Piłka nożna

Jaki karny kurwa, jak go nie dotknął tam Ramos. Cały mecz chujowo gwizdał,ale ja tam kontaktu nie widziałem.



Alves to kurwa, ten faul był celowy aby coś zrobić Ronaldo.



@up



Comber, jaki Ty mecz oglądasz? Serio twierdzisz,że jakis mecz jest ciekawszy niz to co dzisiaj było w drugiej połowie?



@down



Tej kurwy, faktycznie kurwa, pozwalał Pedro przyjmować piłce na dwie ręce. Prawie całą drugą połową byliście słabsi, ale i tak wina sędziego.



Póki co to do chirurga, a nie na matę mam, ale miło,że troszczysz się o mój wzrok, bo ja na streamie z weeb nic nie widziałem tam. Na początku myślałem,że karny, ale na powtórkach nic nie widać było. Teraz dalej widać,że Ramos zabrał nogę w ostatniej chwili,a ten ktoś przeskoczył i upadł.
 
Szkoda, ze Valdes nie zajebal tej kurwy. By sie godnie pozegnal z Barcelona.







@Hubi



Jak nie widziales tam kontaktu, to do okulisty a nie na mate.
 
Nie wiem, nie oglądam Gran Derbi. Widziałem tylko gole, a te były słabe w porównaniu do tych, które zdobyło Man Utd.



Za 30 minut Liverpool :-)
 
No karny to jednak powinien być. Teraz wychodzi aktorzenie graczy Barcelony. Sędzia pomyślał, że znowu koleś jaskółkę robi. Ja sam tak myślałem początkowo. Jednak powtóka pokazała, że 11 powinna być.
 
Mi się wydaje, że jednak był karny ale cóż Barcelona ostatnio nie ma szczęścia.Jak to miło patrzeć, że Real nawet mocno rezerwowym składem wygrywa, i może nie powinienem tego mówić ale ciesze się, że Barcelona przegrywa bo nienawidzę jak media wychwalają pod niebiosa kogoś, nie ważne czy lubie tą osobę/klub czy nie.Druga połowa ładna, szczególnie po wejściu najlepszego piłkarza świata na boisko.
 
A dobrze, choć raz rolę się odwróciły i to Real dostał coś w Gran Derbi a nie FCB jak w poprzednim roku...Jest sprawiedliwość na tym świecie :) Bo co do tego że karny ewidentny to nie ma nawet co gadać...

Teraz awans w środę i jesteśmy w niebie !! HALA MADRID !!!
 
Ale będzie we wtorek mecz, żeby obydwie drużyny wyszły ofensywnie i najlepszym składem.Coś czuję, że ten mecz będzie mógł być jednym z lepszych w sezonie, obydwie drużyny w formie, obydwie mają świetnych piłkarzy, strzelają dużo goli,nie zieją nienawiścią do siebie-czego chcieć więcej.
 
O kurwa Man Utd też w gazie. Coś czuję,że ten mecz będzie genialny, na miarę finału, jeżeli Utd nie zagra tak jak na SB.
 
a jak grali na sb? bo pamietam jedynie, ze wynik byl 1:1, a RvP czy Welbeck mogli podwyzszyc conajmniej po razie. Real optycznie mial przewage, ale United gralo na wynik i to bylo widac. 0:0 mi sie podoba na OT, srsly. :)
 
Tak jak piszesz: na wynik. Gdyby to było spotkanie ligowe, którym moglibyśmy się delektować, bo by grali na 100% otwarcie i piękny mecz by był. A tu 0:0 i na kontrę będą czekali, co mnie niepokoi.
 
Był karny czy go nie było, to raczej mało ważne przy niesamowitym rekordzie Valdesa, który jeszcze nie tak dawno należał do Ramosa, następnie wyśrubował go Di maria i wydawał się nie do pobicia. Widać Barca mocno spięła się w sobie żeby pobić rekordy Madrytu :-)



535365_575361472504073_361091280_n.jpg
 
Legia męczy się z Bełchatowem , jak tak dalej pójdzie to za wiele nie uciekną Lechowi po tej kolejce.
 
Jak już to dwóch szpiegów, ale wg mnie jedynym dywersantem w Legii jest "coach" Urban,



baju, coś długo ten Kagawa jechał z Dortmundu do Manchesteru, ciekawe czy zawitał na dłużej czy tylko do wtorku :-)
 
Krychowiak, Klich i Majewski po bramce, Lewy dwie. Dobry dzien dla Polakow.



Brawo dla Legii widze, ze chca zrobic to samo co w poprzednim sezonie. Lech chyba tez niechetnie po tego mistrza idzie wiec moze Polonia to by bylo piekne
 
mega dlugo jechal, a po drodze skrecil sobie kolano. bardzo dobry wystep, ale Rooneya bardziej bym docenil, bez niego ten zespol traci mega na jakosci. oby na Real wyszedl w podobnej formie.



he-goes-by-the-name-of-wayne-rooney-printed-on-tri-colour-flag-sold-at-old-trafford-to-utd-fans-967-p.jpg








:-)
 
Back
Top