Piłka nożna

CR i Leo rowniez sa geniuszami, jeszcze wiekszymi jesli mozna to stopniowac i nie odpierdalaja manian, dla mnie Luis to troche chora glowa, nie wyobrazam sobie w profesjonalnym sporcie akcji jak gryzienie i napierdalanie na siebie od nyggerow.



Andrzejku, co jest kurwa z Lechem!!!
 
No to teraz czekać na bombową odpowiedż Realu na transfer Neymara przez FCB :)



Perez nie da sie stłamsić i na bank będzie jakiś spektakularny transfer do Madrytu aby zrównoważyć zakup Barcy :) Bale, Suarez, Ibra ?:)
 
Andrzejku, co jest kurwa z Lechem!!!
Wstyd i dramat, to pierwsze co niesie mi się na usta. Teodorczyk, to jednak mega pipa na dzień dzisiejszy i wyśmiewany Ślusarz zjada go na śniadanie.Podoba mi się Węgier, szarpał, coś tam próbował. Co do Toneva to mam nadzieję, że jak znajdzie się kupiec to klub pożegna go bez żalu. Szacun dla Karola, że poszedł do końca za akcją i się nie wystraszył bramkarza. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Trzymaj się!


U buków podobno był kurs 9.50 na Podbeskidzie;) To tak tylko nawiasem mówiąc, bo daleko mi od teorii spiskowych.


Kolejorz pierwszy vicemistrz w historii. I patrząc przez pryzmat całego sezonu, to jest to mega osiągnięcie. Ciągłe wyprzedaże, trener totalny nowicjusz a tu taki wynik. No, ale wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia
 
Hah ciekawy zbieg okoliczności :D



943404_547102248662278_1091847849_n.jpg
 
tak, 9.50 bylo na podbeskidzie.



haha, ja bardzo bym chcial zobaczyc sposob w jaki Madryt wyciaga Bale'a z Anglii, pozostaje tylko zyczyc powodzenia. :)



chcialbym do United Belhande/Eriksena, Zaha juz jest podpisany i mysle, ze bedzie to jeden z wiekszych angielskich talentow, Kagawa dostaje wiecej szans do gry i mamy dobry sklad na sezon. pozostaje jedynie sprawa Wayne'a. mowi sie jeszcze o Strootmanie, tez bym sie nie pogniewal + afro z Evertonu.
 
Niech Neymar siedzi w Barcy, mi Aguero/Falcao zrekompensowali by go z nadwiązką, a nie wspomnę o Bale (tak jak juz wspominam enty raz, niestety nie ma na to szans prawie..), bo gdyby go kupili to bym skakał z radości i nakurwiał węgorza.
 
Dobrze ze nie z podwiazka...







Co do mistrza polski to jedyny sluszny jaki mogl byc w tym sezonie :).
 
fajnie by bylo gdyby zagrali dogrywke, ale watpie, ze FCB do niej dopusci. Mariusz Gomez show dzisiaj! (jesli zagra :C)
 
Skład BVB :



Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Góndogan, Bender - Blaszczykowski, Reus, Groókreutz - Lewandowski
 
to tylko swiadczy jak BVB rozni sie od FCB, Bayern za kontuzjowanego mialby conajmniej 1 porownywalnego zmiennika.



jestem dzisiaj Bawarczykiem troche!!! :)
 
narazie to nie ten bayern i dobrze BVB ich neutralizuje, ogladaj na nc+ szpak nie bedzie pierdolil haha
 
jakim ten Robben jest kretynem, ja pierdole!!! :O



moze kopnac ja wszedzie, cala bramka, ale kopie w glowe Romkowi, no kurwa, ej :C
 
BvB ładnie zaczęło, coś czuję,że w drugiej połowie któraś z drużyn (raczej Bayern) przejmie kontrole nad meczem.
 
Robben to jest chuj!! Drugi finał z rzędu psuje wszystko co mozna popsuć. Czekam na tego Mario z utęsknieniem za łysego Holendra.
 
Back
Top