Piłka nożna

To już chyba ostatni gwizdek, przecież kiedyś muszą wprowadzić to całe finansowe fair play.



To ja już zdążyłem puścić plotę, ze Falcao w Monaco bo ktoś tu tak napisał, a tu wałek ...



Legia do przerwy przegrywa w Łodzi xD
 
Hubi, co do obrazka i komentarza w nawiasie dotyczącego Robbena, który wrzuciłeś w temacie alkoholowym, muszę się z Tobą nie zgodzić, bo akurat ostatnimi czasy (chyba ogromna w tym zasługa Heynckesa) Holender gra mega pod zespół, nie tylko często odgrywając, ale i harując niesamowicie w obronie.


http://www.zczuba.pl/zczuba/1,104504,13969343,Alko_gra__Final_Ligi_Mistrzow.html
 
Bramki Bale'a z tego sezonu:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hHsIzHLctgI

I pomyśleć, że gość zaczynał jako lewy obrońca. :D
 
mazzarri trenerem interu...



a co do rodrigueza, to porto było tylko częściowym właścicielem karty zawodnika, stąd pewnie taka suma urosła...
 
Jakie typy na dzisiejszy mecz? Ja obstawiam obiektywnie to 3-1 na korzyść Bayernu,a optymistycznie to 1-1 po golu Lewego/Reusa i BvB wygrywa w karnych.
 
Decyzja może być podana w każdej chwili, podobno ostatni mecz w jakim zagra w Santosie to mecz w niedzielę z Flamengo. Ciekawe gdzie się wybierze, ja z sympatii do Brazylijczyków chciałbym go w Realu ( no bo Bale jednak niestety chyba zostanie w Angli).
 
Neymar ok, byle kwota transferu nie przekroczyła 50 mln, bo więcej to przepłacenie będzie. Oby nie była to prawda z tym 40 mln odszkodowania dla Barcy. Szkoda,że Bale przedłużył kontrakt, no ale to nie wyklucza jego ewentualnego transferu w przyszłości.
 
942281_10151632915104770_53425407_n.png
 
Zajebiste :-)



Neymar ... mam już mokro w majtkach, jaram się tym newsem prawie tak bardzo jak i tym, że Kaka wróci do formy u Ancelottiego :-)



a tak poważnie, na urodziny w lipcu chcę Bale i Isco, a nie jakiegoś biebera z copagabany xD
 
Jak mam być szczery to ten Neymar żadnego wrażenia na mnie nie robi. Zrobi karierę podobną do Robinho.
 
2:1 dla Bayernu. Piękny widok zobaczenia Polaków z pucharem vs fala komentarzy Januszków po porażce Borussi. W sumie będę kibicował nieznacznie Dortmundowi ale ich ew. porażka mnie nie poruszy.


Co do Neymara, widziałem dobre kilka tygodni temu na pasku OS, że nie doszedł do porozumienia z Realem, prowadzi rozmowy z Barceloną. Więc sam już nie wiem.
 
Bale już nie będzie, przedłużył kontrakt. Najrealniejsze opcje to Isco i Falcao myślę. Neymar może okazać się najgorszym transferem tej dekady.
 
Jak Barca weźmie go za 27mln euro to nie jest zła inwestycja. Sporo się " w koszulkach" zwróci. Ma potencjał chłopak, co prawda oglądałem może z 5 całych meczów z nim, ale i po tym mogę stwierdzić, że to dobry transfer (w tej cenie :) ).
 
Czyli Barca i taka musiałaby zapłacić za Neymara jakieś 60 mln + jakieś 15 za kontrakt i bonusy dla stada agentów z Ribeiro czy jak mu tam na czele xD Nic tylko przyklasnąć takiej inwestycji, a ponoć Real daje jeszcze więcej kasy Santosowi jak i samemu piłkarzowi, Perezowi w dupie się przewraca <rzygam tęczą>



Hubi, ale masz jakieś oficjalne info o tym kontrakcie Bale'a? Wszędzie o tym piszą, ale na oficjalnej stronie Spurs cisza ...

Dziwne, ze tak mało słychać plotek o Suarezie ...


wykrakałem xD



481521_591613700871929_261392939_n.jpg
 
Gambit - nie ? Moga zaplacic 27 mln i Neymar gra u nich ale maja tylko 45% pilkarza. A co do Realu to jest duze prawdopodobienstwo ze jest to wymysl Santosu i tak naprawde nikt oprocz Barcelony nie stara sie kupic Neymara, a zagrywka w stylu pisania ze interesuje sie nim Barcelona + ktos ma na celu podbicie ceny do maksimum ;).


Aktualizacja - 13:20 Ekskluzywne doniesienia Agencii News: Informacje na stronie Santosu o dwóch ofertach dla Neymara są nieprawdziwe!

Aktualizacja - 13:55 Agencia News cytuje słowa wiceprezydenta Sanotsu, Odilo Rodriguesa:
Jedna propozycja dla Neymara jest od Barcelony, a pochodzenia drugiej nie mogę ujawnić.


Suarez i Pepe w jednej ekipie :).
 
Suarez pilkarzem jest mega, ale z glowa ma cos naprawde nie tak, jestem ciekaw czy jakis trener potrafilby to ogarnac.



czekam na jakies transfery Moyes'a/Alexa, licze na Fellainiego po cichu + jakis transferowy hicior.
 
Back
Top