Piłka nożna

bastia- ajaccio - 5 czerwonych kartek...



coś chyba się tam wydarzyło pod koniec meczu... :-)
 
Milan w gazie, wow. Niespodziewałem się,że po wyprzedaży będą jeszcze tak dobrzy.



Nie chce wywoływac napinki, ale szacunek:



f6fd3ec354df1c9ab101210ffbb7de19_original.jpg




@down



ale nie muszą się zgrywac, niech się nauczą stawiać autobus i wyprowadzać jedna morderczą kontrę i jest po meczu ;)
 
zaczynaja wygladac tak jakby sie zgrywali co zle wrozy ludziom z CN. ;)



haha, no Giggsy zwariowany. podpisal na nastepny rok. :-)
 
Karny był jak chuj i nikt mi nie wciśnie, że nie było. Ale to nie o to chodzi, bo Barca po prostu była słabsza, niech Tito wraca bo naprawdę słabo to wygląda. MU i Real w gazie, ale jakiś fajerwerków się nie spodziewam, no chyba że Real strzeli pierwszy szybko bramkę.
 
Nikt Ci nie wciska, obejrzyj ten filmik. Przecież tam nie ma kontaktu i obiektywny sędzia, który zawsze dokonuje analiz w radiu Marca( wiem, Madryckie to z pewnością zmanipulowane,ale poczytajcie analizy tego pana,że kilkukrotnie analizował rzeczy na niekorzyść Realu) stwierdził,ze karnego nie było, bo Adriano gdy tylko poczul,ze Ramos wystawia nogę rzucił się na glebę, co jest prawdą.
 
Ramos bardzo niebezbiecznie wystawił tą nogę i sędzia mógłby to odgwizdac, powtórki nawet nie oglądam, bo naprawdę to jest mało ważne. Real zasłużenie wygrał. A Valdesa trochę poniosło, ale Pinto nawet daje rade :)
 
No i to jest problem wiekszosci pilkarzy, ze te osly zamiast sie wpierdalac na chama w tak wystawione nogi to probuja skakac omijac i niewiadomo co jeszcze. A co do kontaktu to imo był zaraz pod kolanem Adriano. Lekkie dotkniecie.
 
raczej to jest czysty instynkt, ze chca ominac upadku, ale co ja tam sie znam. ;)



w fifie mnie to wkurwia, bo podskakuja nad tymi wslizgami, a pare czerwonych by moj przeciwnik zobaczyl za niektore ataki. :<
 
najlepiej jak przeskoczy, wpadnie na drugiego, wywracaja sie w obronie, a przeciwnik przejmuje pilke. czasem wystepuje w tej grze niezla padaczka, im dluzej sie gra tym mniej realnie to wszystko wyglada. szkoda.
 
Był kontakt Hubi, naciskaj sobie na klawiaturze przy włączonym filmiku 6 i ułamek sekundy po tym jest kontakt. Oczywiście nie na tyle by tak ekwilibrystycznie się wypierdolić, ale jednak był. Karny jak nic.
 
serio? czasem nawet jak nie trafie kompletnie w pilke ani pilkarza, on zostaje na glebie, biegnie nastepny moj, wywracaja sie oboje, przeciwnik biegnie dalej. srsly, gdyby takie sytuacje chociaz mialy miejsce w rzeczywistosci - spoko, ale fantazja ich poniosla. :)



to samo jest z rekami, obronca przyjmujacy pilke w swoim polu karnym, na plecach nie ma nikogo, sam na polowie praktycznie - przykleja pilke na reke. rozne 'sztuczki'.
 
W starszych FIFAch tego nie było ale teraz dodali jakiśnowy system kolizji i trochętak to działa.
 
@Hubi

Ehh, już nie będzie takiego dobrego humoru, bo szykuje się słaby mecz Królewskich.


Więcej wiary @Hubi w Nasz Real! Wygrali drugie GD pod rząd, za pomocą kilku rezerwowych upokorzyli FCB która pokazała wczoraj...nic, jedno odpuszczenie krycia i przebłysk geniuszu pchły dały im złudne nadzieje, Real był ponownie lepszy i te mecze wyje*ią ich morale w kosmos który nazywa się na dziś: Ćwierćfinał LM.
 
Oczywiście nie na tyle by tak ekwilibrystycznie się wypierdolić, ale jednak był. Karny jak nic.


Jeżeli byłby ten minimalny kontakt,który tutaj moze być i by się wywrócił po nim to byłby karny,ale on by się po nim nawet nie potknął, więc zaczął symulować.
 
To może i była kontrowersyjna decyzja sędziego ale na pewno nie ewidentny karny...bez przesady.
 
Kontakt był minimalny, wiadomo, że dodał dużo od siebie, ale też nie przesadzajcie, Ramos był mocno spóźniony, dla mnie karny. Zresztą gdyby Adriano biegł normalnie to pewnie i tak władowałby się w nogę Hiszpana i by nie musiał w ogóle "aktorzyć".
 
A Wy dalej ciągniecie ten temat, teraz każdy z nas jest mądrzejszy o te powtórki, które i tak nie dają 100% pewności i na które nie mógł pozwolić sobie sędzia główny.
Jedna jak ktoś już tu napisał, gracze Barcy są sobie sami winni, że utrwalili przez lata obraz nurków symulujących faule, sam Adriano w sytuacji w której był lub nie było kontaktu, zrobił taki nienaturalny piruet, że wywołał u mnie uśmiech politowania.
Sędziowie się mylą i tyle, za przykład Ovrebo (dziś dostatni emeryt), który pozostanie w pamięci kibiców Chelsea i Barcy do końca życia, choć dla jednych i drugi z rożnych przyczyn, a przecież i ten wczorajszy mosiek widział faul Varane'a na Pedro którego nie było itp. idt.

Heh najlepsze jest to, że Al wrzucił ten sam filmik co Hubi i on widzi fauł, a Hubi już nie, fałsz, zakłamanie, krótkowzrocznoć czy coś innego, ale bawi mnie fakt, że każdy z tutaj komtujących idzie w zaparte, jest pewny swojej racji i na siłe chce udowodnić ją drugiemu :-)

Ja mogę oglądać ten filmik i ze 100 razy i pewności 100% nie będę miał ...



Dzisiaj Bale vs Arsenal ... Licze na Garetha :]
 
derby londynu zapowiadają się smacznie...



w ogóle ta kolejka toczy się ciekawie, na dół tabeli patrząc...
 
ja pierdole, co za forma Walijczyka. do United go za innego swietnego walijskiego skrzydlowego po skonczeniu kariery. sAF, make it happen!!! ;)
 
baju, śnisz, Bale przechodzi po sezonie do Madrytu, a tak poważnie Leavy jeśli już gdzieś go puści to raczej poza PL.
 
Back
Top