero napisać stylem gry przypomina? Bo jedni piszą że Xaviego, inni, że Xabiego, a to jest ogromna różnica. Fajnie, że real kupuje perspektywicznych graczy, ale to nie drugi Arsenal, jak Carlo zacznie notować słabsze wyniki to młodzież usiądzie na dupie i długo nie wstanie. Co do napastnika to wygląda na to, ze siedzący na walizkach Igła może zostać, z jednej strony mnie to cieszy, z drugiej jednak, transfer Suarez sprawiłby, że latałbym w skowronkach ...



Ale co tam napastnik, Kaka Why?! ... For money :-)
 
Co do UEFY to się nie dziwie. Mają zasady i ich się trzymają, a fundacja fundacji nie równa. Nie raz się czytało, że prezesi takich fundacji robią rachunki w hotelach na tysiące złotych, wydają na niepotrzebne biura czy "bonusy" dla pracowników. Nie mówię, że tak będzie tutaj, ale ja nigdy nie zaufam żadnej fundacji.



To nie żadna fundacja a projekt organizowany przez kiboli. Nikt na tym nie zarabia, nikt na tym nie wyjdzie do przodu oprócz dzieci z domów dziecka. A że STS jest zakazany w Finladnii to chcieli jakoś te koszulki zapełnić. Do reszty informacji odsyłam na FB;)

https://www.facebook.com/Kolorujemy





PS: Zmarł Andrzej Czyżniewski. Szkoda gościa. Swego czasu dobre transfery sprowadził do Kolejorza.
 
Romeu z CFC wypozyczony do Valencii, Suso z Lpoolu do Almerii. Hiszpanie podbijaja EPL, za rok taki news pewnie o Navasie. ;)



Mata, Michu, de Gea na plus.
 
Cytuję:
Trzeba być ślepym, by nie zauważyć identycznej elegancji przy prowadzeniu piłki, umiejętności dyktowania tempa gry, bycia nieustannie w ustawieniu pozwalającym na otrzymanie podania. No i te charakterystyczne kółeczka z piłką. Znak firmowy Xaviego, ze względu na który już wkrótce wszyscy będą także kojarzyć urodzonego w Mutriku Baska.



Ważną cechą, jeśli chodzi o Illarramendiego jest gra w meczach z najsilniejszymi rywalami. Zarówno w młodzieżówce (między innymi fantastyczny mecz na mistrzostwach Europy u-21 z Rosją), jak i w La Liga. Według angielskiego serwisu Squawka.com zajmującego się statystykami piłkarskimi, zarówno w wiosennym meczu przeciwko Barcelonie (3:2 dla Sociedad), jak i przeciwko Realowi (3:3), Illarra prezentował się lepiej od spełniających podobne role w swoich zespołach Sergio Busquetsa i Luki Modricia. W punktach "Performance Score" liczonych na podstawie wszystkich statystyk zawodnika Illarramendi wygrał z Busquetsem w stosunku 56:47, natomiast z Modriciem - 39:38

Kto oglądał jego występy wie że te 32 (wcale nie 38 co zdementował klub przed chwilą) miliony mogą być mądrze zainwestowane...
Gorzej jak z Kaką nie będzie :) A po drugie to nie nasza kasa że musimy się przejmować tym za ile kogoś kupują, gdyby Florka nie było stać to by go nie brał :)
 
No właśnie o to chodzi, że nie stac bo to kolejny gracz na kredyt. Te 32 mln powinny iść na spłatę długów. I to dotyczy wszystkich zadłużonych drużyn.
 
Ehh, dołozyli by drugie tyle i byłby Bale.



@magik



Zlatan? Po jaki chuj? Żeby pajacował i gniewał się,że nie jest najbardziej kochany na świecie i kłócił się z CR'em o to kto jest najlepszy na świecie, mimo,że Ibra nie gra nawet w tej samej lidze umiejętności co Ronaldo, a gdyby CR się nie zgadzał to go dla jaj kopał w głowę?
 
Zlatan dlatego ze jest klasyczna 9 i zajebistym snajperem, z warunkami ktore są potrzebne w Realu - wysoki, silny, dobry drybling, świetna skuteczność. Ibra ma swoje odpały, ale nie jest to nic nad czym Ancelotti by nie zapanował, co potwierdza sezon w PSG.
 
Zlatan w tym roku kończy 32 lata, choć cenię go jako piłkarza, to dla mnie ten wiek już na starcie dyskwalifikuje jego osobę. Może i nie kosztowałby dużo, ale już kontrakt 2-3 letni rozjebie bank ... kurcze jak ja się napaliłem na Suareza xD
 
Już za kilka dni startuje ekstraklasa więc również startuje nowy sezon FANTASYLIGI!!!!



fantasyliga.wp.pl <---- zakładacie konto... kupujecie piłkarzy ! i gramy!



Założyłem lige Cohones! aby do niej dołączyć należy wcisnąć "ligi prywatne" i kliknąć, że się chce dołączyć wpisując ten kod 653668818 !!!



Fajne nagrody są do wygrania jak ktoś ogarnia temat... ;)
 
serio nasza timobajl zaraz sie zaczyna?



Zlatan wlasnie mega wg mnie pasowalby do Realu, potrzebuja napadziora z zimna krwia i zajebistym wykonczeniem nie od dzis, Igla i Benzyna moga mu buty (po kolei, jeden lewy, drugi prawy) czyscic, a gwiazdorzenie pan Ancelotti jakos znosil w PSG z dobrymi wynikami Ibracadabry. uwielbiam typa, jest swietnym pilkarzem i mysle, ze dalby duzo w RM - na pewno wiecej niz w fcb gdzie gra sie bez napastnika.
 
Wg lequipe do wtorku Cavani ma byc ogloszony pilkarzem PSG



Co do kwestii napadu Realu jesli prawda jest to ze Carlo chce zatrzymac Igle to ryzykuje, statystyki statystykami ale ten facet nie strzelil nawet 10 bramek na prawie 50 meczy w LM wiec cos one pokazuja jednak.



Co do przyszlosci Suareza to stawialbym nawet 65 procent ze zostanie , bo jakos cicho o innych oprócz Arsenalu , tylko pytanie czy zarzad Kanonierow wylozy te 40-45 mln , powiedzialbym ze powinni bo Giroud to nie jest gwarancja goli.



W ogole moje prywatne zdanie jest takie ze trojka - Roo , Suarez, Higuain zostana w swoich klubach



choc na marginesie zal mi ze taki pilkarz jak Suarez nie gra w LM od ladnych 3 lat bo to jest pilkarz duzego formatu
 
Roo wrocil ze zgrupowania juz [ktore dopiero sie zaczelo w Tajlandii] z jakas 'niby' kontuzja uda, ale wiekszosc 'fanow' sadzi, ze to sprawa transferu i dogadywanie sie z jakims klubem. zobaczymy jak to sie rozwinie. przynajmniej David zaprzecza plotkom i mowi, ze Wayne na pewno zostanie na OT. tylko w sumie teraz nie wiem czy bedzie cos druzynie dawal. wg mnie mial okazje zostac legenda, po takich akcjach w moich oczach jest dobrym najemnikiem - niestety.
 
Zostanie w Man Utd, a jeżeli nie to przyjmę go w Realu z otwartymi rękoma, chociaż tylko pytanie ile za niego trzeba dać.
 
Fani Realu Madryt mogą chyba zacierać ręce.



Prezydent Florentino Perez zasugerował dziś, że sprowadzi wkrótce na Santiago Bernabeu kolejnych piłkarzy, którzy pozwolą spełnić wizję "spektakularnego" futbolu, jaki ma gościć na stadionie Realu. Czyli będzie się działo...


Czyli Florek szykuje jednak jakiś mocny akcent :)
 
Laqi, zaloz nowy temat dot. ligi, tak jak jest w przypadku fantasy premier league. Jak skoncze sie urlopowac to dolacze.
 
Chciałem dołączyć, ale jak widzę "dodatkowa kasa na skład za smsy" to ja podziękuje. Poszukam może fantasy ligii z Premiershp bo tutaj miałem problem z skompletnowaniem sensownego składu :D Niby człowiek ogląda rodzimą ligę, ale jakoś nie mogę skojarzyć sporo nazwisk.
 
Dużo nazwisk dochodzi... nikt ci nie karze kupować milionów przez sms.... w tamtym sezonie typ w top10 nie miał kupionego ani jednego sponsora...
 
A nie ma normalnej fantasy ligi? Sport.pl chyba robi wygrqj lige czy cos w tym stylu. Ktos wie co jest najlepsze?
 
Back
Top