Piłka nożna

• Po zebraniu zarządu, które się właśnie się skończyło chcę zakomunikować dwie decyzje • .
• Pierwsza to po rozmowie z naszym trenerem zakończenie umowy po tym sezonie, zgodziliśmy się że to odpowiedni moment na zakończenie tej relacji, chcę także powiedzieć w imieniu zarządu i podziękować za tę pracę w czasie 3 lat • .
• Drugi punkt to zakomunikowanie zarządowi wyborczemu wszczęcie procedury wyborczej. Wybory powinny odbyć się 16 czerwca • .


Oficjalnie. Ciekawe kiedy potwierdzą,że Carlo jest w Realu (oby to był on, ew. Heynckes,bo Low i Klopp niestety odpadają)
 
48247_1369127778.jpg




Wkońcu stroje, które mi się podobają takie jakie powinny być - tradycyjne.
 
Dla mnie średnie. Jakies dziwne takie.



971632_636929773013909_1236110914_n.jpg




i klęska Mou w Madrycie (po lewej jego wyniki, po prawej przed jego przyjściem):



977627_10151580061344178_1450502456_o.jpg
 
Kurde, szkoda, że nie będzie tego obrzydlistwa z zdjęciem lotniczym dzielnicy Barcelony. Idealnie by się wpisał w tradycje fatalnych strojów FCB.
 
Pierwsze koszulki Barcy bardzo spox, wyjazdowe to jak Korona za Kolportera :) srednio slabe.



To moze byc dopiero kozak :)



url
url
o59pvq.jpg




url
url
url
images




images
 
Gonzalo Higuaón i Juventus doszli do porozumienia. Carlo Laudisa (dziennikarz La Gazzetta dello Sport) informuje, że Giuseppe Marotta (dyrektor generalny Juve) i Fabio Paratici (dyrektor sportowy Juve) są właśnie w Madrycie i od godziny 17:00 negocjują transfer Argentyńczyka z włodarzami Realu Madryt.


Czyli Aguero/ Falcao w Realu :-)?
 
Na stronie Juve pisza ze nie doszli do porozumienia jeszcze. Marotta chcial zaplacic max 20mln a Real zadal 30mln
 
Zawsze będę miał wielki sentyment i szacunek dla Pipity za to co zrobił dla Realu, jeśli dojdzie do transferu to mam nadzieję, że osiągnie sukces w Juve, którego obligatoryjnie stanę się fanem xD
No i w ten sposób z transferów Calderona został się tylko Marcelo, mam nadzieję, że Prezowi nigdy nie przyjdzie na myśl sprzedać Brazylijczyka.

Ktokolwiek przyjdzie do Realu, trudno, żeby był gorszy od Karima "Złotej Piłki" Benzemy :-) Dziwne, ze tak mało słychać plotek o Suarezie ...

Klika ostatnich bramek Bale'a ... spadający liść ... pff :-)

 
Piłkarzy Realu Madryt w Valdebebas odwiedzili dzisiaj członkowie grupy One Direction. Piosenkarze są w trakcie tournóe po Europie, w sobotę wystąpią w Madrycie. Niall Horan, Liam Payne i Louis Tomlinson pojawili się w Valdebebas i spotkali się z zawodnikami. Każdy z nich otrzymał koszulkę Realu Madryt ze swoim nazwiskiem. • Jesteśmy w połowie tournóe po Europie i wystąpimy w Madrycie. Powiedzieli nam, że mamy możliwość zobaczenia piłkarzy Realu Madryt. To bardzo emocjonujące dla nas. Niesamowicie jest móc oglądać jak trenują tak znakomici zawodnicy. Jesteśmy wielkimi sympatykami piłki nożnej, a Real Madryt jest jednym z najlepszych zespołów na świecie • , powiedział Niall. • Moim ulubionym piłkarzem jest Cristiano Ronaldo, jest jednym z najlepszych graczy na świecie • , dodał Liam.






Fuck... Jak im nie wstyd? Jeszcze Ramos sobie foty z nimi wstawia....
 
Back
Top