Piłka nożna

Tez go chciałem,ale przecież on jest lewym pomocnikiem, a tam gra CR7, więc przepraszam,ale miejsca dla Bale nie ma, bo obrońcą to on raczej nie jest.
 
więc przepraszam,ale miejsca dla Bale nie ma, bo obrońcą to on raczej nie jest.
Ja bym Ci Hubi proponowal zostac przy pisaniu o Realu Madryt bo o angielskiej piłce to ty chuja wiesz Moj drogi.

Bez urazy stary.
 
AVB wystawiał Bale'a nawet w ataku, właściwie u Portugalczyka Bale ma całkowitą swobodę, tak jak dzisiaj grał niby 10 za plecami Adebayora, ale schodził do skrzydła i robił co chciał.



baju, Arsenal to takie zachodnio-europiejskie targowisko, więc nie dziwię się, że Pampers poszedł do ManUtd :]



@bosman +1
 
Nie przypuszczałem, że może być choć jedna drużyna na świecie, której Bale z obecna formą by nie wzmocnił..



Piłka nożna to nie Football Manager.
 
@herrflick



A co może Bale jest lewym obrońcą i gra tam cały czas, świetnie radząc sobie w defensywie :-)?
 
80 procent kariery spedzil tak wlasnie grajac. Pomijajac jego ofensywne wypady oczywiscie. Redknapp widzial w nim najlepszego lewego obronce na swiecie.
 
Ehh nie zdążyłem edytować.



Za Harry'ego może i grał na LO,ale jak widać po jego obecnej grze najlepiej czuje się jako LP lub inny ofensywny pomocnik, więc raczej nie ma sensu ustawiać go spowrtem w obronie, czyż nie?
 
I jak tu nie kochać polskiej ligi:D Najbardziej randomowa liga na świecie, bez dwóch zdań.


Co tu kochac, zero najmniejszej logiki w wynikach. Kolejka chyba seria ustawiona pod buka.
 
czasem naprawde w timobajl srekstraklasie te kolejki sa jakby ustawione pod kursy na bukach, haha. remis legii, przegrana lecha, no siemaa. :-)



Bale wiekszosc kariery spedzil na LO i naprawde mega tam wygladal, a ze jest ofensywnie nastawiony to AVB daje mu swobode. kotem jest.
 
Ustawianie Bale'a na obronie to marnowanie jego potencjału, dlatego wolałbym, żeby do Realu jednak nie trafił. Man Utd wydaje się zajebiście ciekawym kierunkiem, wizja ew. potęgi ofensywnej tej drużyny mnie przeraża :).
 
wizja ew. potęgi ofensywnej tej drużyny mnie przeraża


możesz rozwinąć, bo za cholere nie wiem o co chodzi?



To chyba najlepszy obrazek ukazujący wygląda wyścigu o tytuł w Ekstraklasie :]



Q9TnXdO.jpg
 
Co, że nie po polsku? Polonistą nigdy nie byłem :). Chodziło mi o to, że trójca Rooney, RVP i Bale tworzyłaby przerażająca (dla innych drużyn) maszynkę do zdobywania bramek.
 
RvP + Rooney + Bale + Kagawa + Nani - warunek: wszyscy w formie = ew. potega ofensywna. :)



The Sun pisze o powrocie CR7 na OT juz. bzdury, ale saga sie nie konczy. :-)



a chlopak w wyscigu o timobajl powinien miec skarpetki z sandalami. koniecznie.
 
Wizja ew. potęgi ofensywnej Argentyny na ostatnich MŚ też mnie przerażała, a wyszło jak wyszło. Z całym szacunkiem dla graczy ManUtd, ale Yung, Valencia czy Kagawa to jest "drugi garnitur" europejskich grajków, sprawy z Nanim nie znam, a środek pomocy też do mnie nie przemawia, dziwi mnie, że SAF nikog tam nie kupił. Do tego Pampers będzie miał w tym roku 30 lat ile jeszcze może otrzymywać się napastnik na wysokim poziomie, bo Giggs to inna planeta.
 
No jasne. Wyskoczyl troche w Borussii, gdzie gral egoistycznie. Teraz w Manchesterze wcale juz tak nie blyszczy.
 
nie blyszczy, bo wiekszosc pobytu w United dotychczas leczyl kolano, zapoznaj sie troche z tematem. :)
 
Wiesz to tylko, moja subiektywna opinia, nie oglądam zbyt dużo meczów ManUtd, ale do wczoraj jakoś nie mógł odnaleźć się w Anglii i każdy obrońca dosłownie i w przenośni zakrywał go kapeluszem. Jak już wspomniałem to tylko moje odczucie, a nawet nie próbuję silić się na obiektywizm, no ale jak już ktoś tu pisał (Mobius?), że Ozill to "ślimak" to i ja wysuwam śmiałe tezy :]
Tak tylko dla przypomnienia niemiecki kebab z Realu (24 lata) przez ostatnie 4 sezony notuje wynik powyżej 30 asyst w sezonie we wszystkich rozgrywkach ... ten pewnie będzie piąty, ale ponoć za słaby na Real :]
 
No wlasnie Suchar, dobrze to ujales, ostatniego. Zobaczymy, jak bedzie gral na przestrzeni kolejnych pol roku.
 
Proszę mnie tu nie posądzać o żadne ślimaki. :D Nic takiego o Oezilu nigdy nie pisałem.
 
niemiecki kebab od zawsze mial mega talent i potencjal, jak tylko blysnal to z miejsca chcialem go w United, niestety wybral bajeczny Real. potwierdza swoje umiejetnosci co sezon, choc go zbytnio nie lubie, to trzeba mu to przyznac.
 
Ten sezon jest i tak jego najsłabszy odkąd gra w Realu, bo ma przebłyski dawnego geniuszu co trzeci,czwarty mecz, a w pierwszym sezonie prawie w każdym meczu miał taką formę.
 
o ile dobrze pamiętam to był już piłkarz realu nazwiskiem ronaldo, co 3 bramki manchesterowi na ich boisku strzelił...:-)
 
Oczywiście na weeb.tv znów nie można wykupić kodu premium przez sms i mecz Realu trzeba oglądać na tnącym się streamie...
 
Back
Top