Piłka nożna

No niestety, mecz przegrany. Bywa i tak ale brawa dla Rumaka za ryzyko jakie podjął i postawił wszystko na jedną kartę a chwilę później karny. Szkoda też tych dwóch szybkich zmian, bo plan taktyczny się posypał. Na razie wstrzymam się z opinią co do Teo, przynajmniej do następnego sezonu, gdzie przepracuje cały okres przygotowawczy z zespołem. Oby nie był to kolejny Handzić.
 
http://www.dailymotion.com/video/x100e3t_david-beckham-sort-en-larmes-psg-vs-brest_sport



Kolejny z piłakrzy od którego zaczeła się moja fascynacja piłką nożną kończy kariere. Pomału kończą swoje karery wielcy piłkarze.
 
byl karny i nie ma dyskusji, spowodowal upadek i juz, warto znac przepisy przed wypowiadaniem sie na jakikolwiek temat barany
 
@Malymaja



podobnie jak flota....:-)



za to stomil chce się utrzymać i niedużo już mu brakuje do tego celu....:-)
 
Flota robi tragedie, wlasnie dzisiaj to rozkminialem, przeciez oni miazdzyli w 1 rundzie.
 
zawsze mnie zastanawia - jak można się interesować tak patologicznym poziomem jaki prezentuje polska liga, nie wspominając już o takich żenadach jak kolejne niższe ligi :)
 
sledze jedynie wyniki, pare sekund na livesportsie, co tam dzieje sie w nizszych klasach rozgrywkowych + sprawdzam miasta z rejonu, tylko tyle. ja ledwo ekstraklase moge ogladac. ;)
 
Meczyk dobry, szczególnie początek. Trochę dramatyzmu w końcówce, świetna postawa Zubasa. Najważniejsze, że szanse na utrzymanie wciąż są.
 
Hehe, Liverpool w 1 minucie strzela po rożnym bramkę. Piłka upada pół metra za linią, sędzia nie widzi i nie uznaje. Śmiechu warte.
 
Bale - klękajcie narody :-) Mignolet i ten rudy tfu ... złotowłosy dokonywali dzisiaj cudów w bramce i obronie Sunderlandu... przez chwilę miałem nadzieję na końcówkę podobną do tej z zeszłego roku, nawet na stadionie jakiś koleś musiał puścić plotę, że Sroki wyrównały bo kibice w jednej chwili wpadli w ekstazę, żeby za moment znowu posmutnieć. No cóż, przed Balem cieżka decyzja, zarabiać prawie 200 tys funtów i grać w lidze europy czy zarabiać tyle samo lub więcej i grać w CL?



10 bramek na pożegnanie SAFa w jego 1500 meczu na ławce ManUtd, nieźle to sobie wykombinował xD
 
772226336.gif




• Carlo poprosił nas o zgodę na odejście do Realu Madryt. Chcemy jednak, by z nami pozostał. Nie została podjęta jeszcze żadna wiążąca decyzja. Wysłuchaliśmy Ancelottiego i szanujemy jego zdanie. Mimo to naszym celem jest przekonanie go do dalszej pracy w PSG. Nie kontaktowaliśmy się jeszcze z żadnym innym trenerem • powiedział Leonardo po spotkaniu z Carlo Ancelottim i Nasserem Al-Klefaifim
 
A co ma się dziać? Pochettino dał zagrać w meczu o pietruszkę kapitanowi zespołu i tyle, Boruc pewnie rozdawał dzieciom cukierki na trybunach xD
 
Mnie tam ligi zagraniczne nie interesują jak już mam oglądać takie mecze to tylko puchary typu Liga Europejska czy Liga Mistrzów ale za to kocham ligę polska mimo że to niski poziom to zawsze sprawdzam wyniki nawet niższych lig. Stomil kosi ostro, mam nadzieję że awansuje Zawisza i Nieciecza, no i oby Piast Gliwice awansował do europejskich pucharów.
 
z dzieciaczkami zawsze na propsie, Rooneya malec tez mocno biegal raz po OT bodajze. ;)
 
Steve Atkins, dyrektor ds. komunikacji i kontaktów z mediami w Chelsea potwierdził przed chwilą na Twitterze, że od przyszłego sezonu trenerem londyńskiego klubu będzie Josó Mourinho!


Bye Jose :-)
 
To o Narodowym to już pewne info? jak tak to marzy mi się jakiś turecki albo bałkański zespół. Była by moc tylko wojewoda Alf dostałby na łeb :-)
 
Back
Top