Piłka nożna

Ja nie rozumiem tego oburzenia. Przecież to była czerwień jak nic. Co z tego że nie miał takiego zamiaru Nani skoro wjebał się ostro w zawodnika Realu. To jest czerwień.
 
Szkoda Anglików ale przynajmniej obejrzałem sobie mecz pełen emocji. Gdyby tylko bramkarz Realu nie umarł pod koniec po zderzeniu z wiatrem to byłoby git :)
 
Jak ten niedojebany De Jong wpierdolił się na Euro (?) wyprostowaną nogą na Xabiego Alonso to wszyskim dupe ściskało, że nie dostał czerwonej a teraz płacz i lament. Taka piłka, po chuj Naniemu to było? Po chuj Varane ratował piłkę przed rzutem rożnym i Nani dośrodkował na "napiętego" Ramosa? Taka piłka :-)







ib2BsbUFyoZpqQ.gif
 
czerwien jak nic? prosze Cie, co to za herezje. gdyby go trafil mocno, zdecydowany ruch, z zamiarem uszkodzenia go - spoko. ale jak lecisz i patrzysz na pilke to nie skontrolujesz juz nijak ruchu. zolta - okej.
 
Ja nie rozumiem tego oburzenia. Przecież to była czerwień jak nic. Co z tego że nie miał takiego zamiaru Nani skoro wjebał się ostro w zawodnika Realu. To jest czerwień.


Malina przecież wg Ciebie faul Lewandowskiego był na żółtą kartkę. Podobne sytuacje z tym, że Lewandowski dobrze widział przeciwnika.
 
Hm ... jeśli się nie myle to ten sam sędzia wyrzucił Balloteliego za identyczne przewinienie z Dynamem



 
Nani wyskoczył w celu przyjęcia piłki. Nie widział Arbeloi, ponieważ był do niego ustawiony bokiem. Arbeloa z premedytacją wbił się w drogę, więc został trafiony. Czerwona to żart.
 
tylko balotelli za cel obral sobie klate przeciwnika, a u Naniego widac, ze patrzy tylko i wylacznie na pilke ktora leci zaraz obok alvaro jebanego. tylko ja widze ta roznice, juz takim jestem fanbojem? :)
 
Ja pierdole, niesmak jak cholera.



Mimo, że byłem za Realem to nie potrafię się w ogóle cieszyć taką wygraną.



Tymbardziej nie rozumiem tych zachwytów zwolenników Barcelony po meczach o podobnych okolicznościach jak dzisiejszy.
 
Biorąc pod uwagę fakt, że Nani po prostu nie zdążył dałbym mu żółtą. Szkoda Diabłów, teraz pozostaje tylko liczyć na cud w meczu z Milanem.
 
@Comber
rozwaliłeś mnie, czyli idąc Twoim tokiem rozumowania gdy dwóch piłkarzy biegnie do piłki aby ją przejąć i jeden zdąży, a drugi dajmy na to wyprostowanymi dwoma nogami wpierdoli mu sią na piszczele to też tylko dla tego, że nie widział przeciwnika i był skupiony na piłce ?

Cwaniactwo Arbeloi > głupota Naniego
 
No wlaśnie, chodzi o to , że sędzia miał podstawy i to duże,



baju, uwierz mi, sam wiem jak to jest mieć wkurwa na sędziów jak np. dają red Card dla Pepe gdy ten nawet nie tylka Alvesa, nie powiem, ze to urok tego sportu, bo chodziłem wkurwiony przez kilka następnych dni, ale gwarantuje Ci, że karta kiedyś się odwróci :]
 
Gambit, nie. W polu widzenia Naniego nie było Arbeloi, a Arbeloa widział dokładnie co robi Nani, więc sam się wpierdolił w jego nogę. Proste. Sędzia nie potrafi interpretować i tyle.
 
To jest zupełnie inny przypadek niż Zlatana. Ten ewidentnie atakuje piłke w sposób nieprzepisowy mając na przeciwko siebie bramkarza. W dzisiejszej sytuacji Nani starał się przechwycić piłkę na wolnym polu, a Arbeloa wszedł mu w paradę. Dobra, nie będę się spinał, bo właściwie jako kibic Liverpoolu powinienem cieszyć się z faktu, że Man Utd odpadł. W tym przypadku tak nie jest, bo odpadła niezasłużenie drużyna z Premiership.
 
Liczy się tylko jedno:



Manchester United - Real Madrid 1-2 i to jest najważniejsze...







Najgrożniejszym rywalem wydaje się Bayern w kolejnych fazach i najlepiej byłoby ich unikąć w 14 :)
 
'Mourinho po meczu: Lepszy zespół przegrał. Nie zasłużyliśmy na zwycięstwo.'



:)



w sumie mowic moze co chce, ale przynajmniej szczerze.
 
Najśmieszniejsze jest to, że kibice Realu zawsze płaczą i narzekają na sędziowie. Biorąc pod uwagę 2 ostatnie mecze muszę przyznać im racje.:-)



sAF to pewnie będzie potrzebował reanimacji jak obejrzy powtórki.
 
@baju



Nie mogę się z Tobą nie zgodzić, ale tak jak pisałem wcześniej, sędzia miał podstawy na czerwoną kartkę, to czy Nani chciał czy nie chciał faulować nie ma nic tu do znaczenia, bo tak czy inaczej faulował. Równie dobrze mógł dać żółtą, bo faul ewidentnie na kartkę, ale to już zależy od sędziego :]



Nie zmienia to faktu, że United był przez 3/4 spotkania zespołem lepszym od Realu, ale za to Madrycie bylo odwrotnie :-)



Co do Mou to kurtuazja względem SAFa i tyle, on ma wyjebane w jakim stylu jego zespół wygrał.



Al, najśmieszniejsze jest to, że wytka to fan Barcy :]
 
smutno, ale tak jak pisalem, to jest pilka nozna, tutaj takie sytuacje wystepuja, czasem niestety, czasem stety. szkoda, ze tym razem pomylka nie na rzecz United. :)
 
Poczekamy zobaczymy jak Arbeloa wstawi zdjęcie i odbite na jego żebrach korki Naniego...







Jeden sędzia dałby żółtą inny czerwoną a inny nic, taki futbol... Jak Alves wydymał wszystkich w półfinale z Barceloną i czerwieni Pepe ? Oliwa sprawiedliwa... :)
 
Jest sędzia liniowy i techniczny więc oni powinni dokładnie widzieć cała sytuacje. Nani nie miał zamiaru faulować przeciwnika, bo go nawet nie widział. Oczywiście sędzia głowny mógł tego dobrze nie widzieć, ale od czego jest reszta sędziów?
 
o ja pierdole, no tak, zdjecie odbicia korkow to najwazniejsze teraz, jedyny sluszny dowod, ze nalezala sie czerwona. :))))



za malo angielskiej pilki ogladaja niektorzy, serio.



co maja kurwa bledy w meczach fcb i RM gdzie sedziowie sa pod wiecznym naciskiem 22 zawodnikow, a mecz LM gdzie teoretycznie powinno byc najlepsze sedziowanie na swiecie?
 
Co się dziwisz. Na forum tylko fani Realu i Barcelony. I się szczypia przy każdej możliwej okazji jak dzieciaki.
Hiszpańska piłka to dno.
 
No ale nie mówmy też że nie było to zagranie niebezpieczne... A za takowe wiemy co mają prawo zrobić sędziowie i tyle w temacie.



Przesadził z czerwoną ale miał do tego pełne prawo.



No z tego co widać to tylko kibice FCB ruszyli na fejsie i innych portalach na wojnę :) I to właśnie jest najpiękniejsze :D
 
Back
Top