Piłka nożna

Mam pytanko- jeżeli postawiłem na stsie wygraną jednej z drużyn w finale to odnosi się to do wygranej w regulaminowym czasie czy ostatecznej wygranej? (wtedy nie rozumiem sensu obstawiania np. remisu)
 
hahahah, nie wiem czy wiekszy wstyd mogl byc, lysy ich pograza. :DDDD



Robbi mogl w 1 polowie mecz ustawic, ale wolal kopac po twarzy Romka, widowisko chcial zrobic.



'WHAT? WHAT? WHAT?' :-)



oczywiscie, ze lepszy. wiecej okazji bramkowych, nie licze strzalow do koszyczka Manuela ktorymi Darek jaral sie jak rzutami wolnymi CR'a lub dryblingiem Leo. kurwa, oby hype troche spadl. Alaba mega kot, Kuba i Lukasz zneutralizowani przez 20 latka. ;)
 
Dla mnie Bayern może nie zdeklasował BVB, ale od pewnego momentu przejął kontrolę i już nie oddał. Bayern wyraźnie lepszy. Borussiamiała bardzo dobre pierwsze 25 minut potem już tak fajnie nie było. Dla mnie Weidenfeller to piłkarz meczu.
 
id2Yevtxbc5IK.gif




inLZskDcs4ISM.gif
 
wlasnie tez myslalem, ze po niemiecku szprechal, ale chyba 'twarda' koncowka byla czyli łaaaaaaaat?!?!? pewien nie jestem.



czekam na gify z faceshotem Romka. :DDD
 
@ Nordmann



u buka zawsze się liczy wynik jaki padnie podczas 90 minut, dodatkowe opcje jak dogrywka, karne itp. są osobnymi zakładami







Lewy sfrajerzył trochę na tym gifie powyżej, pokazując że jest bucem
 
Czyli Bayern mistrzem, ale nagroda za króla strzelców wędruje do Madrytu, do CR7 :-) Słabe pocieszenie, ale zawsze xd
 
Lewemu strzal zycia wyszedl to musial sedzia reke odgwizdac :D (tak wiem ze jakby gwizdka nie bylo to w 90% Neuer by obronil)
 
Kto komentowal w nsporcie? Bo ten "drugi" fapuje chyba do "Pana Roberta" 3 razy dziennie.



W tej akcji tez "Pan Robert troszeczke podeptal" Boatenga.







Tylko mi sie bardziej podobalo wreczanie pucharu na murawie? :-)
 
Back
Top