Piłka nożna

Ten Sziber powinien dostać złotą maline za taką grę w bvb.:-)



Lepsze widowisko Sevilla-Atletico, które teraz leci na tvpsport.
 
malinowyski powinienes dostac karnego jezyka za swoje nagrody :D bvb nie kisi hajsu, oni go nie maja. wbrew pozorom klub nadal ma dlugi, ale zajebiste zarzadzanie pozwolilo im wyjsc na prosta, gdzie kilka lat temu byli praktycznie bankrutami. kupia dopiero wtedy kogos, jak sprzedadza lewego albo gótze. swoja droga zastanawia mnie fakt, dlaczego w mediach nie plotek transferowych na temat kuby, ktory jest w mega formie. aha baju i tak znowu pilem. od jutra koniec, bo moja coreczka w koncu bedzie w domu, juz ma 3 dni :)
 
byly plotki przeciez o Lpoolu, pewnie na lato sie zacznie. still, jesli mieli problemy to niech nie sciagaja juz Sziberow, lepiej mlodziaka obiecujacego niz takiego grajka.



pieeeeeeeerdolisz! gratulacje mega, Garejszyn! mam nadzieje, ze imie ma polskie! :-)
 
Można kurwicy dostać, po doliczonym czasie gry zajebiście kontrowersyjny karny dla Pogoni. Lechia niby cały czas wszystko pięknie kontroluje, ja już chce odebrać zwycięski kupon, a tu taka niespodzianka.
 
Murawskiego to trzeba dyscyplinarnie wypierdolic z Lecha za to co on tam robi. Ten knur nie dość, ze nie umie strzelic z dystansu ani rozegrac dobrze akcji, przyspieszyc tempa to jeszcze pobiera 100 tys. miesiecznie.
 
to dzisiaj ktos zauwazyl dopiero 'talenty' Murawskiego? hahah, to jest kurwa zawodnik, 'opierdalac sie' i brac za to taki hajs, to jest zycie!!!



murawski_brzuch_512.jpeg




pozdro600 Rafi!!!
 
Gratulujemy gratulujemy, oby była z niej następczyni Giny Carano! :-)
 
Irek przechodzi do tego Ruchu? moze w koncu zaczna grac. Widzew lekka zadyszka po formie z poczatku.
 
Real Madryt: Diego López, Ramos, Varane, Pepe, Coentróo, Modrić, Kakó, Essien, Callejón, Morata i Benzema.



Rezerwowi: Cristiano, ózil, Khedira, Arbeloa, Adón, Higuaón, Carvalho.







FC Barcelona: Valdós; Alves, Piquó, Mascherano, Alba; Busquets, Thiago, Iniesta; Villa, Messi i Pedro.



Rezerwowi: Alexis, Song, Adriano, Pinto, Tello, Fóbregas, Puyol.


Rozumiem,że trzeba sie oszczędzać na wtorek i mecz z Utd, ale Gran Derbi to Gran Derbi, Cristiano na ławce?! No bez przesady, póki jest w gazie niech gra, bo go stopuje siedzenie na ławce. Ehh, już nie będzie takiego dobrego humoru, bo szykuje się słaby mecz Królewskich.
 
stopuje? on gra bez przerwy od 3lat na najwyzszych obrotach raczej bez slabego meczu, no i praktycznie za cala druzyne, od obrony do ataku wiec lekka regeneracja mu sie przyda na pewno na United. to nie jest maszyna. (wbrew pozorom. :-))
 
Nie ma, że GD to GD. Ja zdecydowanie jestem za odpuszczeniem tego najmniej istotnego clasico od lat w zamian za wypoczętych głównych graczy na Old Trafford. Ważne tylko, żeby Real nie zagrał kompletnej kupy bo nikt nie chce, żeby Królewskim siadło morale po świetnym występie na Camp Mou.
 
Ale jak to mądrze napisano dzisiaj na oficjalnej polskiej stronie Realu Madryt:

Ale przecież bardziej szkodzi się temu zawodnikowi, trzymając go na uwięzi. Ronaldo jest jak chart, którego trzyma się na smyczy. Bardziej męczy go bezczynność, niż wyczerpujący wysiłek na boisku






@TJ



Ale bez Cristiano możemy miec powtórkę z Deportivo w gorszej wersji dla Realu.
 
Lasa coś pozwala na ostrą grę, zaraz Pepe się wkurwi i pokaże co to ostra gra według niego :-)



I niech Kaka schowa te łapy, bo zaraz dostanie żółtą za te głupie faule,a potem nie daj Bóg drugą żółtą.



I niech to chuj, 1:1. Ramos słabo zakrył słupek.
 
ktos tu pisal o szacunku do rywali w GD, hehe, smieszne pilkarzyny hiszpanskie. :)



Lewy 2 bramki, Kuba zapierdalacz na prawej, dobry mecz Polakow w BVB.



oby United dopisalo 3 punkty i lecialo po mistrza.
 
Back
Top