Piłka nożna

Gambit, a to to co było? :D
"gdybyśmy mieli porównywać piłkarzy z każdej pozycji no to sorki, ale tylko Barca jest szczebel wyżej"
Więc mi tu nie zarzucaj, że się nie staram czytać dokładnie i ze zrozumieniem. :) Ja tylko zrealizowałem Twoje "gdybyśmy", chociaż i tak leniwie dosyć, bo formacjami tylko. Kiedyś Real miał skład i drużynę. Obecnie nie ma ani składu, ani drużyny. Oczywiście przerysowuję w tej chwili mocno.

A propos wspomnianego Newcastle. Oglądałem akurat ten mecz, zajebisty był. A ten Sissokho to chyba transfer sezonu będzie, jeśli w następnych meczach będzie grać podobnie.
 
Muslera ładny babol po strzale Fabregasa. Hiszpania-Urugwaj 1-0 w 16 min.



Szpakowski powinien uczyć się od Janisza wymowy nazwisk piłkarzy.
 
dobre pytanie w ogole.



jestem ciekaw formy reprezentacji, oby Lewy dostal odpowiednia pomoc i niech pokaza jakis futbol. :)
 
Nasi stoją w tunelu a tam na stadionie nawala "ona tańczy dla mnie" :-)



Wykosimy dzisiaj Irlandczyków :-)
 
:-):-) to chyba tyle co można o tym napisać " Ona tańczy dla mnie " leci wszędzie ;/ ciekawe czy Polacy zatańczą z piłką :-)
 
kurwa jak lewy nie wykorzystuje takich sytuacji to pozniej sie tak konczy, ale boruc dobra interwencja
 
Boruc ładnie wybronił ale co z tego jak obrona spartaczyła sprawe



Gonimy !



Lewy w Borussi strzeliłby już z jedną bramkę ...



@down To jest oczywiste.
 
Glik prawie urwał wyprostowaną nogą kończynę Irlandczyka, a Darek S. stwierdził, że "nie wiem czy ten faul był na kartkę"..



No akurat dziś na podania to Lewy nie ma co narzekać, już nie przesadzajcie.
 
Przeciez Lewy ma szanse na bramke w każdym meczu z Czehami Smuda go trzymał za noge ? PS.Boruc to najlepszy bramkarz w histori Polski,Za Perkisa dał bym Celebana lub Jedrzejczyka,Obraniaka wsadził bym na Ławke i zaczą powoływać Wolskiego
 
Ja jestem szczęśliwym posiadaczem polsat sport i nie muszę słuchać Darka. Obraniak gra straszną padakę, jakby mu się nie chciało. Oby od pierwszych minut drugiej połowy wszedł Mierzej.
 
"Z Czehami? Zaczą?Histori?" Serio?



Rzeczywiście styl naszych- prowadzić cały mecz,żeby przejebać w jednej akcji.
 
Czterech piłkarzy opuściło zgrupowanie Polonii. Zaraz powinni dołączyć Przyrowski i Todorovski



http://polonia-warszawa.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Polonia-Warszawa-Dwaliszwili-i-spolka-poza-zgrupowaniem,artykul,158133,1,717.html
 
Adam Kokoszka ucieka z klubu kokosa.:-)



- polonia i tak utrzyma się w lidze więc Król śpi spokojnie.



- przepłacają piłkarzy więc to nic dziwnego, że nie mają z czego im płacić.



- od dawna polonia miała problemy finansowe.



- takie kluby jak polonia nie powinny otrzymywać licencji na grę w ekstraklasie.
 
Król nie śpi spokojnie, bo jest gołodupcem. Nie było go stać na klub w I lidze, a porwał się na Ekstraklasę.



Wszołek dostaje podobno część co jakiś czas, żeby nie mógł rozwiązać kontraktu.
 
Back
Top