Piłka nożna

Martinez z tym transferem decyzja zycia, z upadajacego Bilbao do totalnego dominatora w Europie i kraju, good job.



Lewandowski podobno oficjalnie w FCB, haha. dlatego nie strzelal. :-)
 
Piękny wieczór. Fakt Martinez to przekot. opłaciła się filozofia "kto bogatemu zabroni":-) Ale było do przewidzenia, że za pierwsze 25 minut Borussia w końcu siądzie. W dogrywce to byłby mecz na jednej połowie.







Edit.



Visu ja też sto razy bardziej wolałem ceremonię na murawie.
 
wlasnie nie bylem tego taki pewien, doskonale wiadomo, ze BVB zapierdala na boisku jak malo ktory zespol.



transfer Lewego podobno potwierdzil Arsene w jakiejs telewizji. twitter tak w sumie napierdala caly. :)
 
Jak Mourinho przejdzie do Chelsea to mamy Mou vs Pep w superpucharze Europy ;).







To ze Alaba czy Martinez to wymiatacze to wiadomo nie od dzis ;f.
 
interesowal sie mega Lewandowskim wiec moze ma jakies info dotyczace jego 'stanu', tak to sobie tlumacze przynajmniej.
 
Czyli w BVB w sumie potrojnie wyruchane. :D Zabrali im Gotze, ojebali w finale i jeszcze podpierdola Hintena. Slabo to naprawde wyglada. Jedzie Bayern wszystkich i tak, a jeszcze takie perfidne zagrania stosuja.
 
'podobno oficjalnie w FCB' = pewny oficjalny transfer? tysiac razy juz byl w Bayernie wiec pisze tylko co przeczytalem, pojawilo sie slowo 'official'.



jesli FCB takie cos odjebie to ich polityka transferowa > alles, podjebac zawodnikow z wlasnego podworka, oslabic przeciwnika o bundeslige, wzmocnic sie jeszcze bardziej na LM. ciekawe czy Pep tego nie zjebie. :)
 
943007_641067239266829_843359443_n.jpg
 
Za mecz z Malagą dla mnie BVB i tak jest zwycięzcą tej edycji Champions League. Taka pustka po tym finale, jak po każdym wydaniu Ligi Mistrzów.



Mam nadzieje, że bez Gotze i po ewentualnym transferze Roberta do Bayernu, Borussia sprowadzi kogoś godnego do ich zastępstwa i poradzi sobie. Klopp odwala kawał świetnej pracy, nie mogę napatrzeć się na jego emocje podczas meczów.
 
Boateng raczej cieszyl sie 'sam dla siebie', perspektywa zla i ze niby do Suboticia, media. :)
 
Falcao powinnien zostać w Atletico.



Grają w Lidze mistrzów, w superpucharze... i mogą walczyć o 2 miejsce w lidze więc po co ma się ruszać do Monaco.







---



Barcelona już szykuje się do kupienia bramkarza i niestety Reina to jeden z kandydatów.
 
Kun zostaje w City ... uff czuję ulgę xD



Reus - w przyszłym roku będzie z niego najbardziej łakomy kąsek na rynku ...



karma is a bitch ... dziwne, że na TVP nie ma czarnej wstążki na ekranie :-) Szpaku w swoim stylu, myślał, że komentuje mecz Polska - Niemcy ...



933870_616908175000334_162888126_n.jpg
 
na chuj ten neymar.. niech sie kurwa lepiej odnajdzie, bo potrzebny nam strasznie bramkostrzelny napadzior
 
Dlaczego wymysł? Wydaje się całkiem logiczne:

• 30 otrzyma Santos, 5 milionów to zmienne za wypełnione cele, do tego Barcelona zagra z Santosem dwa sparingi w Brazylii i w Hiszpanii, a 9 milionów otrzymali agenci Andró Curi, Marquinhos Malaquóas i Wagner Ribeiro • . Do tego trzeba doliczyć 10 milionów euro, które Katalończycy zapłacili, żeby zapewnić sobie przejście napastnika latem 2014 roku - ostatecznie Real Madryt zmusił ich do wcześniejszej ofensywy.
 
Ja sie ciesze, że nie trafił do Realu, uważam, że się nie sprawdzi w Europie mimo, że go całkiem lubie jako zawodnika.
 
Fakt, Bayern jest bardziej szwabski niż Borussia, a BVB bardziej polska niż nasza reprezentacja xD



No to co Panowie czyżby jednak Jupp? To od jego czasów zacząłem kibicować Realowi i bardzo chętnie zobaczyłbym starego Niemca na ławce w Madrycie.



Barca o krok od wyrównania rekordu 100 pkt, ale 10 bramek w ostatniej kolejce nie ubije xD
 
Back
Top