Piłka nożna

Co z tego jak przeleję kasę, jak ona będzie za kilka dni, a ja chce mieć to tu i teraez. Jeszcze żaden stream nie działa, pięknie .



Gwizdali na CR'a przy wolnym?



@down



Daj mi adres na sopcasta po PL to pobiore w przerwie i włączę mecz. Pięknie, nawet się nie chce mi kurwa zainstalować teraz.
 
Rozumiem, ze dowiedziales sie o meczu dzisiaj. Placzesz o to weeb tv, ze zablokowali smsy, od kilku miesiecy.



Wiec zgaduje, ze po prostu nie chce ci sie konta zakladac.
 
Konto mam, sms'y jeszcze w sobotę działały. o meczu może wiedziałem, ale kurwa nie myslalem,że wycofają w ostatniej chwili, zresztą mam problemy spore z pewnymi rzeczami, więc nie będę siedział i myslał czy przypadkiem weeb nie wycofa płatności sms znów.







O teraz znów mozna przez sms..
 
Bleh ... mecz na razie słabiutki. Chłopaki z Man na razie nurkują jak się da by coś wywalczyć, a tak to liczą na kontry. Real za to przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Nie wiem czy druga powłowa może być gorsza...
 
Borussia można powiedzieć, że jest już w ćwierćfinale a tam pewnie zagra z Bayernem. Znowu ...



Jak tam ManU vs Real ? Kto przeważa ?



e: aha
 
kuźwa na tym meczu to chyba z 50 jak nie więcej streamów, ja bd jakośc i przyciął mi się tylko raz na 10 sekund przy moich 2Mb.



Jak na razie tak jak myślałem, ManUtd nie zostawia Madrytowi nawet półmetra wolnej przestrzeni i Real gra piach, United 3 czy cztery bardzo groźne sytuacje i to gospodarze byli zdecydowanie lepsi w pierwszej połowie.
 
W meczu ligowym bym dal czerwoną może,ale za duża stawka na taką kartkę, żółta by wystarczyła .



Gdyby nie "ręka" to by było 1-1..
 
Piękna akcja przy bramce Ronaldo. Ładne zachowanie po golu. Szkoda, że niesłusza czerwona kartka wypaczyła wynik. Z drugiej strony Ferguson sam sobie winien. Po stracie Naniego powinien ściągnąć napastnika i zagęścić środek, żeby bronić wyniku.
 
ta czerwona. :DDDDD



sedziowie zawsze dla United, tak? tak to szlo? dlatego mowilem - skonczcie z tym, bo to chuuuuuuuuuuuuj wielki prawda. :)
 
Może doczekam się kiedyś czasów, kiedy sędziowie będą niepotrzebni... Piłka jest tak samo brutalna i niesprawiedliwa jak piękna niestety.
 
a oni cos grali przed czerwona? nawet po gdy strzelili 2 bramki i odpuscili dostali pare dobrych akcji, Lopez ich ratowal mega.



jak mozna myslec, ze kartka nie pomogla realowi uzyskac wyniku spotkania, serio. logiczne, ze nie wygrala za nich meczu, ale kurwa mac, w 10 United moglo bardzo malo, a i tak tworzylo zagrozenie na Lopezie przez ostatnie 15minut.
 
Wreszcie Uefalona ma dobrego konkurenta :]



481251_576971532327332_1920417874_n.jpg




baju, kartka to nie gol, widac to było przy 2-1 dal Realu gdzie Madryt odpuścił, a ManUtd atakował. Nie zmienia to faktu, że do kartki United było zespołem lepszym.
 
Takie pieprzenie, jeden skrzydłowy i cała taktyka im się posypała rozumiem? SaF jakoś tak nie uwazal nie decydujac sie na zmiane od razu. Przegrali bo byli gorsi.
 
wszystkie kontry przechodzily przez Naniego, wyprowadzal caly czas pilke. zmiana Arbeloi z Modriciem na pewno nie wywolana czerwona, co nie? :)



co on mial zmieniac?
 
A tak na poważnie to mam wyjebane czy powinna być kartka czy nie. MADRYT w ćwierćfinale i tylko to się liczy *



*wieść niesie, że Real i Levante to jedyne hiszpańskie drużyny ktróe awansują dalej w europeiskich rozgrywkach :]
 
Nani sam sobie winny. Nie miał szans na zdobycie piłki i jeszcze atakuje tak wysoko podniesioną nogą. Jego błąd. No ale po prawdzie to jednak czerwona to troche za dużo.
 
Back
Top